This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

54. Oktoberveiling

AD-

Auction on Thursday, October 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Bronzen figuur, Jonge vrouw met duif
Result: 100 EUR

19e Eeuws bronzen figuur. Jonge vrouw met duif, op houten sokkel. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

N.M. Wijdoogen, Hollands stadsgezicht met platbodems en visservolk
Starting price 1.000 EUR

Nicolaas Martinus Wijdoogen. 1824 - 1898. Hollands strandgezicht met platbodems en vissersvolk. Olieverf op linnen. Oudere restauratie. Afmeting: H 35 x 51 cm. In goede staat.

C.J. Mension, Boos kijkende aap in boom
Starting price 600 EUR

C.J. Mension. 1882 - 1950. Boos kijkende aap in boom. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 29 x B 23 cm. In goede staat.

Beeld van Bartje, H 60 cm.
Starting price 50 EUR

Zwaar oud compositie materiaal figuur. Holland. Bartje (= Bartje Bartels uit Drente/'Ik bid nie veur brune bonen'). 20e Eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Set 18e eeuws Chinees porselein
Result: 110 EUR

Set 18e eeuws Chinees porseleinen Queng Lung kop en schotels met landschap/pagode decor. Bestaande uit: Drie kopjes + twee schotels. Eén kopje haarlijn, één kopje goed, één kopje chips. Beide schotels...

Chinese kom Ø 12 cm.
Result: 450 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 12 cm. In goede staat.

P.G. van Os, Landschap met figuren en paarden
Result: 600 EUR

Pieter Gerardus van Os. 1776 - 1839. Landschap met figuren en paarden bij huis. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 42 cm. In goede staat.

Jan Sluyters, Hollands dorpsgezicht
Starting price 400 EUR

Jan Sluyters. 1881 - 1957. Hollands dorpsgezicht met figuren. Onderrand + bovenin beschadigd. Zwarte inkt + opgeloogd wit. Verso anekdote + Berlijn 1938. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In redelijke staat.

A.J. Zwart, Drentse boerderij
Result: 250 EUR

Adrianus Johannes Zwart. 1903 - 1981. Drentse boerderij met boerin en geit. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.

H. Weegewijs, Koffiemalende boerenvrouw in interieur
Result: 100 EUR

H. Weegewijs. 1875 - 1964. Koffiemalende boerenvrouw in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Grenzhausen bloempot op zuil, 1890
Result: 500 EUR

Zeer grote Duitse Grenzhausen steengoed bloempot op zuil. Neo renaissance, historisme. Gemerkt + nummer. Circa 1890. Afmeting: 123 x Ø 35 cm. In goede staat.

Antieke dekseldoos met putti, 1880
Result: 110 EUR

Antieke porseleinen dekseldoos met putti. Duitsland? Circa 1880. Historisme. Twee blindmerken + nummers. Floraal/goud decor. Afmeting: 17 x 21 x 12 cm. In goede staat.

Twee 17e - 18e Eeuwse Albarello's, H 22 x Ø 12 cm.
Result: 1.900 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Albarello's. Fayence. Met Latijnse teksten. Italië. Glazuurschade, craquelé. Afmeting: H 22 x Ø 12 cm. In goede staat.

Evert Moll, Koperen melkkan met zonnebloemen
Starting price 500 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Koperen melkkan met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Figuur met koe
Starting price 240 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Figuur met koe. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 35 x B 63 cm. In goede staat.

Ikoon, 36 x 28 cm.
Result: 325 EUR

Vroeg 19e eeuws ikoon. Russisch of Grieks. Ongerestaureerd. Afmeting: H 36 x B 28 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Indonesische schone
Starting price 50 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Indonesische School. Indonesische schone in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 32,5 cm. In redelijk/goede staat.

17e Eeuwse Chinese kylin vaas, H 21 cm.
Starting price 800 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met kylin in landschap decor. Met craquelé glazuur. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Zeven antieke Delftse pauw borden, 1880
Result: 450 EUR

Zeven antieke Delftse Fayence pauw borden met merkteken De Klaauw. Circa 1880. Afmeting: Ø 23 - 31 cm. In goede staat.

Twee antieke Makkumer dekselvazen, 1880
Result: 100 EUR

Twee antieke Makkumer Fayence dekselvazen. Gemerkt Tichelaar. Floraal decor. Circa 1880. Afmeting: H 18 cm. Twee chips. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 42 cm.
Starting price 200 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vogels op bloesemtak + tekst decor. Eén chip. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Chinese kom van jade Ø 12,8 cm.
Starting price 280 EUR

Oude Chinese kom van jade. Groen gevlekt. Afmeting: H 5,5 x Ø 12,8 cm. In goede staat.

G.P.A. Schmidt, Dorpsgezicht Veere
Starting price 100 EUR

G.P.A. Schmidt. Circa 1930. Dorpsgezicht Veere. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 19,5 cm. In goede staat.

3x Jacob Wolf, Divers
Result: 150 EUR

Drie tekeningen Jacob Wolf (Veere). 1888 - . Divers. Tekeningen op papier. Afmeting: 27 - 46 cm. In goede staat.

Lot antieke tegels (35x)
Result: 550 EUR

Lot 18e eeuwse landschaps-tegels (35 stuks). Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Toegeschreven aan E. W. Koning, Meisje bij fruitbomen
Starting price 375 EUR

Toegeschreven aan Edzard Willem Koning. 1869 - 1954. Meisje bij fruitbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 62 x B 46 cm. In goede staat.

Vier Chinese borden Ø 23 - 24 cm.
Starting price 350 EUR

Vier Chinees porseleinen borden. 1x Schotten decor, haarlijn. 1x Familie Rose/floraal decor, chips. 1x Kang Xi/floraal decor, haarlijn. 1x Familie Rose/floraal decor, chip. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In ...

Lot diverse munten
Result: 300 EUR

Lot diversen. China. Muntgeld + kralen. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.

Vijf Chinese munten/penningen
Starting price 60 EUR

Twee koperen Chinese muntstukken + drie porseleinen penningen. Afmeting: Ø 1,5 - 5 cm. In goede staat.

Antiek Meissen figuur, 1900
Starting price 600 EUR

Antiek Duits porseleinen Meissen figuur uit de Knauff-tijd. Circa 1900. Vrouw met vogelkooi. Goud decor. Afmeting: 15,2 cm. In goede staat.

Twee delen antiek K.P.M. porselein
Starting price 250 EUR

Twee delen antiek Duits K.P.M. porselein. 1900 - 1930. 1x K.P.M. schaal. 1x K.P.M. sauciere, chips onderrand, verder goed. Afmeting: 25 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Franse figuren, H 39 cm.
Starting price 225 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse Charles Dix figuren van porselein. Circa 1840. Handbeschilderd, met goud decor + blindmerk. Top van sabel beschadigd, verder goed. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede sta...

Chinese vaas, H 28 cm.
Result: 9.000 EUR

Chinees porseleinen vaas met lichtblauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 22,3 cm.
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/vruchten decor. Emaille beschildering. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.
Result: 300 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal decor. Vier borden enkele chip. Eén bord haarlijn + chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Drie antieke kastkommen Ø 18 cm.
Result: 150 EUR

Drie antieke Petrus Regout Maastricht kastkommen. Circa 1880. Ongemerkt. Chinoiserie decor. Eén kom gelijmd. Afmeting: H 8,5 x Ø 18 cm. In redelijke/goede staat.

Vier delen divers porselein/aardewerk
Starting price 180 EUR

Vier delen divers porselein/aardewerk. 20e Eeuw. 1x Vaas, gemerkt E.H., blauw glazuur. 1x Vierkante vaas, gemerkt ü Germany, blauw glazuur. 1x Vaas, Lindner Bavaria Germany. 1x Vaas, bruin/zwart, nr. ...

Lot 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 - 25 cm.
Result: 800 EUR

Zeven diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal/landschap decor. Eén bord gaaf. Enkele borden minimale chip. Enkele borden haarlijn en/of chip. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In matig/redelijk/g...

Zes antieke Japanse borden Ø 21,7 cm.
Result: 450 EUR

Zes antieke Japans porseleinen borden met paradijsvogel/floraal decor. 19e Eeuw of ouder. Twee borden goed. Eén bord restauratie chip. Twee borden haarlijn. Eén bord gekramd. Afmeting: Ø 21,7 cm. In r...

Chinese penselenpot, H 12 cm.
Starting price 200 EUR

Kleine Chinees porseleinen penselenpot met hoornblazer/hert/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Twee Chinese bloempotten Ø 40 cm.
Starting price 3.000 EUR

Twee grote Chinees porseleinen blauw/witte bloempotten met paradijsvogels/tuin decor. Afmeting: H 30 x Ø 40 cm. In goede staat.

Tien porseleinen figuren
Starting price 40 EUR

Tien oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Onder andere; Duitsland. Enkele beschadigingen. Afmeting: 12 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Duits koffie/theeservies, 1900
Starting price 40 EUR

Antiek Duits porseleinen koffie/thee servies. Circa 1900. Floraal/goud decor. Bestaande uit: Koffie/theekan, 7x kop en schotel, tablet, 8x gebaksborden. Enkele beschadigingen. Afmeting: 7 - 27 cm. In ...

Grote 18e eeuwse Imari dekselpot, H 62 c m.
Result: 1.200 EUR

Zeer grote antieke 18e eeuwse Imari porseleinen dekselpot met vogel/floraal/goud decor. Tempelleeuw op deksel is vervangen door bronzen ananas. Verder in goede staat. Afmeting: H 62 cm.

Japanse Imari scheerbekken Ø 27 cm.
Result: 250 EUR

19e Eeuws Japans Imari porseleinen scheerbekken met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari vazen, H 23,5 cm.
Starting price 100 EUR

Twee antieke Japanse Imari porseleinen vazen met floraal + reliëf geisha decor. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Twee delen antiek Japans Imari porselein
Starting price 80 EUR

Twee delen antiek Japans Imari porselein. 1x Vaas met tuin/goud en ribbel decor. 1x Stopfles met bloemvaas decor, hectagonaal. Afmeting: H 19 - 20 cm. In goede staat.

Drie Chinese vazen, H 16 - 19 cm.
Result: 60 EUR

Drie Chinees porseleinen vazen. 1x 18e Eeuw, Familie Rose decor, bovenrand gelijmd. 1x 18e - 19e Eeuw, figuur in landschap decor, beschadigd. 1x Geisha in tuin decor. Afmeting: H 16 - 19 cm. In redel...

Chinese pijpvaas, H 19,3 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met theeglazuur + twee tekens bodemmerk. Afmeting: H 19,3 cm. In goede staat.

Drie Japanse Imari borden Ø 22 cm.
Starting price 60 EUR

Drie oude/antieke Japanse Imari porseleinen borden met bloemvaas decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Antieke Japanse Satsuma saké cups (10x)
Result: 70 EUR

Tien antieke Japanse Satsuma porseleinen saké cups met Japanse figuren/goud decor. Afmeting: H 3 x Ø 5,5 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 31,5 cm.
Result: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen maanvaas met oren. Voorzien van oxide rode floraal/vogel decor. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 33 cm.
Result: 650 EUR

Chinees porseleinen Sang de boeuf pijpvaas met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Acht 18e eeuwse Chinese schotels Ø 11,5 - Ø 13 cm.
Result: 160 EUR

Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Divers. Onder andere Kang Xi. Vier schotels gaaf, rest chip of haarlijn. Afmeting: Ø 11,5 - Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antiek Chinees porselein
Result: 150 EUR

Acht antieke Chinees porseleinen kop en schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Enkele delen met chips en/of haarlijn. Afmeting: 6 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 27 x Ø 24 cm.
Result: 650 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met draken/feniks decor. Afmeting: H 27 x Ø 24 cm. In goede staat.

2x China/Mao Tse Tung
Result: 70 EUR

Twee delen China. Mao Tse Tung. Quotations from chairman + vier spelden Mao Tse Tung. Afmeting: 2,5 - 13 cm. In goede staat.

Japans erotisch harmonica-boek
Starting price 350 EUR

Gesigneerd Japans erotisch harmonica boek met vijf erotische handgeschilderde voorstellingen. Eerste helft 20e eeuw. Gouaches op papier. Afmeting: (uitgeklapt) 85 x 19 cm. In goede staat.

Chinees bronzen sculptuur, H 11 cm.
Starting price 50 EUR

Antieke Chinese bronzen sculptuur met bodemmerk. Chinese man met hert op de rug (mist iets in de hand). Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Chinese gestoken walnoot, 1900
Starting price 70 EUR

Oude/antieke Chinese houtgestoken walnoot met console. Figuren decor. Afmeting: H 4 cm. In goede staat.

Japanse Imari vaas, H 46 cm.
Result: 100 EUR

Grote 19e eeuwse Japans porseleinen Imari vaas met kylins, floraal/goud decor. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Zilveren kandelaar
Result: 200 EUR

Zilveren 5 lichts kandelaar, 800/000, op ronde voet voorzien van een getorste lijnenbewerking. De armen zijn gemaakt uit C-voluten. MT.: Hermann Bauer, Schwabisch Gmund. 30x30x28cm. ca 510 gram, met g...

Juwelendoos met zilverwerk
Starting price 560 EUR

Juwelendoos met zilverwerk. Doosje in de vorm van een boekje voorzien van 2 zilveren sloten en 2 zilveren elementen. 6,5x11,5x2,5cm. In goede staat

Tas met zilveren beugel
Result: 50 EUR

Kralentas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd opengewerkt biedermeier model met een voorstelling met figuren en dieren. De beugel is voorzien van een ketting. MT.:G. van der Ree, Schoonhoven...

Zilveren theekan
Starting price 450 EUR

Zilveren theekan, 800/000. Rond bol model met getorst lijnendecor en cartouche met bloem en voluten decor. Voorzien van graveerwerk op de tuit. En de kan heeft een deksel en greep met hout. Vermoedeli...

Antieke Franse klokkendrager, 1900
Starting price 900 EUR

Antieke Franse klokkendrager met signatuur Auguste Moreau. Kogelklok. Compositie metaal. Circa 1900. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag. Eén wijzer mist. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

2 Zilveren specerijenbakjes met blauw glas
Result: 650 EUR

Twee zilveren specerijenbakjes met blauw glas, empire, schuitvormige modellen met zaagwerk met bloemen, 2 grepen met parelrand en de ovale voet is voorzien van een florale bewerking. Vermoedelijk Leid...

Antieke Perzische of Chinese lakwerk schaal Ø 35 cm.
Result: 50 EUR

Antieke houten Perzische of Chinese lakwerk schaal. Rood van kleur met fijngeschilderd floraal goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 8 x Ø 35 cm. In goede staat.

18e eeuwse Chinese kwispedoor Ø 13,2 cm.
Starting price 120 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen queng lung kwispedoor met tuin decor. Haarscheur. Afmeting: H 10 x Ø 13,2 cm. In redelijke staat.

P.H. Haezer, Besneeuwd landschap met knotwilgen
Result: 40 EUR

P.H. Haezer. Circa 1920. Besneeuwd landschap met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.

J.G. Timmermans, Gezicht op een kasteel
Result: 30 EUR

J.G. Timmermans. Hollandse School. Gezicht op een kasteel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

18e Eeuwse eiken kist
Result: 200 EUR

18e Eeuwse eikenhouten kist met smeedijzeren deksel en beslag. Afmeting: 50 x 46 x 48 cm. In goede staat.

Mahonie bonheur met spiegels
Result: 400 EUR

19e Eeuws mahoniehouten spiegel-bonheur met snijwerkkroon + tollen. Afmeting: 202 x 110 x 52 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,3 cm.
Result: 140 EUR

Chinees porseleinen bord met visser/eenden decor. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

Zilveren petit-four schep
Result: 45 EUR

Zilveren petit four schep, 835/000, voorzien van een opengewerkt blad met een gekrulde steel. Leeuwarden, jl.:i:1943. 11x6,5cm. ca 43 gram. In goede staat.

A. Woudstra, Standgezicht
Starting price 140 EUR

A. Woudstra. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren en strandhut. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

Stel antieke Chinese Familie Verte dekselpotten, H 42 cm.
Result: 1.600 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen Familie Verte dekselpotten met floraal/vogel decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Result: 100 EUR

Chinese hardhouten gestoken hocker met geschulpt blad + marmeren blad. Afmeting: 47 x Ø 46 cm. In goede staat.

18e Eeuwse eiken kabinetkast
Result: 450 EUR

Prachtig 18e eeuws Hollands eikenhouten Louis Seize kabinet met messing beslag, halve zuilen en kapitellen. Circa 1780. Uitneembaar. Mooie patina. Afmeting: 245 x 195 x 60 cm. In zeer goede staat.

Twee Chinese censers
Starting price 225 EUR

Twee Chinese bronzen censers. 1x met draken en oren, ongemerkt. 1x met draak + bodemmerk. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.

41
Starting price 180 EUR

Twee delen Chinees porselein met craquelé glazuur. 1x Dekselpot, mangaan, floraal decor. 1x Kantonese lampenvoet met brons, figuren/kostbaarheden decor. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese dekselvaas, H 28 cm.
Result: 375 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/piedestal decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.

Lot zilverwerk (3x), divers
Starting price 100 EUR

Lot kristal met zilver, 833/000, met een specerijensetje met 3 kristallen bakjes, 15x15x14cm, een kristallen bonbonschaal, rond met geschulpte rand en voorzine van een zilveren beugel, ø16x16cm, diver...

2 Zilveren brandewijnkommen
Starting price 200 EUR

Twee zilveren brandewijnkommen, 835/000, een klein en een groot rond model geplaatst op een gecontourneerde ronde voet met horizontaal geplaatste grepen met putti. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaa...

Zilveren pasteischep
Starting price 60 EUR

Zilveren pasteischep, 833/000, gecontourneerd model voorzien van een gezaagd blad met floraal decor. De gehele schep is voorzien van floraal graveerwerk. MT.: onduidelijk, vermoedelijk Amsterdam, jl.:...

Zilveren suikerschuit
Result: 100 EUR

Zilveren suikerbak, 835/000, in de vorm van een kolenkit met een bijpassende suikerlepel, bevestigd in de bak. 17x7x13cm. totaal ca 196 gram. Importeursteken: D.Aubert, 's Gravenhage. In zeer goede st...

C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, brood, walnoot etc.
Result: 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, brood, walnoot et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands wintergezicht
Starting price 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met knotwilgen en molen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Thorapointer
Result: 200 EUR

Zilveren thorapointer, 84 zolotniks, versierd met een opgesoldeerde chanoeka, een joods kruis en een thora. Bekroond met een adelaar. 31 cm. ca 55 gram. Iets gedeukt, verder in goede staat.

Rik Jager, Abstracte compositie
Result: 140 EUR

Rik Jager, 1956. 1933 - . Almelo. Abstracte compositie. Olieverf op hardboard. Afmeting: H 101 x B 72 cm. In goede staat.

Zilveren slatang
Result: 160 EUR

Zilveren slatang, 833/000, met een fraai gepointilleerd decor en een gegraveerde knop. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:v:1880. Totaal ca 178 gram. 29x11cm. In goede staat.

Lepelvaas met zilveren lepeltjes
Result: 30 EUR

Kristallen lepelvaasje met zilveren rand met parelbewerking, gevuld met 11 zilveren borrellepeltjes met puntbak, een deels getorste steel met parelrand. 10 cm. ca 73 gram. 833/000. In zeer goede staat

2 Delen kristal met zilverwerk
Starting price 100 EUR

Twee delen kristal met zilver, 833/000, een tazza met omgeslagen rand geplaatst op een ronde zilveren voet. ø13x23cm. En een ronde kristallen schaal met omgeslagen rand en een zilveren gecontourneerde...

W. Hardja, Indonesische schone aan het eenden voren
Result: 100 EUR

W. Hardja. 1945 -. Indonesische School. Indonesische schone aan het eenden voeren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.

Clara de Jong, Chique dame met tas
Result: 120 EUR

Clara de Jong. 1928 - 2005. Chique dame met tas. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 31 cm. In goede staat.

Jan Kelderman, Botters op Zuiderzee
Starting price 75 EUR

Jan Kelderman. 1914 - 1990. Botters op de Zuiderzee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.