Duitse Schatz scheepsklok met slagwerk. Messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 18 cm. In goede staat.
Antieke Engelse scheepsklok van messing met seconden-aanduiding. Circa 1930. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 18 cm. In goede staat.
Antieke Amsterdamse School art deco pendule met messing wijzerplaat. Gemerkt Pfeilkreuz. Circa 1925. Weekloper, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 24 x 26 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse Friese staartklok van eikenhout. Functie niet getest. Circa 130 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise klok met pronkslinger en druivenrank decor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, ankergang. Afmeting: 40 x 20 x 31 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Westminster staartklok met maanstand en kwartier-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Friese notarisklok met wekker. Originele patina. Afmeting: 112 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse wandklok. St. Marti Parijs. Circa 1870. Achtdaags uurwerk, veerslinger, messing beschilderd. Afmeting: 50 x 40 x 15 cm. In goede staat.