Antieke Zwitserse cilinder speeldoos. Circa 1880. Palissanderhout met floraal intarsia. Kam is heel en in goed werkende/spelende staat. Afmeting: 17 x 55 x 28 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke nachtwakers klokken. Onder andere; Bürk, Elka. 20e Eeuw. Niet getest. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse kaarskandelaren met Carrara marmer en verguld brons. Napoleon met guirlandes. Circa 1870. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
19e Eeuws messing verguld Heilig kruis met porseleinen handbeschilderde plaquette + wijwater houder. Afmeting: 35 x 23 x 6 cm. In goede staat.
Oude Duitse microscoop + accessoires. Mikro Korth Berlin. In originele kist. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 26 x 22 cm. In goede staat.
Lot antieke porseleinen apothekers/natuurkunde gewichten. 20e Eeuw. Afmeting: 1 - 7 cm. In goede staat.
Groot lot antieke Engelse bronzen gewichten. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.