This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

55. Januariveiling 2023

Auction on Thursday, January 12, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

2x Majolica wandconsole (Italië)
Starting price 200 EUR

Twee grote Italiaanse majolica wandconsoles met draken. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 30 x 26 cm. In goede staat.

Delftse klapmutskom Ø 13,5 cm.
Starting price 200 EUR

Vroege 18e eeuwse Delftse Fayence klapmutskom met Chinees Wanli decor en gecontourneerde omranding. Haarscheuren. Afmeting: H 4,5 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Antieke Delftse pelgrimfles, H 12 cm.
Starting price 200 EUR

Zeldzame kleine Delftse Fayence pelgrimfles. 17e - 18e Eeuw. Bodemvondst beerput 's-Gravenhage. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Zes porseleinen Karl Ens vogel figuren, H 8 - 13 cm.
Starting price 200 EUR

Zes bisquit porseleinen Karl Ens vogel figuren. Duitsland. 20e Eeuw. Afmeting: H 8 - 13 cm. In goede staat.

Zes-delig theeservies Marco Zanini
Starting price 200 EUR

Zes-delig porseleinen theeservies door Marco Zanini, Italië. Hollywood Collection. Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 19 cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.

Drie Chinese olifanten
Starting price 200 EUR

Drie Chinees porseleinen olifanten. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 58 cm. In goede staat.

Twee Makkumer vazen, H 32 cm.
Starting price 200 EUR

Twee antieke Tichelaar Makkum aardewerken dekselpotten met chinoiserie decor. Circa 32 cm. In goede staat.

Tegeltableau (15 st.)
Starting price 225 EUR

Groot antiek 15-pas polychrome Hollands tegeltableau met een decor van havengezicht Volendam met vissersvrouwen. Enkele scheuren in tegels. Circa 1900. Afmeting: 39 x 66 cm. In redelijke staat.

Antieke tabakspot
Starting price 225 EUR

18e Eeuwse polychrome fayence tabakspot met floraal decor. Tabac Melle. Afmeting: H 26 x Ø 22 cm. In goede staat.

Twee Delftse borden Ø 30 cm.
Starting price 250 EUR

Twee grote 18e - 19e eeuwse Delftse fayence borden met bloemvaas decor. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.

Twee Delftse schotels Ø 35 cm.
Starting price 250 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse fayence schotels met bloemvaas decor. Restauraties. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijk staat.

3-Delig Delfts kaststel, H 25 - 36 cm.
Starting price 250 EUR

Drie-delig Delfts fayence polychrome kaststel met visser decor. 19e Eeuw. Vogel op deksel gelijmd. Afmeting: H 25 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke wandtegels (32 st.)
Starting price 250 EUR

Lot antieke wandtegels met ruiten en floraal decor. Aantal: 32 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Andries Copier Bavaria serviesgoed
Starting price 250 EUR

Andries Copier Bavaria porseleinen serviesgoed. Circa 1950 - 1960. Bestaande uit; twee dekselschalen, twee ovale schalen, twaalf kop + schotels, zes eierdoppen en één kom. Afmeting: 10 - 27 cm. In goe...

32 Tegels met ruitmotief, 19e eeuw
Starting price 275 EUR

Lot met 32 wandtegels. Ruitmotief. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Royal Albert servies
Starting price 300 EUR

Engels porseleinen Royal Albert theeservies. Decor: Lavender rose. Floraal/goud decor. Bestaande uit: 14 kopjes + schotels. theekan + theelicht, melk + suikerset, 2 kandelaren, bord, 2 schalen, 1 kom ...

Drie-delig 18e eeuws kaststel, H 28 - 31 cm.
Starting price 300 EUR

Drie-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met bodemmerk. Molenlandschap decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 28 - 41 cm. In redelijk/goede staat.

3-Delig Delfts kaststel
Starting price 350 EUR

Drie-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel met figuren decor + bodemmerk F. Afmeting: H 27 - 28 cm. Eén vaas gerestaureerd, verder in goede staat.

Italiaanse majolica pot met zuil
Starting price 350 EUR

Italiaanse majolica zuil + bloempot. Jugendstil-stijl. Gesigneerd V. Bassano. Eén stukje aangelijmd. Afmeting: H 98 x Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.

Porceleyne Fles fruittest
Starting price 350 EUR

Prachtige 19e eeuwse Delftse fayence Porceleyne Fles fruittest set, bestaande uit schaal + lekschaal. Opengewerkt, gecontourneerd. 1879 letter A + 1884 letter OPZF. Afmeting: 23,5 - 26,5 cm. In goede ...

Twee 18e eeuwse Delftse borden Ø 34 cm.
Starting price 350 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence borden met chinoiserie decor. Afmeting: Ø 34 cm. In goede staat.

Zeldzaam Haviland Limoges France servies
Starting price 400 EUR

Zeldzaam 34-delig Haviland Limoges France servies met diverse handbeschilderde vis-decors. Decor Calangue. Met gecontourneerde omranding. Tweede helft 20e eeuw. Beschadiging of minimale chip mogelijk....

Delftse tabakspot
Starting price 400 EUR

18e Eeuwse Hollandse Delftse fayence tabakspot. Violet. Gemerkt L.P.K. Afmeting: 22 cm. In zeer goede staat.

Stel apothekerspotten
Starting price 400 EUR

Twee kleine 18e eeuwse Delftse fayence apothekerpotten met pauw decor. Eén keer randschade. Afmeting: H 13,5 - 14 cm. In goede staat.