This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

54. Oktoberveiling

AD-

Auction on Thursday, October 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Chinese vaas, H 32 cm.
Result: 1.700 EUR

Chinees porseleinen meiping vaas met floraal/draak/feniks decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

18e Eeuwse apothekerspot
Result: 1.300 EUR

18e Eeuwse Fayence apothekerspot met Latijns opschrift. E. Diacassiae. Bovenrand schade + kleine haarlijn. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Drie-delig 18e eeuws kaststel, H 28 - 31 cm.
Starting price 300 EUR

Drie-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met bodemmerk. Molenlandschap decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 28 - 41 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf antieke kandelaren
Starting price 80 EUR

Vijf antieke messing kandelaren van brons. 19e Eeuw. Eén set gotische stijl. Afmeting: H 15 - 20 cm. In goede staat.

Groot altaar-tabernakel, H 124 cm.
Starting price 1.000 EUR

Zeldzame Grote neo-gotische messing deels gebruneerd altaar-tabernakel met leeuwen/figuren en Corpus Christi. eerste helft 20e Eeuw. Afmeting: 124 x 33 x 33 cm. In goede staat.

Twee wand/koetslampen
Starting price 125 EUR

Twee grote messing wand/koetslampen. Elektrisch. 20e Eeuw. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Granaat collier met portret hanger
Starting price 200 EUR

Collier van gefacetteerde granaten, ø 6 mm, met opengewerkte gouden bolletjes met gematteerde geelgouden bolsluiting, 585/000. Het collier is voorzien van een ronde geelgouden hanger met een portretje...

Gouden ring smaragd en diamant
Result: 500 EUR

Gouden ring, 585/000, met diamant en smaragd. Ring met in het midden een geelgouden band en aan de buitenzijden witgouden banden, oplopend naar en zetkast en bezet met in totaal 44 briljant geslepen d...

3 Pandora ringen
Result: 100 EUR

Lot met 3 pandora ringen, 925/000, met 2 ring met parelbewerking en een solitairring met een parel en een geelgouden flexibel oog. ø 51. totaal ca 10,2 gram. In goede staat.

Drie antieke Familie Rose kop + schotels
Result: 200 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Floraal decor. 18e Eeuw. Eén kopje gelijmd. Eén kopje chip. Eén kopje haarlijn. Eén schotel haarlijn. Twee schotels goed. Afmeting: 7,5 -...

Chinese vaas, H 18 cm.
Result: 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met zotje op karbauw/vleermuis decor + signatuur. Baluster vormig. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Antiek tegeltableau, 26 x 26 cm.
Result: 70 EUR

18e Eeuws 4-pas Fayence tegeltableau. J. Regum 13 vers 23. Ruiter te paard met leeuw. Afmeting: 26 x 26 cm. In goede staat.

Vier antieke tegels, 1910 - 1920
Result: 80 EUR

Vier antieke Art Deco/Jugendstil majolica wandtegels. Circa 1910 - 1920. Visser + vissersvrouw. Maanvis + haan. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

Lot tegels (11 st.)
Result: 40 EUR

Lot van elf oude/antieke Hollandse wandtegels. Ingelijst. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Chinese vaas Ø 27 cm.
Result: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen bolvaas met rondom vogels in landschap decor. Afmeting: H 22 x Ø 27 cm. In goede staat.

Dugena dameshorloge
Starting price 40 EUR

Nieuw Dugena dameshorloge, double met double schakelband. Voorzien van een ronde kast, ø 25 mm, met goudkleurige wijzerplaat met datumaanduiding. Werkend.

Zilveren armband
Result: 40 EUR

Gevlochten zilveren klemarmband, 925/000, verlopend in breedte met diverse banden. Breedte 30 mm. ca 26,1 gram. ø61x49mm. In goede staat

Vier delen antiek aardewerk
Result: 40 EUR

Vier delen antiek aardewerk. Bestaande uit: 17e - 18e Eeuwse schenkkan met groen/geel glazuur. Een terracotta kacheltegel 1598, en twee 18e eeuwse mangaan tegels. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat...

Antieke Delftse Fayence plaquette
Result: 50 EUR

Grote antieke Delftse Fayence plaquette. gemerkt A.B. 18e - 19e Eeuw. Ruiter te paard. Afmeting: 34 x 24 x 1 cm. In goede staat.

Gouden ring met bloem
Result: 375 EUR

Fraaie geelgouden ring, 750/000, met een mooie uitgewerkte bloemknop voorzien van een bewerking. ø 52. Grootte kop ø 16 mm. ca 5,1 gram. In goede staat.

Antieke Weense reiswekker, 1830
Starting price 1.500 EUR

Antieke Weense vergulde messing koetsiers reiswekker met kwartier-slag + wekkerfunctie. Circa 1830. Balans goed, klok loopt. Verdere functies niet getest. Geen garantie op het uurwerk. Afmeting: 16 x...

Friese staartklok
Result: 160 EUR

Prachtige vroege Hollandse beschilderde Friese staartklok met originele polychromie + Enkhuizen. Met maanstand, wekker en datumaanduiding. Afmeting: 130 cm. In goede staat.

Twee delen Wedgwood
Starting price 70 EUR

Twee delen Wedgwood bisquit porselein. Engeland. 20e Eeuw. 1x Inktpot + 1x Waxinelichthouder. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

Twee originele antieke Rozenburg vazen, H 21 cm.
Result: 750 EUR

Twee originele antieke Rozenburg Den Haag keramieken vazen met florale polychromie decoraties. Eén vaas bovenrand gerestaureerd. Eén vaas goed. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.