Antieke Duitse eikenhouten Lenzkirch vrijslinger regulateur met bronzen versieringen. Circa 1890. Lenzkirch Aug. 490133. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 108 cm. Kroon verbogen. In redelijke staat.
Zeer zeldzaam antiek Franse bronzen mysterieuze klok met marmeren basement, glazen wijzerplaat + mysterieuze bewegende wijzers. Glas onderzijde gelijmd. Afmeting: 113 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame en kapitale Franse olifantenpendule van brons. Tijger valt olifant aan + drie figuren. Gesigneerd Jantag of Santag. Drie-kleurig gebruneerd brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger...
18e Eeuwse Amsterdamse staande klok met florale intarsia. Door B. del Campo Amsterdam. Circa 1740. Met maanstand, datum, seconden en dagaanduiding. In goede ongerestaureerde originele staat. Klokkast ...
Antieke Weense vergulde messing koetsiers reiswekker met kwartier-slag + wekkerfunctie. Circa 1830. Balans goed, klok loopt. Verdere functies niet getest. Geen garantie op het uurwerk. Afmeting: 16 x...
19e Eeuws Frans boulle klokkenstel met vergulde bronzen versieringen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Japy Freres. Inleg compleet. Afmeting: 48 - 49 cm. In zeer goede staat.
Oude rolling ball Congreve messing klok. Circa 1960. Aandrijving door een rollende stalen kogel en snek. Afmeting: 36 x 31 x 31 cm. In goede staat.
Grote en fraaie antieke Franse capucine officiersklok met halfuur-slag en wekker. Circa 1800. In zeer goede originele staat. Afmeting: 30 x 11 x 9 cm.
Antieke Duitse eikenhouten gründerzeit vrijslinger. Regulateur met bronzen versieringen, stil uurwerk, weekloper. Alleen genummerd. Circa 1890. Afmeting: 88 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse staande klok met chinoiserie klokkast. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden + datum-aanduiding. Tere Harley Norwich. Mooie verzilverde/plated en vergulde messing wijzerplaat. K...
Antieke Franse schommelaar pendule. Circa 1870. Compositie metaal + verguld. Met kariatiden. Enkele oudere restauraties. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 35 x 33 x 11 cm. In redelijk/goede s...
Antieke Jugendstil mysterieuze pendule. F. Iffland. Circa 1900. Compositie metaal met notenhouten basement. In goede ongereinigde staat. Afmeting: H 36 cm.
19e Eeuwse Engelse Bracket-klok met snek. Eikenhouten kast met brons. Achtdaags-uurwerk met slagwerk op bel. Slaat 1x op volle uren. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten Gustav Becker tafelklok met maanstand, weekloper, halfuur-slag. Voor de Engelse markt. Circa 1900. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Antieke zware Franse jugendstil pendule. La Vie & Le Tempe Sicar. Vrouw met engelen. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Franse vergulde mini comtoise met opdraaiveer. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 16 x 10 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Franse reiswekker van messing. Gesigneerd Moser Paris. 19e Eeuw. Met datum, dagaanduiding en slagwerk op bel. Emaille wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 15 x 11 x 8 cm. In redelijke st...
Zeldzaam klein 18e eeuws Engels uurwerk met halfuur-slag. Eén-daags uurwerk. Afmeting: 32 x 16 x 21 cm. In goede staat.
Antieke Weense mahoniehouten regulateur met twee gewichten. Weekloper met halfuur-slag. Zogenaamde vioolkast. Circa 1860. Afmeting: 120 cm. In goede staat.
Kleine vuurvergulde bronzen Louis Seize pendule. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Slijtage vergulding. Verder in goede staat. Afmeting: H 28 cm.
Antieke vuurvergulde Franse bronzen empire pendule. Vrouw met lyra en piedestal. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Chipje wijzerplaat, verder in zeer goede staat. Afmeting:...
Prachtige Franse bronzen vuurvergulde empire pendule met Griekse voorstelling van dame, lam, urnvaas en bron. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 47 x 31 x 10 cm. I...
Antieke Franse pendule met engel. Circa 1900. Marmer met compositie metaal. Achtdaags-stil uurwerk. Haarscheur achterkant vleugel engel. Afmeting: 70 cm. In redelijk/goede staat.
Zware antieke Franse vergulde bronzen tafelklok. 19e Eeuw. Chavin Bornand a Marseille. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 15 x Ø 14 cm. In goede staat.
Vergulde messing Vorderzappler pendule onder originele stolp. 19e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen rococo pendule met putti. Gemerkt V.E. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1850. Afmeting: 35 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse Winterhalder Hofmeier tafelklok van mahoniehout met vijf gongspiralen, Westminster slag, kwartier-slag. Circa 1920. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen jugendstil pendule. La Nymphe. Vrouw met tortelduif die klok draagt. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule met twee figuren + globe. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 68 cm. In goede staat
19e Eeuwse vergulde Franse bronzen pendule met Sevres porselein. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + veerslinger. Afmeting: 40 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde compositie metalen pendule met porseleinen wijzerplaat + plaquette. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 19e eeuwse notenhouten Schwarzwalder koekoeksklok met messing uurwerk in lyra-vorm. Drie afneembare paddenstoelen + fazanten en eikenbladen. Afmeting: 83 cm. (zonder slinger gemeten). I...
19e Eeuwse eikenhouten Friese notarisstaartklok met wekker. Afmeting: 105 cm. In goede originele staat.
18e Eeuwse Friese stoelklok met wekker. Signatuur op achterkant. Tin is overgeschilderd, verder in goede staat. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse mahoniehouten empire pendulekast met 17e - 18e eeuws uurwerk. Nicolas Gribelin Parijs. 1637 - 1719. Huwelijk. Eén cartouche overgeschilderd. Afmeting: 61 x 35 x 21 cm. In goede staat.
Frans marmeren Louis Seize-stijl klokkenstel met messing vergulde versieringen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1900. Afmeting: 25 - 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met band-intarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, maan-aanduiding, seconden + dag-aanduiding. Lichte fineerschade. Afmeting: H 227 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met automaat. Figuren te paard (later aangebracht). Met seconden + datum aanduiding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: H 205 cm. In redelijk/...
Zware vergulde messing reiswekker met slagwerk op gongspiraal. Matthew Norman London. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 10 x 10,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse wandklok. St. Marti Parijs. Circa 1870. Achtdaags uurwerk, veerslinger, messing beschilderd. Afmeting: 50 x 40 x 15 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Zaanse klok met wekker en dubbele bel. Bronzen uurwerk met spillegang. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Friese notarisklok met wekker. Originele patina. Afmeting: 112 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten vrijslinger wandklok. Gründerzeit. Circa 1890. Afmeting: 102 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren klokkenstel met messing. Circa 1900. Achtdaags, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 25 - 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Louis Philippe kolomklok met boulle inleg. Circa 1860. Acht daags uurwerk, halfuur-slag. Deel inleg mist. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 59 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Friese staartklok (kantoortje) met wekker. Kant en klaar gerestaureerd. Afmeting: 120 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Duitse koekoeksklok met kwartel + speelwerk. Messing uurwerk. Afmeting: 58 x 45 x 25 cm. In zeer goede staat.
Kleine Friese schippertjes stoelklok met maanstand + wekker. Handbeschilderd. Afmeting: 47 cm. In goede staat.