18e Eeuws eikenhouten barok secretaire. Deels 20e eeuw. Bijgemaakte opzet. Beslag ook later, zijkanten van noten. Afmeting: 203 x 134 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten 1-deurs kast. Circa 1850. Afmeting: 140 x 40 x 88 cm. In goede staat.
Massief eikenhouten Franse buffetkast, 19e Eeuw. Circa 1880. Met getorste panelen. Mooi meubel en in goede staat. Afmeting: 230 x 135 x 50 cm.
19e Eeuwse gebogen notenhouten Louis Philippe wandtafel + stoel. Afmeting: 77 x 35 x 60 cm. / 50 x 46 x 35 cm. In goede staat.
Zware Italiaanse messing stoel. Chiavari. 20e Eeuw. Afmeting: 92 x 40 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bijzettafel met etage. Eikenhout. Circa 1880. Afmeting: 71 x 46 x 46 cm. In goede staat.
Drie smeedijzeren bijzettafels met antieke tegels ingelegd. Afmeting: 28 - 56 cm. In goede staat.
Twee oude Engelse stoelen in Windsor-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 120 x 65 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Duitse kersenhouten stoel. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 88 x 46 x 50 cm. In goede staat.