Twee grote Italiaanse majolica wandconsoles met draken. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 30 x 26 cm. In goede staat.
Vroege 18e eeuwse Delftse Fayence klapmutskom met Chinees Wanli decor en gecontourneerde omranding. Haarscheuren. Afmeting: H 4,5 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Zeldzame kleine Delftse Fayence pelgrimfles. 17e - 18e Eeuw. Bodemvondst beerput 's-Gravenhage. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Zes bisquit porseleinen Karl Ens vogel figuren. Duitsland. 20e Eeuw. Afmeting: H 8 - 13 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen olifanten. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 58 cm. In goede staat.
Twee antieke Tichelaar Makkum aardewerken dekselpotten met chinoiserie decor. Circa 32 cm. In goede staat.
Twee grote 18e - 19e eeuwse Delftse fayence borden met bloemvaas decor. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse fayence schotels met bloemvaas decor. Restauraties. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijk staat.
Drie-delig Delfts fayence polychrome kaststel met visser decor. 19e Eeuw. Vogel op deksel gelijmd. Afmeting: H 25 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee kleine 18e eeuwse Delftse fayence apothekerpotten met pauw decor. Eén keer randschade. Afmeting: H 13,5 - 14 cm. In goede staat.