Adam Potgieter. 1899 - 1982. Zittend vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 53 x 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose stemkom met keizerlijk geel glazuur en kostbaarheden/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
Antieke groene lakstempel in koperen dekseldoos. Waarschijnlijk 17e eeuw. Latijns schrift + ridder te paard. Afmeting: Ø 10 cm. In goede staat.
Gesigneerd bronzen figuur. Dansende dame. Door Matiani. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Lot met diverse brillen, een vergulde lorgnet versierd met een bewerkte rand en goudkleurige elementen. En een bril met gouden elementen en scharnierende poten. En een parelmoeren steker.
Andy Warhol. 1928 - 1987. Two dollar biljet met twee signaturen en postzegel. Andy Warhol + president Thomas Jefferson. Series 1976. G. 37153244A. In PVC houder + certificaat. Afmeting: 15,5 x 6,7 cm....
Chinees porseleinen vaas met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 13 cm. In goede staat.
Twee metalen figuren. 20e Eeuw. 1. Zwaan, compositie metaal, bronskleurin, circa 1900. 2. Kangaroo van messing. Afmeting: H 18 - 21 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten zadelhouder met leer. Circa 1900. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Antieke Indonesische waaier met hoorn en perkament wayang goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 24 cm. In goede staat.
Rolf Dieter Meyer-Wiegand. 1929 - 2006. Düsseldorfer Schule. Meisje met dieren in het park. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 18 x B 15 cm. In goede staat.
Antieke Japanse wierookbrander van brons met cloisonné. Floraal/foo-hond decor. Met bodemmerk. Hengsels missen. Afmeting: H 26,5 x Ø 21 cm. In goede staat.
Vier Afrikaanse hardhout gesneden figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 65 cm. In goede staat.
Oud Afrikaans etnografisch masker uit Congo. Gemaakt van jutte en stro. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse bronzen cloisonné vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Art Deco glazen tafellamp. Circa 1920. Floraal/geslepen. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Lien Verburgt-Kramers. Monogram. 1876 - 1968. Moeder met kind. Aquarel op papier. Afmeting: H 62 x B 48 cm. In goede staat.
Lot van 26 oude gegraveerde glazen met guirlande overlay. 20e Eeuw. Bestaande uit: 11 Grote wijnglazen, 11 hoge wijnglazen + 4 met koperen randoverlay. Afmeting: H 16 - 18 cm. In goede staat.
Twee antieke Art Deco boekensteunen met pinguins. Compositie metaal + marmer. Circa 1920. Een restauratie hals pinguin. Afmeting: 19 x 13 x 10 cm. In redelijke staat.
Drie delen oud/antiek Chinees emaille. Bestaande uit: 2x Pattipan + 1 trekpot. Lichte beschadigingen. Afmeting: 9 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Houder met twaalf Murano glazen roerstokjes. Divers. Circa 1950 - 1960. Afmeting: L 21 cm. In goede staat.
Drie oude Dupont Paris vergulde aanstekers. Gebruikssporen. 20e Eeuw. Afmeting: 6 cm. In goede staat.
Lot bontjassen. Divers. Bestaande uit: Drie jassen, kraag/omslag + hoedendoos. Afmeting: 20 - 90 cm. In goede staat.
Buck Taylor. Amerikaanse School. Kust gezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.