Vergulde messing Vorderzappler pendule onder originele stolp. 19e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse vergulde Franse bronzen pendule met Sevres porselein. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + veerslinger. Afmeting: 40 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde compositie metalen pendule met porseleinen wijzerplaat + plaquette. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Friese stoelklok met wekker. Signatuur op achterkant. Tin is overgeschilderd, verder in goede staat. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Frans marmeren Louis Seize-stijl klokkenstel met messing vergulde versieringen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1900. Afmeting: 25 - 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met band-intarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, maan-aanduiding, seconden + dag-aanduiding. Lichte fineerschade. Afmeting: H 227 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Zaanse klok met wekker en dubbele bel. Bronzen uurwerk met spillegang. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse koekoeksklok met kwartel + speelwerk. Messing uurwerk. Afmeting: 58 x 45 x 25 cm. In zeer goede staat.