Antieke mahoniehouten vitrine opzetkast met panelen. Twee-delig. Circa 1900. Afmeting: 201 x 115 x 45 cm. In goede staat.
Vier antieke mahoniehouten laat biedermeier stoelen met velours stoffering. Circa 1850. Afmeting: 95 x 55 x 47 cm. In redelijke staat, moeten verlijmd worden
Grote Chinese gestoken armleunstoel van hardhout. Met leeuw/olifantkoppen en draken. ca 1920. Afmeting: 86 x 63 x 69 cm. In goede staat.
Zware palissanderhouten armleunstoel met floraal snijwerk. Circa 1850. Met latere goede stoffering (zijde). Afmeting: 100 x 61 x 65 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 585/000, met zirconia en saffier. Armband met ovale schakels deels met een slag en voorzien van kleien zirconia's. En schakels met markiesgeslepen saffieren. Voorzien van een grote...
Witgouden rozetring, 750/000, met diamant en parel. Ring met een grote rozet met in het midden een grote cultivé parel, ø 10 mm. Om de parel zit een rand met 8 briljant geslepen diamanten in 4-poot ch...
Geelgouden armband, 585/000, met granaat. Armband met ronde en ovaal bewerkte schakels voorzien van geschulpte rand en bewerking. De schakels zijn bezet met rond en ovaal gefacetteerde granaten. Breed...
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten chiffoniere met zes lades. Circa 1840. Afmeting: 158 x 106 x 50 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Prachtige 19e eeuwse Engelse commode van mahoniehout met zes lades, band-intarsia en origineel beslag. Afmeting: 132 x 115 x 51 cm. In goede ongerestaureerde staat.
19e Eeuwse vergulde rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 115 x B 90 cm. In goede staat.
Mahoniehouten wortelnoten commode. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 114 x 49 cm. In goede staat.
Antieke Belgische staande klok. 19e Eeuw. Jacobus v.d. Walle tot Gendt. Teakhout. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, twee bellen. Datum + seconden. Behoeft nieuw touw. Afmeting: H 223 cm. In goede staat...
Zilveren klemarmband, 800/000, breed model met diverse bewerkte banden. breedte 47 mm. ca 80,4 gram. ø ca 60x55mm. Iets scheef verder in goede staat
Kleine Hollandse wortelnoten commode met twee lades, bronzen beslag en klauwpoten. Orgelgebogen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 67 x 38 cm. In goede staat.
Collier uit bloedkoraal en zwarte parels met een geelgouden slot, 585/000. Collier met zoetwaterparels, ø 8mm, en bloedkoraal,4 mm, om en om met gouden rond slot met bewerking, ø 10 mm. lengte 47 cm. ...
Zilveren collier, 925/000, met een biesmarkschakel. Breedte 9 mm. Voorzien van een veeroog. 42 cm. ca 32,2 gram. In goede staat
Zware Engelse messing scheepsklok met centrale secondenwijzer. Circa 1930. F.W. Elliot Ltd Croydon. Afmeting: 8,5 x Ø 21 cm. In goede staat.
Grote antieke mahoniehouten halspiegel met kariatiden, band intarsia en facet geslepen spiegel. Afmeting: 183 x 107 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Junghans regulateur van notenhout. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staat.
Zes massief eiken stoelen. Circa 1920. Zithoogte: 50 cm. Afmeting: 94 x 44 x 50 cm.
Antieke Engelse schoolklok. Mahoniekleurig. Circa 1900. Trade Mark M.C. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: Ø 56 cm. In goede staat.
Massieve geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met oplopende gladde band bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,15 ct. ca 6,5 gram. In goede staat.
Drie helmen. 20e Eeuw. Onder andere; 2x Bobby-helm, Engeland. En één militaire helm met binnenhelm. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Antiek Frans dubbelloops penvuur jachtgeweer met aparte beveiligingen in de loop. 'Aury A. St. Etienne'. Mogelijk ooit kolf vervangen. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.