Drie antieke Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. 1x Steur, krab, karper decor + vier tekens bodemmerk, chips. 1x 18e Eeuws bord met tuin decor, chips. 1x 17e - 18e eeuws Kang Xi bord met jage...
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen als olielampen. Met landschap/vissen en tuin decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Zilveren miniatuur molen, 835/000, op vierkant voet met bolpoten en voorzien van draaibare wieken. Eén wiek is wat beschadigd. Miniatuur is wat scheef. 5x5x10cm. ca 46 gram. MT.: Gebr. Rozendaal, Hoor...
Paar bijzonder fraaie kristallen kandijcoupes met zilver, 833/000. Geslepen kandijcoupes geplaatst op een ronde zilveren voet. Met een geslepen deksel voorzien van een grote zilveren knop. Minimale ch...
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom. Kang Xi. Rijstkom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Haarlijnen. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,5 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met tuin decor. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 13 x 20 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Grote ovale Djokja zilveren broodmand, 800/000, op een stevige ovale voet en voorzien van een opengewerkt Djokja decor met florale bewerking. 37x23x8 cm. ca 850 gram. In goede staat
Chris van Dijk. 21e Eeuw. 1952 - . Vrouw zittend in gras. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Zware antieke plated wijnkoeler met ijscompartiment. Kratervorm. Afmeting: H 26 x Ø 22 cm. In goede staat.
Chinese bronzen Ming generaal met rijkelijke patina. Eén poot mogelijk gerestaureerd. Afmeting: H 39,5 cm. In goede staat.
Kristallen toiletset met een parfumfles en een doosje met plated deksel en diverse lepels, een zilveren jamlepel en een zilveren schenklepeltje met beidermeier steel. En een lot plated en tinnen lepel...
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Slapende man bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Craquelé. Afmeting: H 36 x B 30,5 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse prent naar Rembrandt van Rijn. Honderd gulden prent. Steendruk op papier. Afmeting: H 28 x B 39 cm. In goede staat.
Fraaie antieke Hollandse zilveren kan, Lodewijk XV stijl, voorzien van ribben en een gecontourneerde bovenzijde versierd met floraal graveerwerk. De kan is voorzien van een ebbenhouten greep en is gep...
Kristallen schenkkaraf voorzien van slijpwerk en geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand, 835/000, en een zilveren ketting tussen de karaf en de stop. 15x12x37cm. In goede staat.
Plated bestek, Gero, model Haags lofje 12- persoons met kleine en grote messen, lepels en vorken. 2 sauslepels, 2 soepsleven, 2 aardappel- en 2 groentelepels, een pasteischep, kaasschaaf, 4 vleesvorkj...
Dienblad met zilveren rand, 833/00. Rechthoekig gecontourneerd dienblad met houten blad en een zilveren gezaagde rand voorzien van biedermeier decor. MT.: Fa. Eldick, Zutphen, jl.:M:1947. 37x24cm. In ...
Drie zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Divers. Queng Lung / Kang Xi. Beschadigd. Afmeting: Ø 35 - Ø 45 cm. In matig/redelijke staat.
Drie grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte/Familie Rose borden. Divers. Beschadigd. Afmeting: Ø 28 - Ø 42 cm. In matig/redelijke staat.
Hollandse notenhouten Willem III penantkast met tollen, floraal snijwerk en spiegels. Circa 1860. Afmeting: 100 x 105 x 46 cm. In goede staat.
Antieke Duitse neo klassistische mahoniehouten vertico met spiegel, volle Korinthische zuilen en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 195 x 100 x 48 cm. In goede staat.
Lot met 5 lepels, 835/000, met 3 roomlepels en 2 suikerscheppen. Voorzien van gegraveerde florale bewerking. totaal ca 69 gram. In goede staat
Zilveren doos, ovaal model rijkelijk versierd met gedreven voluten en bloemen en verfraaid met graveerwerk. De doos is geplaatst op een klauwpoten. En het deksel is voorzien van opgesoldeerde bloemel...
Andy Warhol. Lithografie. Titel: Reijning Queens. I.C.A. koningin Beatrix. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 48 cm. In goede staat.