Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung melkkan, onderkant hengsel stukje af + haarlijnen in glazuur. En een vaasje met zilveren bovenrand theebus, floraal/vogel decor, goed,...
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kommen. 1x Landschap in coulissen decor, twee chips. 1x 17e Eeuws met figuren in medailles + zes tekens bodemmerk, gerestaureerd, mogelijk ouder? Ming...
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Queng Lung. Eén bord gaaf. Twee borden chip. Twee borden haarscheur + chip. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven antieke Chinees porseleinen schotels. 17e - 18e Eeuw. Queng Lung + Kang Xi. Vijf Kang Xi schotels met vogel decor, minimale chips. Twee Queng Lung schotels met pagode decor, goed. Afmeting: Ø 1...
Chinees porseleinen penselen-aflegger met landschap/goud decor + bodemmerk. Afmeting: 1,5 x 8,2 x 5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese polychrome terracotta figuren in baklijst. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 20 - 28 cm. In goede staat.
Geelgouden choker, 585/000, met bloedkoraal. Fijn gourmetcollier met in het midden gouden elementen waarvan 3 bezet met een bloedkoraal. Geplaatst in een zetrand met bewerkte rand. lengte 47 cm. breed...
Paul Ooms. 1939 - . 20e Eeuw. Dorp in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
Witgouden armband, 585/000, Art Deco, met diamant, parel en saffier. Armband met fijne pennenschakels en in het midden een witgouden element met in het midden een parel, met aan weerskanten een vierka...
Twee handgeknoopte Perzische kleden. Beiden rood van kleur. Afmeting: 190 x 130 cm. + 130 x 110 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees lakwerk. Midden 20e eeuw. 1x Bord, figuur in landschap decor. 1x Vaas met draken. Afmeting: H 16,5 - Ø 25 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, in de vorm v an 2 bloemen. 42x23mm. ca 3,2 gram. In goede staat.
Antieke Hollandse landkaart van Dordrecht. Handingekleurd. 17e Eeuw. Gravure op papier. Afmeting: H 43 x B 53 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Haan met hagedis. Door Ferdinand Pautrot. 1832 - 1874. Afmeting: 22 x 23 x 10 cm. In goede staat.
Albertus Verhoesen 1866 (1806-1881), 3 koeien in de weide, olieverf op linnen, 19x26,5cm. In goede staat
Groot Oosters bronzen Shiva figuur met vier armen, staande op lotusbloem. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselvaas met diverse zotjes in coulissen decor. Kang Xi stijl. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Geelgouden collier met hanger en een ring, 585/000, met filigrain. Een gourmetcollier met daaraan een markiesvormige streekhanger voorzien van knopjes bewerking, 42x13mm, inclusief oog, voorzien van r...
Chinees porseleinen bolvaas met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Ingekort. Afmeting: H 13 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Rose Mary. 21e Eeuw. Stilleven met blauw emaille. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.
Johan Mensink, 1927. (Twente). Twentse boerenschuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 22 cm. In goede staat.
Zilveren hanghorloge met lange zilveren ketting, 800/000. Horloge met gefacetteerde rose kleurige rand met witte wijzerplaat voorzien van Romeinse cijfers. Bevestigd aan een lange gourmetketting. leng...
Oude of antieke gipsen gaper met polychromie. Apotheek/drogist teken. Afmeting: 51 x 42 x 26 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen figuren met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw? Afmeting: H 31 - 32 cm. In goede staat.
Leo Kurpershoek. 1885 - 1970. Enschede. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Elegante witgouden ring, 750/000, dubbel entouragemodel met 21 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.70 crt. De kop is wat hoger op de ring gezet en de buitenste rand met diamanten heeft de vorm va...
Kees de Waal. 1922 - . Titel: Diary. Agenda, Aquarel op papier. Afmeting: H 52 x B 69 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Schwarzwalder dekseldoos met koekoek en eiernest op deksel. Afmeting: 24 x 23 x18 cm. In goede staat.
Geelgouden vintage ring, 585/000, met diamant. Ring met bloemvorm voorzien van een witgouden rozet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,15 ct. Breedte ring 12 mm. ca 5,6 gram. ø57. In goede ...
Geelgouden armband, 585/000, met granaat. Armband met acht bloemvormige schakels bezet met een rond gefacetteerde granaat, tussen de schakels zitten markiesvormige gouden stukjes. De armband is voorz...
17e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Met sokkel. Afmeting: H 18,5 x Ø 15 cm. In redelijke staat.
Geelgouden collier en hanger, 585/000, met bloedkoraal. Venetiaans collier met een ovale hanger voorzien van een geschulpte rand bezet met een ovale cabouchon bloedkoraal. 29x14mm. inclusief oog. 42 c...
Zilveren choker, 925/000, met emaille. Getorst collier met in het midden een jugendstil element voorzien van vensteremaille, parels en een smaragd. Grootte element 58x54mm. 45 cm. ca 13,1 gram. Nieuw
Twee delen Chinees porselein. Familie Rose met Kang Xi bodemmerk. Antiek. Vaas gerestaureerd. Gemberpot, haarlijn bovenrand. Afmeting: 15 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen figuur. Panter op marmeren basement. Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Twee levensgrote pop art poppen met koptelefoons. Belijmd met mozaïek keramiek, in de stijl van Damien Hirst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 182 - 190 cm. In zeer goede staat.
Geelgouden ring, 916/000, met zirconia's. Solitairrring met in het midden een 6-poot chaton bezet met een zirconia en aan weerskanten een zirconia in de band gezet. In redelijk goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Een gematteerde ring met iets een golf aan de bovenzijde bezet met kleine diamanten in een soort V-vorm. totaal ca 0,06 ct. breedte 4,5 mm. ca 3,6 gram. In goe...
Groot lot zilveren sieraden met diverse colliers, armbanden, oorstekers en broches. ca 120 gram. Diverse gehaltes.
Collier en ring van amethist met zilver, 925/000, gemerkt Oubaha. Collier van rond gefacetteerde kralen en een dubbel ankercollier. Voorzien van 2 sloten, om zowel enkel als dubbel te dragen. 43-86cm....
Geelgouden ring, 585/000, met blauw topaas en diamant. Ring met een ovaal gefacetteerde blauw topaas en aan de zijkanten versierd met een klein diamantje, totaal ca 0,02 ct. Breedte kop 10 mm. ø 59. t...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi plooiborden met vijver/watervogel decor. Enkel chips. Afmeting: Ø 20,2 cm. In goede staat.
Geelgouden zegelring, 585/000, met een rechthoekige plaat en voorzien van een schakelbewerking in de band met een witgouden lijn in het midden. Grootte kop 13x10mm. ø 60. ca 7,5 gram. Voorzien van J.W...
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpot met floraal/goud en foo-hond decor. Afmeting: H 19 x Ø 17 cm. In goede staat.
Collier van zwarte en witte zoetwaterparels, ø6mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000. ø8mm. 45 cm. In goede staat
Antiek Japans Satsuma porseleinen boeddha beeld met goud decor + bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Duivel. Weense stijl. Ongemerkt. Afmeting: 7 x 17 x 5,5 cm. In goede staat.
Geelgouden (pink)ring, 585/000, met diamant. Ring met in het midden een ronde gladomzetting met een briljant geslepen diamant. Naast de gladomzetting zitten aan weerskanten 3 briljant geslepen diamant...