Antieke Amerikaanse kruideniers koffiemolen van gietijzer. Philadelphia Enterprise. Circa 1900. Originele patina. Afmeting: 38 x 34 x 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse zware bronzen historisme schenkkan met rondom figuren/ranken decor. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix kaarskandelaren met putti. Circa 1840. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse wortelnoten schrijfkist met boulle inleg en annotatie 1880. Met vakverdeling. Afmeting: 18 x 33 x 28 cm. In zeer goede staat.
Marmeren met messing piedestal. Met kapitellen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 101 x 26 x 26 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren houtkachel met vernikkeling. Circa 1900. Afmeting: 95 x 100 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Drie zeldzame originele gotische bijbelbladzijden. 15e - 16e Eeuw. Handgeschreven + ingekleurd + goud. Afmeting: 15 - 22 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse vazen met putti en floraal decor. Art Nouveau. Compositie metaal met wit marmeren basement. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Antieke Weense koudbeschilderde tafellamp met Arabier op Perzisch kleed onder lantaarn. Circa 1900. Monogram A.P. + Made in Austria. Oudere restauratie lamp en basement. Afmeting: H 42 cm. In redelijk...
Zeldzaam mooie 18e eeuwse theekist van rozenhout met bronzen monturen en messing binnenwerk. Afmeting: 13 x 23 x 13 cm. In zeer goede staat.
Zeer groot lot oude + antieke sigarenknippers. Divers. Verzilverd, verguld, vernikkeld et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 35 cm. In goede staat.
Lot Franse wijn. Totaal: 24 flessen wijn. Twaalf flessen in krat + twaalf flessen in doos. Twaalf flessen Chateau La Tour deby Grand Cru 1975 in krat. Afmeting: 33 x 50 x 18 cm. In redelijk/goede staa...
Twee kisten wijn. Totaal 24 flessen. Eén kist met twaalf flessen Chateau Belgrave Haut Medoc Grand Cru 1987 in originele kist. Afmeting: 33 x 50 x 18 cm. In redelijk/goede staat. En één kist met twaal...
Marmeren met messing piedestal. Met kapitellen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 101 x 26 x 26 cm. In goede staat.
Antieke Engelse microscoop van messing. Gesigneerd. W. Wilson London. Circa 1900. Afmeting: 31 x 33 x 15 cm. In goede staat.
Grote antieke messing plated piece de milieu met kristalglas. Circa 1880. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
18e Eeuwse notenhouten barok theestoof met koperen binnenbak en band-intarsia, Louis Quinze. Afmeting: 50 x 33 x 33 cm.
Twee antieke Franse kaarskandelaren met Carrara marmer en verguld brons. Napoleon met guirlandes. Circa 1870. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen historisme pronkkannen met putti/floraal decor. Circa 1880. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Lot met diverse verzamelaars-munten. Meeste munten in proof conditie en in beschermhoes. Gewicht: circa 5,2 Kg. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse steengoed baardman kruik met bruin glazuur + stadswapen van Amsterdam. Restauratie bovenrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude bronzen empire-stijl kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken, vergulde piedestal met klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: H 161 cm. In goede staat.
Vier zeldzame originele gotische bijbelbladzijden. Handgeschreven + ingekleurd, deels met goud. 16e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.