Twee 19e eeuwse Franse porseleinen figuren met manden, rocailles en goud decor. Eén arm gelijmd + basement gelijmd. Afmeting: H 27 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Wedgwood bisquit porselein. Engeland. 20e Eeuw. 1x Inktpot + 1x Waxinelichthouder. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Vier oude Italiaanse Napels porseleinen figuren. Divers. 20e Eeuw. Enkele minimale beschadigingen. Afmeting: 25 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Delfts Fayence bord met floraal decor. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: Ø 31 cm. In redelijke staat.
Drie-delig antiek Delfts polychrome Fayence kaststel. Gemerkt P.K. Circa 1920. Afmeting: H 22 - 36 cm. In goede staat.
Zeven delen Hollands Fayence aardewerk. Bestaande uit: Twee Delftse borden, 19e eeuw + vijf Makkumer borden/schalen. Afmeting: Ø 16,5 - 22 cm. In goede staat.
Zeven antieke Delftse Fayence borden. Divers, met restauraties. Afmeting: Ø 22 - 34 cm. In redelijke staat.
Twee delen Thüringen porselein. 1x K.P.M. figuur + 1x pronk dekselvaas. Floraal/goud/putti decor. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 20 - 24 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse porseleinen tabakspot met keizer Willem I. Circa 1900. Hoofd aangelijmd + scepter beschadigd. Afmeting: H 26 cm. In redelijke staat.
Antieke historisme terracotta neo barok piedestal. Enkele beschadigingen onderrand. Afmeting: H 67 cm. In redelijk/goede staat.
Lot tegels (38 stuks). Makkum et cetera. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote neo renaissance polychrome Fayence oorvazen met engel/ramskoppen decor. Met bodemmerk. Gemerkt Deruta. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Antieke polychrome Perzische tulpenvaas met vechtende vogel decor. 19e Eeuw of ouder. Chips bodemrand. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Jaren '50, Italiaanse keramieken polychrome wandschotel met gezicht. Gemerkt 3170 Italy. Mogelijk ontwerp Marcello Fantoni. Afmeting: 31 x 32 x 6 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse polychrome Fayence knobbelvaas met hengelaar decor. Gesigneerd Pierre Bancherany. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse polychrome Fayence schenkkannen. Frankrijk. Huile + Vinegar. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Twee oude porseleinen paarden. China? Delft? 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 28 cm. In goede staat.
Antiek Frans polychrome Fayence inktstel. Gemerkt V.P. Mogelijk Fabriek Venne Perrin. Afmeting: 10 x 18 x 17 cm. In goede staat.