This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

54. Oktoberveiling

AD-

Auction on Thursday, October 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Zeer grote 17e - 18e eeuwse putti, 73 cm.
Starting price 950 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse eikenhouten putti. Duitsland. Barok. Afmeting: 73 cm. In goede staat.

Drie meetinstrumenten
Starting price 80 EUR

Drie 19e eeuwse mahoniehouten meetinstrumenten met messing. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.

Zes houtsnijwerk panelen
Starting price 80 EUR

Zes 19e eeuwse houtsnijwerk panelen. Neo renaissance, neo gotisch. Afmeting: 30 - 75 cm. In goede staat.

Antieke parapluhouder, 1900
Result: 60 EUR

Grote antieke gietijzeren parapluhouder met ranken decor. Circa 1900. Afmeting: 80 x 45 x 22 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese vazen
Result: 140 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Gelijmd/beschadigd. Afmeting: H 23 - 27 cm. In matige staat.

Gouden broche met granaat
Starting price 130 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met granaat. Staafbroche met in het midden een ovaal gecontourneerd gouden element bezet met 4 facetgeslepen granaatstenen. Grootte 14x56mm. ca 4,4 gram. In goede staat.

Bronzen figuur, Paardenmenner
Starting price 350 EUR

19e Eeuws Frans bronzen figuur. Paardenmenner. Naar Coustou. Afmeting: 37 x 32 x 13 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 23 cm.
Result: 3.000 EUR

Chinees porseleinen vaas met feniks/floraal decor. Rood oxide glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Set granaat sieraden
Result: 70 EUR

Set sieraden met granaat met een double armband, choker en zilveren ring.

19e Eeuws religieus houtgesneden wandsculptuur
Result: 250 EUR

Grote 19e eeuwse houtgesneden religieuze wandsculptuur met polychromie. Afmeting: 59 x 16 x 14 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 28 cm.
Result: 1.000 EUR

Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor. Chips bodemrand. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Drie grote glazen stolpen, H 50 - 56 cm.
Result: 80 EUR

Drie grote ronde glazen stolpen. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 - 56 cm. In goede staat.

Twee bronzen flamingo's
Starting price 2.500 EUR

Twee grote bronzen flamingo's op waare grote. Afmeting: 97 / 129 cm. 21e Eeuw. In goede staat.

Bronzen wijwaterhouder, 1900
Result: 45 EUR

Bronzen wijwaterhouder in Romaanse stijl. Met annotatie 1556. Met wapen en portretten. Circa 1900. Afmeting: 21 x 15 x 9,5 cm. In goede staat.

Kapitale Japanse Imari schotel Ø 56 cm.
Result: 1.400 EUR

Kapitale Japans porseleinen Imari schotel met tuin/pioenrozen/goud decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 56 cm. In goede staat.

Italiaanse lampvoet van albast, H 83 cm.
Starting price 80 EUR

Grote Italiaanse albasten lampvoet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 83 cm. In goede staat.

Dames-kousenbandpistool, L 13 cm.
Result: 170 EUR

19e Eeuws dames-kousenbandpistool. Afmeting: L 13 cm. In goede staat.

Dubbelloops jachtgeweer, L 120 cm.
Starting price 200 EUR

19e Eeuws Frans dubbelloops jachtgeweer met gravering. Afmeting: L 120 cm. In goede originele staat.

Lot patroon-vul-gereedschap
Result: 140 EUR

Lot divers patroon-vul-gereedschap. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.

Drie delen oud/antiek brons
Result: 30 EUR

Drie delen oud/antiek brons. Twee Oosterse figuren (Nepal?). Eén Europese zuigkan. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.

Groot lot broches en hangers
Starting price 90 EUR

Groot lot met diverse zilveren broches en hangers. Diverse modellen met o.a. Siam silver en een broche gemerkt ECO ART by Niekerk. Zilver ca 77 gram. Diverse gehaltes. En 2 plated broches.

Drie Chinese vazen, H 16 - 19 cm.
Result: 60 EUR

Drie Chinees porseleinen vazen. 1x 18e Eeuw, Familie Rose decor, bovenrand gelijmd. 1x 18e - 19e Eeuw, figuur in landschap decor, beschadigd. 1x Geisha in tuin decor. Afmeting: H 16 - 19 cm. In redel...

Chinese pijpvaas, H 19,3 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met theeglazuur + twee tekens bodemmerk. Afmeting: H 19,3 cm. In goede staat.

Junghans solarhorloge
Starting price 50 EUR

Junghans mega solar horloge, radio controlled met een keramische kast en een stalen band met vlindersluiting. Uurwerk zit iets scheef in de kast. gebruikssporen, verder in goede staat. Werkend.