Fijn geknoopt Perzisch tapijt van zijde. Floraal decor. Iets sleets. Afmeting: 125 x 74 cm. In redelijk/goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt. Rood/blauw van kleur met in het midden o.a. medaillon/floraal decor. Afmeting: 200 x 125 cm. Paar kale plekken/sleets. In redelijke staat.
Oud/antiek Perzisch handgeknoopt kleed met glas en knopen. Afmeting: 110 x 26 cm. In goede staat.
Oosters wandkleed met gouddraad en ijzeren ringen. Met dieren decor; olifant, stier, paard, hert. 20e Eeuw. Afmeting: 148 x 71 cm. In goede staat.