Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Familie Verte/goud/tuin decor. Gecontourneerde omranding. Enkele chips + één bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,3 cm. In redelijke staat.
Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met rondom geisha + zotjes in tuin decor. Minimale chip bovenrand. Afmeting: H 33,5 x Ø 27 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met kylin in landschap decor. Met craquelé glazuur. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met floraal decor. Queng Lung. Twee schotels haarlijn + diverse chips. Afmeting: Ø 10 - Ø 12 cm. In redelijke staat.
Oud Chinees rol schilderij met voorstelling van keizerlijke figuren in paleis + met tekst + signatuur. Gouache op papier. Craquelé. Afmeting: 66 x 37 cm. In goede staat.