18e Eeuws Delfts polychrome Doré bord. Gemerkt A.P.K. Chinioserie + goud decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Geelgouden zegelring, 585/000, met een rechthoekige plaat en voorzien van een schakelbewerking in de band met een witgouden lijn in het midden. Grootte kop 13x10mm. ø 60. ca 7,5 gram. Voorzien van J.W...
Twee Zuid Afrikaanse schaakspelen. Eén maal Bush + Kangarus. Eén maal Masai + dieren. Kunststof beschilderde figuren + houten schaakbord. Afmeting: 13 x 44 x 44 cm / 12 x 38,5 x 38,5 cm. In goede staa...
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Twee vazen met chinoiserie decor, gemerkt van Duyn. Eén vaas met visser in landschap, gemerkt V.B. Enkele chip. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
Collier van zwarte en witte zoetwaterparels, ø6mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000. ø8mm. 45 cm. In goede staat
Twee antieke Duitse Meissen porseleinen fruitschalen uit de Knauff-tijd. Met opgewerkt floraal/goud decor. Circa 1900. Enkele chips aan bloemen. Bij één fruitschaal poten gerestaureerd. Afmeting: 14 x...
Antiek drie-delig Frans Carrara marmeren klokkenstel met vergulde bronzen armaturen en gebruneerde bronzen putti. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 47 - 44 cm. In goe...
Geelgouden (pink)ring, 585/000, met diamant. Ring met in het midden een ronde gladomzetting met een briljant geslepen diamant. Naast de gladomzetting zitten aan weerskanten 3 briljant geslepen diamant...
19e Eeuwse schilderij-klok met Duits landschap, riviergezicht met kasteel en figuren decor. Olieverf op linnen. Craquelé. Achtdaags Frans uurwerk met halfuur-slag op gongspiraal. Gereviseerd. Afmeting...
Lot met 12 zilveren, 925/000, deels vergulde sloten in bloemvorm met zirconia's en rozetten met blauw, rode, groene en zwarte stenen. De sloten hebben een aanzet voor 3 rijen. ø 21 mm. Totaal ca 110 g...
Groot antiek Oostenrijks bisquit porseleinen figuur. Circa 1900. Dame te paard. Mist iets in haar hand. Onduidelijk gemerkt en genummerd. Enkele chips basement. Afmeting: 56 x 36 x 18 cm. In redelijk/...
Porseleinen jardiniere met bronzen engelen/vogels. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 41 x 21 cm. In goede staat.
Zeer grote metalen verchroomde wekker met batterij-functie. 21e Eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Zilveren collier met hanger, 925/000, in de vorm van een bloem met rode en oranje zirconia's. ø 36 mm. 43 cm. ca 15,2 gram. In goede staat.
Antieke Italiaanse Fayence schaal met Romeinse voorstelling. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 10 x Ø 30 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde messing reiswekker met bel. Circa 1900. Afmeting: 11,5 cm. In zeer goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met robijnen. Langwerpige broche met in het midden een uitlopende slag, aan beide kanten bezet met 3 rond gefacetteerde robijnen in een 4-poot chaton. Grootte 58x18mm. ca ...
Drie 19e eeuwse Franse porseleinen borden met damesportretten. Handschilderd + goudrand. Circa 1840. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen pendule. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag + touwtjesslinger. Afmeting: 35,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke Italiaanse polychrome neo renaissance wandschotels met monogram. Circa 1900. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse comtoise met koude beschildering en bloemslinger. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk met ankergang. Afmeting: 45 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse zwart marmeren pendule met Grieks figuur + zuil met tekst. Virgilio Marone. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 61 x 44 x 19 cm. In goede st...
Negen Duitse gelimiteerde porseleinen Fürstenberg wandborden met romantische winter-voorstellingen. 80-er Jaren. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.
Terry Donahue, 1956. Landschap met edelhert. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 75 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Zittend vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 53 x 33 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen glaspendule met facet geslepen glas. Japy Freres. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gong. Met monogram + jaartal 1897. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Lot antieke wandtegels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen mogelijk. In goede staat.
Andy Warhol. 1928 - 1987. Two dollar biljet met twee signaturen en postzegel. Andy Warhol + president Thomas Jefferson. Series 1976. G. 37153244A. In PVC houder + certificaat. Afmeting: 15,5 x 6,7 cm....
Rolf Dieter Meyer-Wiegand. 1929 - 2006. Düsseldorfer Schule. Meisje met dieren in het park. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 18 x B 15 cm. In goede staat.
Lien Verburgt-Kramers. Monogram. 1876 - 1968. Moeder met kind. Aquarel op papier. Afmeting: H 62 x B 48 cm. In goede staat.
Buck Taylor. Amerikaanse School. Kust gezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
A.J.J. Banning, '36. 18e Eeuws interieur met figuren aan de drank. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Twee fraai zilveren kandelaren, 950/000, op console 4 Lichts kandelaren op een driehoekig gecontourneerde voet voorzien van een getorste rand met bewerking en 3 bokkepoten met ramskoppen als zuil. De ...
Zilveren schaal, 833/000, ovaal model met een omgeslagen gezaagde gecontourneerde rand. Geplaatst op een ovale voet met filetrand. De schaal is voorzien van 2 scharnierende grepen. MT.: A. de Groot Bo...
A.J. Berry. Circa 1920. Katwijkse bomschuiten met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 54 cm. In goede staat.
Antieke eiken klok met intarsia. Voor de Engelse markt. Circa 1900. Met Frans achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. H 27,5 cm. In goede staat.
Prachtige grote antieke Delftse Fayence wandschotel met gelobte omranding en floraal decor. Circa 1920. Afmeting: Ø 48 cm. In goede staat.
Odeurflacon met gouden kraag en dop, 585/000. in cassette. Fraaie rechthoekig gecontourneerde flacon met een rechthoekig verlopende gouden kraag en dop, versierd met graveerwerk. De flacon is voorzien...
Petrus Landkroon. 1907 - 1997. Hollands havengezicht in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 63 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met draken decor + zes tekens bodemmerk. Randglazuur schade. Afmeting: H 9 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon pot met geritste gouden tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 18,3 cm. In goede staat.
Antieke zilveren brandewijnkom met drijfwerk versierd met floraal decor. Met 2 horizontaal geplaatste grepen met putti. 25x12x8cm. Sneek, 1738. ca 203 gram. In goede staat
Zilveren trommel met onderschotel, 833/000 rond model met scharnierend deksel. De trommel en schotel zijn allebei versierd met filetranden. MT.: zilverfabriek Begeer, Voorschoten, jl.: 1945-1946. ø18x...
Zeven 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kopjes met decor van kempvissen. Afmeting: H 5 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Gé Nijhuis. Wijlen Enschedese galeriehouder. Plasgezicht met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Prachtig Hollands 19e eeuws wortelnoten barok vitrine/porselein kast met schappen, lade en mooi snijwerk. Uitneembaar. Afmeting: 225 x 135 x 50 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met figuren decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 14,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Zilveren doos,800/000, plat heupmodel, sigarettenkoker, voorzien van een ribdecor. MT.:Lutz & Weiss, Pforzheim. 13x8x1cm. ca 166 gram. In goede staat
Chinese jade cup met salamander. Afmeting: 6 cm. In goede staat.
Onduidelijke monogram. 19e Eeuw. Hollandse School. Wintergezicht met houtsprokkelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.
Mosterdpot van kristal met zilver, 833/000. Geslepen mosterdpot geplaatst op een 8-kantige voet met graveerwerk. Met een zilveren greep en een zilveren kraag en dop met graveerwerk. 13x9x18cm. Deksel ...
Zilveren tasje, 925/000, in de vorm van een portemonnee voorzien van een lijnen bewerking. Het tasje heeft een klipsluiting en voorzien van een ketting met draagoog. MT.: onduidelijk, Birmingham, jl.:...
Zeldzaam antiek Duits Dresdner barok damesschrijfbureau van notenhout. Met vergulde bronzen versieringen en feniks. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 128 x 97 x 55 cm. In zeer goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 19e Eeuwse Familie Rose dekselpot, chips + knop gelijmd. Een dekselkom met figuren/draken decor + craquelé glazuur. En een gemberpot met floraal/vissen dec...
Fijn gedecoreerde 19e eeuwse Familie Rose kom met rondom figuren op balkon/boot decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,2 x Ø 13,2 cm. In goede staat.
Zuid Amerikaanse School. Lépeza? Circa 1930 - 1950. Verso Bananales en El Magdalena (Colombia?) Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 54 cm. In goede staat.
Grote zilveren brijlepel, 826/000, Deens, voorzien van een gehamerde steel. gemerkt Christophersen. MT.: Christian F.Heise, 1930. ca 143 gram. In goede staat.
Elf-delig antiek Japans porseleinen Satsuma servies met figuren in landschap/goud decor. alle kopjes gemonogrameerd met W.S.E. Met bodemmerk. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 10 - 15 cm. In g...
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met keizerlijk geel, floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,4 cm. In goede staat.
Plated miniatuurklok voorzien van een rond gecontourneerde wijzerplaat versierd met bloemen. Aan de rand van het klokje staat een tekst: O, there were flowers in Storrington. On the turf and on the sp...
Grote 19e eeuwse Franse eikenhout gestoken armleunstoel met leder en leeuwen decor. Afmeting: 137 x 63 x 70 cm. In goede staat.
Hans Habraken. 1946 - . Stilleven met pruimen, aardewerk en glas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit een kopje met emaille beschildering, floraal decor, met bodemmerk, chip rand. En een kom met tuin decor + bodemmerk, goed. Afmeting: 9 - 12,5 c...
Zilveren thorapointer, 84 zolotniks, versierd met rode stenen en een opgesoldeerd bloemapplique. 28 cm. ca 54 gram. In goede staat.
Antieke Duitse vertico van notenhout, met origineel beslag. Gründerzeit. Circa 1890. Afmeting: 140 x 46 x 102 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander op drie poten. Draken decor. Haarscheuren. Afmeting: 21 x 23 x Ø 17 cm. In redelijke staat.
Zilveren specerijenset met glas, 925/000, Mosterdpotje met deksel, geplaatst op 3 pootjes, 7,5x6x5cm, en een bijpassend zoutvaatje met blauw glazen binnenbakje, ø6x3cm. MT.: Mappin & Webb Ltd, Briming...
19e Eeuwse Engelse draaibare armleun-bureaustoel op wielen. Mahoniehout. Afmeting: 90 x 60 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Aris Knikker. 1887 - 1962. Riviergezicht met visser en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40x B 30 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met granaatappel/floraal decor. Drie borden haarlijnen +chips. Eén bord chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Zilveren brandewijnkom, 833/000, ovaal model voorzien van lobben, in de kom en op de voet, met gepointilleerde bewerking. De kom is voorzien van fijne grepen met krullen en drakenkoppen. 20x13x11cm. W...
Zilveren strooilepel, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak met gezaagd ster en cirkeldecor. Voorzien van een gecontourneerde steel met gestanste bewerking. MT.: onduidelijk jl.:i1868. 16 c...
Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit één kop + vier schotels. Floraal decor. Kopje heeft chips. Alle schotels minimale chips. Afmeting: Ø 7,5 - Ø 11,7 cm. In redelijk/goede staat.
Theo Kuijpers. '85. 1939 - . Nr. III van IV. Lithografie. Abstracte voorstelling. Afmeting: H 57 x B 77 cm. In goede staat.
Zes antieke Mechelse stoelen van eikenhout. Met biezen zittingen en getorste poten, met floraal decor. Afmeting: 107 x 42 x 40 cm. In goede staat.
Zeldzaam grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met bloemvaas/goud decor. Met bodemmerk. Professionele randrestauratie, chip. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Massief Eikenhouten eettafel omstreeks 1920, tafel is geheel gerestaureerd en verkeerd in een goede conditie. 135x85x78 cm
Paul Ooms. 1939 - . 20e Eeuw. Dorp in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
Twee tassen met zilveren beugels, 833/000, een tas met een opengewerkte halfronde beugel met bloemendecor en een ketting. Voorzien van een zwarte tas, en een rechthoekig gecontourneerde beugel met rib...
19e Eeuwse Chinees porseleinen rijstkom met draak/feniks decor. Met bijbehorende lepel. Haarlijn. Afmeting: 8 x Ø 15,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung melkkan, onderkant hengsel stukje af + haarlijnen in glazuur. En een vaasje met zilveren bovenrand theebus, floraal/vogel decor, goed,...
Decoratief handgeschilderd kamerscherm van zachthout met vier lamellen. Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 164 x 4 x 190 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse landkaart van Dordrecht. Handingekleurd. 17e Eeuw. Gravure op papier. Afmeting: H 43 x B 53 cm. In goede staat.
Karaffen set met zilver, 800/000, Ovaal zilveren blaadje, op 4 klauwpootjes met zilverenhouders en greep, allen versierd met een floraal bewerkte rand en bewerkte klauwpoten. Met 2 ovaal geslepen kara...
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kommen. 1x Landschap in coulissen decor, twee chips. 1x 17e Eeuws met figuren in medailles + zes tekens bodemmerk, gerestaureerd, mogelijk ouder? Ming...
Albertus Verhoesen 1866 (1806-1881), 3 koeien in de weide, olieverf op linnen, 19x26,5cm. In goede staat
Duitse, laat biedermeier essenhout fineer naaitafel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 80 x 56 x 43 cm. In goede staat.
Zilveren nagelgarnituur op kristallen basement. 925/000. Engels nagelgarnituur met zilveren greep/heft, geplaatst op een basement met 2 potjes voorzien van zilveren deksels, wat uit model, en een zilv...
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Queng Lung. Eén bord gaaf. Twee borden chip. Twee borden haarscheur + chip. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Rose Mary. 21e Eeuw. Stilleven met blauw emaille. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.
Johan Mensink, 1927. (Twente). Twentse boerenschuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 22 cm. In goede staat.
Zeven antieke Chinees porseleinen schotels. 17e - 18e Eeuw. Queng Lung + Kang Xi. Vijf Kang Xi schotels met vogel decor, minimale chips. Twee Queng Lung schotels met pagode decor, goed. Afmeting: Ø 1...
Retro Wassily-stijl moderne stoel met leder en chroom. Retro. Vrijwel ongebruikt. Afmeting: 74 x 78 x 70 cm. In goede staat.
Leo Kurpershoek. 1885 - 1970. Enschede. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Fraaie zilveren empire inktset, 925/000, voorzien van een gecontourneerd schuitvormige gezaagde houder op 4 pootjes ,met een spijlendecor. In de houder zitten 2 vierkante zilveren houders met daarin v...