Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor. Chips bodemrand. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose servies met floraal/goud decor. Bestaande uit: twee theekannen (enkele chips), melkkan (goed), suikerpot (goed), grote kom (goed), acht schotels (één met haa...
P.L. Kluyver. 1816 - 1900. Hollands wintergezicht met wandelaar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 31,5 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met figuren decor. Beige/aardetinten. Kirman. Afmeting: 207 x 140 cm. In goede staat.
Zeer groot oud Perzisch kleed met floraal decor. Meerkleurig. Afmeting: 250 x 390 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence plaquette met chinoiserie decor. Enkele randrestauraties. Afmeting: H 30 x B 28 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met lange lijs in landschap decor. Met zilveren montuur (later). Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing trekpot. Kang Xi? Met floraal decor rondom en kostbaarheden decor op deksel. Minimale chips bovenrand + chip binnenrand deksel. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.
Zware bronzen Chinese wierookbrander met tekst en bodemmerk. Afmeting: 15 x 14 x 12 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met groen glazuur + decor van bamboe met eekhoorn. Afmeting: Ø 35,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom figuren in landschap/floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen stemcup met draken in zee decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 16,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon oorvaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met figuren in tuin decor + gecontournerde omranding. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Aris Knikker. 1887 - 1962. Punters op meer. Topwerk van de maker. Craquelé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 110 cm. In redelijke staat.
Kleine zeldzame smeedijzeren renaissance geldkist met geheime slotvergrendeling, sleutelgaten achter afdekking te openen door een geheime bediening. Circa 1700. Afmeting: 12 x 15 x 12 cm. In zeer goed...
Lot met diverse brillen, een vergulde lorgnet versierd met een bewerkte rand en goudkleurige elementen. En een bril met gouden elementen en scharnierende poten. En een parelmoeren steker.
Antiek dubbelloops jachtgeweer. Circa 1800. F. Par Broutet a Paris. Gravering. Eén haan los erbij. Afmeting: L 115 cm. In goede staat.
Antiek Duits beschilderd speelgoed. Boerderij met dieren et cetera. Zuid Duitsland of Erzgebirge. Zachthout + handgeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 5 - 18 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Landschap/floraal/koekoek in landschap decor. Bij één vaas chips bovenrand. Afmeting: H 12 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen. 1x 19e Eeuw met draak/feniks decor, chip onderrand. 1x 18e Eeuw Familie Verte + figuren in landschap decor, haarlijn + randschade. 1x 18e Eeuw Famil...
Chinees porseleinen schaal met draak + rondom floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,7 x Ø 19 cm. In goede staat.
Vier oude Chinese muntstukken. 1x 1926 Dollar Rep. China. 1x One Dollar 1911. 2x Divers. Afmeting: Ø 3,9 cm. In redelijk/goede staat.
Bijzondere opengewerkte zilveren doos met blauw glas. Een rechthoekig doos rijkelijk versierd met guirlandes, bloemkelken en parelranden. Op de hoeken van de doos zijn ramskoppen bevestigd. De ondersc...