Lot van 44 stuks antieke, gemarmerde Fayence wandtegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
Witgouden rozetring, 750/000, met diamant en parel. Ring met een grote rozet met in het midden een grote cultivé parel, ø 10 mm. Om de parel zit een rand met 8 briljant geslepen diamanten in 4-poot ch...
Geelgouden armband, 585/000, met granaat. Armband met ronde en ovaal bewerkte schakels voorzien van geschulpte rand en bewerking. De schakels zijn bezet met rond en ovaal gefacetteerde granaten. Breed...
18e Eeuws Chinees porseleinen kwispedoor met floraal/goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 9 x Ø 12,1 cm. In goede staat.
Antiek Frans art deco marmeren klokkenstel. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Vrouw met duif. Compositie metaal. Afmeting: 32 x 38 x 10 cm. In goede staat.
Zes antieke Japanse borden. Onder andere; Kakiemon en Imari. Twee borden gelijmd, één bord chip, grootste bord chips. Afmeting: Ø 13 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke bureauklok van bakeliet, met erotische voorstelling. Circa 1930. Met twee sleutels. Afmeting: 8 x 7 x 2,5 cm. In goede staat.
Franse bronzen vuurvergulde pendule. Empire. Circa 1800. Dubue Jeune. Wijzerplaat iets beschadigd bij sleutelgat. Verder in goede ongereinigde staat. Afmeting: H 41 cm.
Zilveren klemarmband, 800/000, breed model met diverse bewerkte banden. breedte 47 mm. ca 80,4 gram. ø ca 60x55mm. Iets scheef verder in goede staat
Zeven antieke Japanse Imari porseleinen kommen. Divers. Eén haarlijn + enkele chips. Afmeting: Ø 12 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Hollandse polychrome platelen vaas. Jugendstil. Circa 1910. Gouda, 304.R. Met floraal decor. Chip bovenrand. Afmeting: H 31 cm. Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Collier uit bloedkoraal en zwarte parels met een geelgouden slot, 585/000. Collier met zoetwaterparels, ø 8mm, en bloedkoraal,4 mm, om en om met gouden rond slot met bewerking, ø 10 mm. lengte 47 cm. ...
Zilveren collier, 925/000, met een biesmarkschakel. Breedte 9 mm. Voorzien van een veeroog. 42 cm. ca 32,2 gram. In goede staat
Twee grote 19e eeuwse Makkumer Tichelaar polychrome Fayence vazen met floraal decor. Eén vaas gelijmd. Eén vaas goed. Afmeting: H 39 cm.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen pijpvazen met floraal/goud decor. Circa 1840. Gesigneerd op bodem. Faurnilluiz du Roi? Enkele minimale chips bloemblad. Afmeting: H 13 cm. In redelijk/goede staat.
Kapitale Japans porseleinen Imari schotel met tuin/pioenrozen/goud decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 56 cm. In goede staat.
Massieve geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met oplopende gladde band bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,15 ct. ca 6,5 gram. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor. Chips bodemrand. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met feniks/floraal decor. Rood oxide glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse Meissen porseleinen theekannen met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Minimale chip aan roos op deksels. Afmeting: H 26 - 28 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 585/000, met zirconia's. Tennisarmband met zirconia's voorzien van S-vormige schakels om de stenen met elkaar te verbinden. Voorzien van een bakslot en veiligheid. breedte 3,5 mm. ...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Gelijmd/beschadigd. Afmeting: H 23 - 27 cm. In matige staat.
Drie helmen. 20e Eeuw. Onder andere; 2x Bobby-helm, Engeland. En één militaire helm met binnenhelm. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Antiek Frans dubbelloops penvuur jachtgeweer met aparte beveiligingen in de loop. 'Aury A. St. Etienne'. Mogelijk ooit kolf vervangen. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.