Zilveren specerijenset met glas, 925/000, Mosterdpotje met deksel, geplaatst op 3 pootjes, 7,5x6x5cm, en een bijpassend zoutvaatje met blauw glazen binnenbakje, ø6x3cm. MT.: Mappin & Webb Ltd, Briming...
Negen Duitse gelimiteerde porseleinen Fürstenberg wandborden met romantische winter-voorstellingen. 80-er Jaren. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.
Lot antieke wandtegels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen mogelijk. In goede staat.
Zilveren brandewijnkom, 833/000, ovaal model voorzien van lobben, in de kom en op de voet, met gepointilleerde bewerking. De kom is voorzien van fijne grepen met krullen en drakenkoppen. 20x13x11cm. W...