Oude koperen biertap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 47 x 25 cm. In goede staat.
Lot diverse voorraadblikken met reclame. Onder andere; Bensdorp Cacao, Droste Cacao, Pette Cacao, Honig. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee metalen figuren. 20e Eeuw. 1. Zwaan, compositie metaal, bronskleurin, circa 1900. 2. Kangaroo van messing. Afmeting: H 18 - 21 cm. In goede staat.
Antieke Japanse wierookbrander van brons met cloisonné. Floraal/foo-hond decor. Met bodemmerk. Hengsels missen. Afmeting: H 26,5 x Ø 21 cm. In goede staat.
Vier Afrikaanse hardhout gesneden figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 65 cm. In goede staat.
Antieke groene lakstempel in koperen dekseldoos. Waarschijnlijk 17e eeuw. Latijns schrift + ridder te paard. Afmeting: Ø 10 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse bronzen cloisonné vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Terry Donahue, 1956. Landschap met edelhert. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 75 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Zittend vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 53 x 33 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek Chinees emaille. Bestaande uit: 2x Pattipan + 1 trekpot. Lichte beschadigingen. Afmeting: 9 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met diverse brillen, een vergulde lorgnet versierd met een bewerkte rand en goudkleurige elementen. En een bril met gouden elementen en scharnierende poten. En een parelmoeren steker.
Art Deco glazen tafellamp. Circa 1920. Floraal/geslepen. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Lot van 26 oude gegraveerde glazen met guirlande overlay. 20e Eeuw. Bestaande uit: 11 Grote wijnglazen, 11 hoge wijnglazen + 4 met koperen randoverlay. Afmeting: H 16 - 18 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Knobbelvaas met blauw glazuur + bodemmerk. En een zalfdoosje met draken decor + bodemmerk. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.
Houder met twaalf Murano glazen roerstokjes. Divers. Circa 1950 - 1960. Afmeting: L 21 cm. In goede staat.
Twaalf-delig antiek Japans porseleinen theeservies. Circa 1910. Met geisha in landschap decor. Theepot bodem gebarsten. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke eikenhouten zadelhouder met leer. Circa 1900. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Antieke Indonesische waaier met hoorn en perkament wayang goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 24 cm. In goede staat.
Andy Warhol. 1928 - 1987. Two dollar biljet met twee signaturen en postzegel. Andy Warhol + president Thomas Jefferson. Series 1976. G. 37153244A. In PVC houder + certificaat. Afmeting: 15,5 x 6,7 cm....
Oud Afrikaans etnografisch masker uit Congo. Gemaakt van jutte en stro. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Kapitale Duitse porseleinen Potschappel Dresden pronkvaas. Handbeschilderd + opgewerkt bloem decor. 20e Eeuw. Minimale beschadiging aan bloemen. Afmeting: H 60 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Art Deco boekensteunen met pinguins. Compositie metaal + marmer. Circa 1920. Een restauratie hals pinguin. Afmeting: 19 x 13 x 10 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinese tijgeroog zalfhouder met vleermuiskoppen. Restauratie dekselrand + chip. Afmeting: 6,5 x 12 x 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude Dupont Paris vergulde aanstekers. Gebruikssporen. 20e Eeuw. Afmeting: 6 cm. In goede staat.
Rolf Dieter Meyer-Wiegand. 1929 - 2006. Düsseldorfer Schule. Meisje met dieren in het park. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 18 x B 15 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met bodemmerk. Bloemvaas decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees brons. 20e Eeuw. 1x wierookbrander met bodemmerk. 1x Octagonale dekseldoos met draken decor + bodemmerk. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Lien Verburgt-Kramers. Monogram. 1876 - 1968. Moeder met kind. Aquarel op papier. Afmeting: H 62 x B 48 cm. In goede staat.
Lot bontjassen. Divers. Bestaande uit: Drie jassen, kraag/omslag + hoedendoos. Afmeting: 20 - 90 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence plaquette met chinoiserie decor. Enkele randrestauraties. Afmeting: H 30 x B 28 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts polychrome Doré bord. Gemerkt A.P.K. Chinioserie + goud decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Buck Taylor. Amerikaanse School. Kust gezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Twee vazen met chinoiserie decor, gemerkt van Duyn. Eén vaas met visser in landschap, gemerkt V.B. Enkele chip. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
A.J.J. Banning, '36. 18e Eeuws interieur met figuren aan de drank. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Meissen porseleinen fruitschalen uit de Knauff-tijd. Met opgewerkt floraal/goud decor. Circa 1900. Enkele chips aan bloemen. Bij één fruitschaal poten gerestaureerd. Afmeting: 14 x...
Twee Zuid Afrikaanse schaakspelen. Eén maal Bush + Kangarus. Eén maal Masai + dieren. Kunststof beschilderde figuren + houten schaakbord. Afmeting: 13 x 44 x 44 cm / 12 x 38,5 x 38,5 cm. In goede staa...
Groot antiek Oostenrijks bisquit porseleinen figuur. Circa 1900. Dame te paard. Mist iets in haar hand. Onduidelijk gemerkt en genummerd. Enkele chips basement. Afmeting: 56 x 36 x 18 cm. In redelijk/...
Antiek drie-delig Frans Carrara marmeren klokkenstel met vergulde bronzen armaturen en gebruneerde bronzen putti. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 47 - 44 cm. In goe...
19e Eeuwse schilderij-klok met Duits landschap, riviergezicht met kasteel en figuren decor. Olieverf op linnen. Craquelé. Achtdaags Frans uurwerk met halfuur-slag op gongspiraal. Gereviseerd. Afmeting...
Porseleinen jardiniere met bronzen engelen/vogels. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 41 x 21 cm. In goede staat.
Zeer grote metalen verchroomde wekker met batterij-functie. 21e Eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antieke Italiaanse Fayence schaal met Romeinse voorstelling. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 10 x Ø 30 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde messing reiswekker met bel. Circa 1900. Afmeting: 11,5 cm. In zeer goede staat.
Drie 19e eeuwse Franse porseleinen borden met damesportretten. Handschilderd + goudrand. Circa 1840. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen pendule. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag + touwtjesslinger. Afmeting: 35,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke Italiaanse polychrome neo renaissance wandschotels met monogram. Circa 1900. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse comtoise met koude beschildering en bloemslinger. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk met ankergang. Afmeting: 45 x 35 x 18 cm. In goede staat.