This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

54. Oktoberveiling

AD-

Auction on Thursday, October 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Chinese Familie Noir kom Ø 15,2 cm.
Result: 750 EUR

Chinees porseleinen Familie Noir kom met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,2 cm. In goede staat.

Twee Chinese dekselvazen, H 49 cm.
Result: 200 EUR

Twee grote Chinees porseleinen dekselvazen met floraal/kostbaarheden decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuwse Chinese schalen (8x)
Result: 50 EUR

Lot van acht stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen schalen met landschap/floraal decor. Minimale chips. Afmeting: 6,5 - 8,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Starting price 80 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. Onder andere Kang Xi en Queng Lung. Beschadigd. Afmeting: 8,5 - 26 cm. In matig/redelijke staat.

Drie delen Chinees porselein
Starting price 80 EUR

Drie delen Chinees antiek Kantonees porselein. Bestaande uit; Grote gemberpot, gaaf. Grote dekselvaas, bovenrand gelijmd + deksel. En een kleine dekselvaas, beschadigd. Afmeting: 18 - 31 cm. In matig...

Chinese Familie Rose kom Ø 14,8 cm
Starting price 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met florale emaille beschildering + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,8 cm. In goede staat.

Chinese theebus, H 18,5 cm.
Result: 170 EUR

Chinees porseleinen theebus met lange lijs/zotjes decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Chinese glazen vaas, H 18 cm.
Starting price 900 EUR

Chinese glazen vaas met bodemmerk. Octagonaal. Peking glas? Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Chinees zijden jas
Result: 100 EUR

Chinees zijden hesje. Handwerk. Met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 70 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 19,3 cm.
Result: 500 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 19,3 cm. In goede staat.

Twee Chinese dekselvazen, H 19 cm.
Result: 80 EUR

Twee Chinees porseleinen dekselvazen met floraal/figuren decor. Gelithografeerd. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Twee Chinese Familie Rose cups Ø 6,5 cm.
Starting price 600 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose cups met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 6,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 11,4 cm.
Starting price 60 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met lijster op bloemtak decor +tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,4 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas (lamp), H 35 cm.
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met draken/feniks decor Lampenvoet. Mogelijk bovenrand schade. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Oude Tibetaanse Tangka
Result: 60 EUR

Oude Tibetaanse Tangka. 20e Eeuw. Boeddhisme. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 37 cm. In goede staat.

Chinese Sung kom Ø 12,4 cm.
Result: 91 EUR

Chinees porseleinen Sung kom met bruin-zwart verlopen glazuur. Afmeting: H 5,2 x Ø 12,4 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 24,5 cm.
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Oud/antiek Chinees borduurwerk op zijde
Starting price 70 EUR

Oud/antiek Chinees borduurwerk op zijde. A hundred boys. Afmeting: H 62 x B 31 cm. In goede staat.

Chinese Yixing trekpot Ø 7 cm.
Result: 100 EUR

Chinese oude Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 6 x 11 x Ø 7 cm. In goede staat.

Chinese Meiping vaas, H 22,5 cm.
Starting price 700 EUR

Chinees porseleinen Meiping vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas Ø 31 cm.
Result: 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor + craquelé glazuur. Afmeting: H 38 x Ø 31 cm. In goede staat.

Antieke Chinese bronzen censer Ø 11,5 cm.
Starting price 100 EUR

Antieke gesigneerde Chinese bronzen censer met oren. Bodemrand gescheurd. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 8,5 x 16 x 11,5 cm. In redelijke staat.

Chinese penselenpot, H 16,5 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen celadon penselenpot met bodemmerk. Bamboe-vorm. Chip bodemrand. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

Chinese celandon kom Ø 20,5 cm.
Result: 140 EUR

Chinees porseleinen celadon kom. Kleurstelling: Paars, blauw met goudrand. Craquelé glazuur. Afmeting: 10 cm. x Ø 20,5 cm. In goede staat.