17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met figuren in tuin decor + gecontournerde omranding. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse empire pendule van albast. Circa 1820. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kopjes met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 4,2 x Ø 7,7 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/foo hond decor. Deksel gerestaureerd + bovenrand vaas gelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Friese stoelklok met datum aanduiding en maanstand + maandstand. Mogelijk gesigneerd. Afmeting: 82 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten Warmink tafelklok met bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Weekloper met halfuur-slag op twee bellen. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Zeven Chinees porseleinen schotels. Twee soorten. Circa 1900. Eén schotel haarlijn. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten jugendstil pendule met stil uurwerk. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met katachtig decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Song vaas met eend in landschap decor. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met draken decor + verso paarden decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese kortstaart klok met wekkerfunctie. Wijzerplaat overgeschilderd. Circa 1800. Afmeting: 98 cm. In redelijke staat.
Zes delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drakenbord, gelijmd. Kantonese schaal, gelijmd. 18e Eeuws mandarijn bord, gelijmd. 18e Eeuws Familie Rose bord, haarlijnen. 18e Eeuws Amsterdams Bont...
Lot van acht stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen schalen met landschap/floraal decor. Minimale chips. Afmeting: 6,5 - 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Tibetaanse Tangka. 20e Eeuw. Boeddhisme. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 37 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen diep bord met oxyde rood floraal decor + gecontourneerde omranding. Afmeting: H 5 x Ø 22,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Meiping vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Franse marmeren pendule. Circa 1880. Lichte randschade. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 25 x 44 x 21 cm. In redelijke staat.
Zeer grote Franse watervalklok van compositie metaal. met putti, spiegel en zichtbare slinger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 81 cm. In goede staat.
Grote ovale Djokja zilveren broodmand, 800/000, op een stevige ovale voet en voorzien van een opengewerkt Djokja decor met florale bewerking. 37x23x8 cm. ca 850 gram. In goede staat
Zilveren miniatuur molen, 835/000, op vierkant voet met bolpoten en voorzien van draaibare wieken. Eén wiek is wat beschadigd. Miniatuur is wat scheef. 5x5x10cm. ca 46 gram. MT.: Gebr. Rozendaal, Hoor...
Paar bijzonder fraaie kristallen kandijcoupes met zilver, 833/000. Geslepen kandijcoupes geplaatst op een ronde zilveren voet. Met een geslepen deksel voorzien van een grote zilveren knop. Minimale ch...
Chris van Dijk. 21e Eeuw. 1952 - . Vrouw zittend in gras. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Zware antieke plated wijnkoeler met ijscompartiment. Kratervorm. Afmeting: H 26 x Ø 22 cm. In goede staat.