Antieke Franse metalen wandklok met floraal decor. Beschilderd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 42 x 32 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met verguld latoenkoper. Gaud a Beauvoir s/Noirt. Circa 1860. Afmeting: 39 x 31 x 18 cm. In goede staat.
Westminster staande klok. Tempus Fugit. Drie-gewichter. Kwartier-slag. Mahoniehout. Afmeting: H 215 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Engelse staande klok met mahonie. Dagloper met datum-aanduiding. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Antiek Frans messing gehamerd klokkenstel met adelaar en leeuwenkoppen. A. D. Mougin. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 44 - 47 cm. In goede staat.
Antieke Franse art nouveau pendule van messing. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder klok met halfuur-slag. Circa 1900. Geen deuren. Afmeting: 25 x 18 x 12 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Westminster staartklok met maanstand en kwartier-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen pendule. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag + touwtjesslinger. Afmeting: 35,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Franse compositie metalen wekkerklokken. Circa 1900. Functies niet getest. Wijzers missen, verder in goede staat. Afmeting: 28 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek drie-delig klokkenstel met strijdwagen. Frankrijk. Naar Coustou. Circa 1920. Compositie metaal een beeld beschadigd. Stil uurwerk. Niet getest. Afmeting: 41 - 55 cm. In goede staat.
Oude Engelse eikenhout gestoken waterklok met messing. W. Jones 1687 gesigneerd. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke klok-onderdelen. Onder andere; wijzerplaten, slingers, cartouches et cetera. Afmeting: 2 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke uurwerken. 1. Koetsiersklok, wijzers missen. 2. Brevete reiswekker. 3. Ronde Franse reisklok. 4. Franse bureauklok met aansteker, A. Charlat, materiaal: chroom. Functies niet getest. Afme...
Twee antieke Franse klokken. Circa 1900. 1x Enchappement bureauklok in de vorm van een helm, niet getest. 1x Wekker met boer en kruiwagen, niet getest. Afmeting: 24 - 33 cm. In goede staat.
Lot oude/antieke uurwerken. 5x Touwtjesslinger, 19e eeuw. 1x Vedette, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse albasten pendule. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Haarscheur in albast bovenop. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met marmer, albast, ramskoppen en facet geslepen glas. Circa 1880. A. D. Mougin Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Oude kleine Friese handbeschilderde schippertjes stoelklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig onyx klokkenstel. Frankrijk. Circa 1900. Enkele chip bijstellers. Bij klok onyx gelijmd en er mist een stuk links-achter. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 x...
19e Eeuwse Franse Charles Dix stierpendule met bloemen/hagedis en putti decor. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans tafelklok. Gründerzeit. Circa 1890. Weekloper met halfuur-slag. Paar oudere wormgaatjes. Afmeting: 48 cm. Verder goed.
19e Eeuwse Franse comtoise klok met pronkslinger en druivenrank decor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, ankergang. Afmeting: 40 x 20 x 31 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met floraal beschilderde wijzerplaat + datum. Dagloper. Afmeting: H 220 cm. In goede staat.