Geelgouden broche, 585/000, met granaat. Staafbroche met in het midden een ovaal gecontourneerd gouden element bezet met 4 facetgeslepen granaatstenen. Grootte 14x56mm. ca 4,4 gram. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Landschap + tuin decor. Eén bord goed. Eén bord chips. Eén bord haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Set sieraden met granaat met een double armband, choker en zilveren ring.
Grote 19e eeuwse houtgesneden religieuze wandsculptuur met polychromie. Afmeting: 59 x 16 x 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte knobbelvaas met spelende kinderen in tuin/wijsheer decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen flamingo's op waare grote. Afmeting: 97 / 129 cm. 21e Eeuw. In goede staat.
Oosterse robijnrode glazen hanglamp met filigrain koperwerk. 20e Eeuw. Afmeting: circa 39 x Ø 21 cm. In goede staat.
Italiaanse albasten tafellamp met Korinthische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 x Ø 24 cm. In goede staat.
Lot oud koperwerk. 1x Vijzel, neo renaissance, 20e Eeuw. 2x Messing kemphanen, 20e eeuw. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.
Vier oude bronzen figuren in klederdracht. 20e Eeuw. Afmeting: H 11 - 12 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur. Erotische dame in catsuit, op marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd A.J. Dalous. Afmeting: 33,5 cm. In goede staat.
Geelgouden oorhaken, 750/000, met een rond element voorzien van een lijndecor. ø 11 mm. ca 2,6 gram. In goede staat
Bronzen ruiter op marmeren basement. Cavalerist te paard trekt sabel. Verguld + verzilverd/plated. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 23 x 14 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Gelijmd/beschadigd. Afmeting: H 23 - 27 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen vaas met feniks/floraal decor. Rood oxide glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten barometer met plated wijzerplaat en Hollands opschrift. Eén krimpnaad. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 585/000, met zirconia's. Tennisarmband met zirconia's voorzien van S-vormige schakels om de stenen met elkaar te verbinden. Voorzien van een bakslot en veiligheid. breedte 3,5 mm. ...
Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor. Chips bodemrand. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Gesigneerde art deco koper gehamerde vaas met floraal decor. Door L. Provins, 1873 - 1943. Afmeting: H 15 x Ø 17 cm. In goede staat.
Oude postzegels + Hollandse munten collectie. Postzegels Holland + Europa. Divers. Zeer interessant om uit te zoeken!!! Onder andere Juliana, 1948 - 1980. Afmeting: 1 - 30 cm. In goede staat.
Kapitale Japans porseleinen Imari schotel met tuin/pioenrozen/goud decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 56 cm. In goede staat.
Zeven antieke Japanse Imari porseleinen kommen. Divers. Eén haarlijn + enkele chips. Afmeting: Ø 12 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke Japanse borden. Onder andere; Kakiemon en Imari. Twee borden gelijmd, één bord chip, grootste bord chips. Afmeting: Ø 13 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Grote dikwandige A.D. Copier Leerdam Unica vaas uit het jaar 1946. Met tin craquelé. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.