Twee antieke Hollandse 17e eeuwse 4-pas tegeltableau's. Floraal. Enkele beschadigingen. Afmeting: 27 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf gesigneerde oude/antieke Japanse houtsnedes. Divers. Houtsnedes op papier. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.
Grote majolica piedestal met bloempot. Decor met leeuwenkoppen/floraal/gezichten. 20e Eeuw. Scheur in bloempot. Afmeting: H 100 x Ø 36 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 44 stuks antieke, gemarmerde Fayence wandtegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
Grote Hollandse polychrome platelen vaas. Jugendstil. Circa 1910. Gouda, 304.R. Met floraal decor. Chip bovenrand. Afmeting: H 31 cm. Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Makkumer Tichelaar polychrome Fayence vazen met floraal decor. Eén vaas gelijmd. Eén vaas goed. Afmeting: H 39 cm.
Ikoon Madonna Pieczerko. 20e Eeuw. Ikoon met verzilverde houder, geheel in vitrine kast. Afmeting: H 42 x B 32 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen pijpvazen met floraal/goud decor. Circa 1840. Gesigneerd op bodem. Faurnilluiz du Roi? Enkele minimale chips bloemblad. Afmeting: H 13 cm. In redelijk/goede staat.
Jan Michiel Ruyten. 1813 - 1881. Hollands gezelschap in koninklijke sloep. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Schaatsen aantrekken op het ijs met vele figuren en koek en zopie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse Meissen porseleinen theekannen met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Minimale chip aan roos op deksels. Afmeting: H 26 - 28 cm. In goede staat.
Zestien stuks diverse polychrome Makkumer tegels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Collier van gefacetteerde goudsteenkralen, ø 10mm, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting, 18x11mm, lengte 47,5 cm. In goede staat
Zeer groot antiek Hollands tegeltableau. Hollands landschap met boerderij, molen en vee. 20e Eeuw. Enkele tegels haarlijn. Eén tegel beschadigd. Afmeting: 46 x 181 cm. In redelijke staat.
Lot met 18 bedels, 925/000, van o.a. Pandora, Baccio en Tedora. Totaal ca 61,6 gram. In goede staat
Groen emaille hanghorloge. Rond mechanisch horloge met parelrand, groene wijzerplaat, ø 29 mm. Aan de achterzijde zit een versiering met groen en goudkleurig emaille. Geheel is van zilver. Enkele pare...
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen met floraal decor. Met bodemmerk. Beide vazen iets ingekort. Afmeting: H 31 - 31 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence apothekers schenkkan met tekst Sendiviae. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence apothekerspot. Passulie Minor. Haarscheuren + rand gelijmd. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden armband, 585/000, met zirconia en saffier. Armband met ovale schakels deels met een slag en voorzien van kleien zirconia's. En schakels met markiesgeslepen saffieren. Voorzien van een grote...
Witgouden rozetring, 750/000, met diamant en parel. Ring met een grote rozet met in het midden een grote cultivé parel, ø 10 mm. Om de parel zit een rand met 8 briljant geslepen diamanten in 4-poot ch...
Drie helmen. 20e Eeuw. Onder andere; 2x Bobby-helm, Engeland. En één militaire helm met binnenhelm. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Antiek Frans dubbelloops penvuur jachtgeweer met aparte beveiligingen in de loop. 'Aury A. St. Etienne'. Mogelijk ooit kolf vervangen. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.