This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

54. Oktoberveiling

AD-

Auction on Thursday, October 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Naaitafel met intarsia, 1860
Result: 280 EUR

19e Eeuwse wortelnoten naaitafel met intarsia Landschap/figuren decor. Duitsland. Circa 1860. Afmeting: 75 x 56 x 43 cm. In goede staat.

Andy Warhol, Koningin Beatrix
Starting price 300 EUR

Andy Warhol. Lithografie. Titel: Reijning Queens. I.C.A. koningin Beatrix. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 48 cm. In goede staat.

Chinenese wierookbrander
Result: 950 EUR

Zware bronzen Chinese wierookbrander met tekst en bodemmerk. Afmeting: 15 x 14 x 12 cm. In goede staat.

Set bijzettafels
Starting price 600 EUR

Twee gepolitoerde Art Deco-stijl bijzettafels. Belijmd met diverse houtsoorten. 21e Eeuw. Afmeting: 61 x Ø 60 cm. In goede staat.

Gero plated bestek
Result: 140 EUR

Plated bestek, Gero, model Haags lofje 12- persoons met kleine en grote messen, lepels en vorken. 2 sauslepels, 2 soepsleven, 2 aardappel- en 2 groentelepels, een pasteischep, kaasschaaf, 4 vleesvorkj...

Dienblad met zilveren rand
Starting price 150 EUR

Dienblad met zilveren rand, 833/00. Rechthoekig gecontourneerd dienblad met houten blad en een zilveren gezaagde rand voorzien van biedermeier decor. MT.: Fa. Eldick, Zutphen, jl.:M:1947. 37x24cm. In ...

Zilveren broodmand
Starting price 500 EUR

Fraaie zilveren broodmand, 800/000, ovaal gedreven en handgezaagd model met spijlen en floraal decor. Minimaal deukje aan de zijkant, verder in goede staat. 26x16x10 cm. totaal ca 400 gram.

3 Zilveren broekstukken
Result: 150 EUR

Drie zilveren broekstukken, 833/000, voorzien van een afbeelding van een ruiter te paard, 2 erg sleets. MT.: G. van Ewijck, Schoonhoven. 1837-1865 en G.F. van Geelen, Schoonhoven, 1853-1880. ø 75mm en...

Henk Dekker, Hollands havengezicht
Starting price 350 EUR

Henk Dekker '27. 1897 - 1974. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Jan H. Meijer, Aardewerken pot met bloemen
Result: 80 EUR

Jan H. Meijer. 1946. Aardewerken pot met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

5 Zilveren lepels
Starting price 60 EUR

Lot met 5 lepels, 835/000, met 3 roomlepels en 2 suikerscheppen. Voorzien van gegraveerde florale bewerking. totaal ca 69 gram. In goede staat

Drie delen Chinees porselein
Result: 110 EUR

Drie delen 17e - 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit: Kopje met coulissen/vogel/floraal decor, afmeting: H 6 x Ø 9,5 cm. En twee schotels met floraal decor, chips, afmeting: Ø 9,5 cm. I...

Twee grote 18e eeuwse Chinese kommen Ø 26,5 - 30,5 cm.
Result: 150 EUR

Twee zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Beschadigd. 1x Familie Rose met floraal/figuren in landschap decor, emaille verf. 1x Queng Lung met landschap decor. Afmeting: Ø 26,5 - 30,5 cm. ...

Zilveren lepels en vorkjes, divers
Starting price 60 EUR

Lot met zilveren lepels en vorkjes, 835/000, met 6 koffielepels met gegraveerde steel en 4 vorkjes met bloemensteel. Totaal 60 gram. In goede staat

Antieke bronzen boeddha, H 14 cm.
Starting price 400 EUR

Antieke Oosterse/Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Vroeg 19e eeuw. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Mahonie bijzettafel
Result: 110 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten bijzettafel met gecontourneerd blad en vier-spant poot. Afmeting: 62 x 87 x 60 cm. In goede staat.

Franse commode met snijwerk, 1880
Result: 120 EUR

Grote 19e eeuwse Franse eikenhouten commode met snijwerk. Figuren/leeuwenkoppen decor. Circa 1880. Afmeting: 110 x 100 x 55 cm. In goede staat.

Zilveren gesp
Starting price 300 EUR

Bijzondere zilver vergulde gesp, BWG, ovaal gecontourneerde gesp, rijkelijk versierd met emaille, en voorzien van een zwaard als sluiting voor de gesp. 9x7cm.

Zilveren doos (Perzië)
Starting price 200 EUR

Zilveren doos, Perzië, rechthoekig model rijkelijk versierd met een Perzische bewerking met vogels en floraal decor. 7,5x12x1cm. De binnenzijde is voorzien van een vergulding. ca 183 gram. In goede st...

Zilveren schaal
Starting price 300 EUR

Grote zilveren schaal, 800/000, rond model met een omgeslagen rand met geschulpte rand. De schaal is voorzien van een grof gehamerd decor. ø 27x10cm. ca 560 gram. In goede staat.

Zilveren mosterpot
Result: 50 EUR

Zilveren mosterdpotje, 925/000, ovaal model geplaatst op 4 klauwpoten, met een bewerkte rand en een bewerkte greep. Voorzien van een scharnierend deksel met knop. MT.: William Hutton & Sohns, ltd, Bir...

Zilveren zoetstofpotje
Result: 50 EUR

Zilveren zoetstofpotje, 835/000, met tangetje. Rond potje met voluten en floraal decor, geplaatst op 4 pootjes met bloemrozet. Met ronde deksel voorzien van floraal decor en voluten. op het deksel zit...

Zilveren rond doosje, (hostihouder)
Starting price 60 EUR

Zilveren doosje, 833/000, rond model met parelrand en een sierlijke monogramgravure J.V.C.. Het doosje is voorzien van een los kristallen binnenbakje en heeft een vergulde binnenzijde. ø 6,5x2cm. Zilv...

Chinese vaas
Result: 200 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren/landschap/draken/dieren/goud decor, bovenrand gelijmd, 25,5cm.