Twee leuke armleunstoen van rotan met gele kussen bekleding. Eind 20e eeuw. Afmeting: 105 x 70 x 80 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten empire penantkast. Afmeting: 90 x 92 x 49 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Twee oude/antieke Thonet-stijl kapstokken. 20e Eeuw. Grote kapstok is gesigneerd Thonet. Eén arm afgebroken. Afmeting: 186 - 202 cm. In redelijk/goede staat.
Mooie wortelnoten theetafel met lade en uitschuifbaar blad. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 45 x 85 cm. In goede staat.
Massief eikenhouten gestoken stoel met bruin/beige floraal decor. Circa 1880. Met snijwerk, leeuw/bladeren etc. Afmeting: 133 x 63 x 50 cm. In goede staat.
Engelse butlertray + halve maantafel met lade. Stijlmeubels. Tweede helft 20e Eeuw. Afmeting: 82 x 65 x 45 cm. / 82 x 82 x 40 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Louis Philippe bijzettafel. 19e Eeuw. Afmeting: 67 x 73 cm. In goede staat.
Chinees hardhouten gestoken hocker met marmeren blad, koppen en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 x Ø 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Soester spiegel met snijwerk en facet geslepen spiegel. Afmeting: H 107 x B 53 cm. In goede staat.
Spaanse kastanjehouten gestoken kist met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: 44 x 41 x 130 cm. In goede staat.
Rechthoekige teakhouten salontafel met lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 51 x 78 x 140 cm. In goede staat.