18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal/goud decor. Afmeting: 10 x 17 x Ø 10 cm. In goede staat.
Tibetaans bronzen boeddha figuur op lotusbloem. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Antiek dienblad van keramiek. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: 29 x 45 cm. In goede staat.
Groot Chinees messing gegraveerd tablet met diverse dieren/draken voorstellingen + Chinees geluksteken. Gecontourneerd. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 74 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen bord met blauw glazuur + dubbele blauwe bodemring. Afmeting: Ø 24,6 cm. In goede staat.
Twee antieke klokken. Circa 1900. 1x Tafelklok, verguld, compositie metaal. 1x Duitse wekker-tafelklok met speelwerk, van notenhout. Afmeting: 18 - 46 cm. In goede staat.
Antieke Friese stoelklok met wekker. Originele beschildering en vergulding. Circa 1890. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Vier delen kristal met zilver, 835/000, met 2 bonbonschaaltjes versierd met ruitslijpsel en geplaatst op een ronde zilveren voet, ø13x11,5cm, een marmeladepotje met slijpwerk en een deksel met zilvere...
Zilveren koffiekan, 833/000, voorzien van een bolle buik met een gekrulde greep en schenktuit welke met een sierlijk element is verbonden met de kan. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.: D:1888. Di...
Ovale tabaksdoos voorzien zilveren randen met filetbewerking. Breuk aan de achterzijde, verder in goede staat. ca 210 gram. 17x6x4cm. In redelijk goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met lange lijs + zilveren montuur (later). Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met lange lijs in landschap decor. Met zilveren montuur (later). Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Metalen Warmink wandklok. Gotische stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 23 x 13 cm. In goede staat.
G. Kruijmel. '87. Herdershond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 35 cm. In goede staat.
Henk Poeder. 1897 - 1958. Heidegezicht met bloeiende brem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Peter Brouwer. 1935 - 2010. Bloemstilleven met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Zilveren broodmand, 925/000, ovaal model met gecontourneerde rand voorzien van parelbewerking. Met gezaagd floraal- en spijlendecor. De mand is geplaatst op een ovale ring met filetrand. 31x20x9cm. ca...
Zilveren presenteerblaadje en 2 schaaltjes, 835/000, ovaal gecontourneerd model op vier plaatsten voorzien van biedermeier graveerwerk. IT.: D.Aubert, 's Gravenhage. 18x13x1cm, 10x9x6cm en 7x6x5cm. To...
Antiek penvuur, dubbelloops geweer met graveringen. Deukje in loop. Afmeting: L 76 cm. In redelijke staat.
Interessant groot lot antieke kruithoorns. Divers. Koper, messing, hout, leder. Afmeting: L 15 - 20 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse koloniale speer (lans) met florale bewerking, damast speerpunt en lanssteel van tropisch hardhout. Afmeting: L 230 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops jachtgeweer met gravering. Kolf gebroken. Afmeting: L 120 cm. In redelijke staat.
Lot van zeven antieke Belgische onderscheidingen. WO I tot WO II. Deels geëmailleerd. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.
Antiek 19e eeuws dubbelloops jachtgeweer met gravering. A.Becht a La Haye. Afmeting: L 112 cm. In goede staat.