Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen met piedestal/floraal decor. De Klaauw. Afmeting: H 22,5 cm. Enkele chips. In goede staat.
Lot van 20 stuks 18e eeuwse herder tegels. Holland. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen 18e eeuws Hollands Delfts fayence. 1x Kleine polychrome dekselvaas. 1x Bord, ongemerkt, chinoiserie decor. 1x Bord, kang xi decor De Bijl. 1x Groot bord, chinoiserie decor, ongemerkt. Afmet...
Zeldzame grote 18e eeuwse Delftse fayence tafelschaal. Vier Chinezen dragen schaal. Gemerkt A.K. 805 10. Een hoofd aangelijmd + beschadiging basement + plint mist deels. Afmeting: 15 x 29 x 23 cm. In ...
Zeldzame 18e eeuwse Delftse Fayence polychrome schenkkan. Floraal/kersen decor + letter A. Klepdeksel mist. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Franse Limoges porseleinen dekselvaas met bronzen kariatiden + putti. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Decor Versailles. Afmeting: H 30 x Ø 25 cm. In goede staat.
Zes grote Delftse fayence schotels met chinoiserie decor. 18e Eeuw. Gemerkt APK. Enkele chip. Afmeting: Ø 33 cm. In goede staat.
18e Eeuwse polychrome fayence knobbelvaas/lampenvoet met bronzen montuur. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence schotel met swatow chinoiserie decor/figuren in tuin. Afmeting: Ø 34 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig Duits porseleinen kaststel met molenlandschap decor. Dekselvaas beschadigd. Decor: Delft. Circa 1920. Afmeting: H 24 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Delfts fayence tegeltableau. Waterschappen met meander omranding. Afmeting: 39 x 65 cm. In goede staat.
Zes antieke Delftse polychrome fayence borden met chinoiserie decor. Gemerkt AK. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Groot uitgebreid Wedgwood servies. Grootse gedeelte is Wedgwood of Etrurai Barlaston. Totaal: 168 delen. Diverse beschadigingen mogelijk. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse fayence schotel met wanli chinoiserie decor/vogel in tuin. Afmeting: Ø 32,5 cm. In goede staat.
Vier antieke polychrome Jugendstil tegels met landschap decor. Eén beschadiging. Afmeting: 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke bisquit porseleinen figurengroep. Religieus. Circa 1900 of ouder. Bodemmerk A.F. Eén hoorn os mist, verder goed. Afmeting: 27 x 26 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 19e eeuwse Hollandse landschap tegels. 16 Stuks. Mangaan-kleurig. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Duitse porseleinen Meissen borden met floraal/goud decor + gecontourneerde omranding. Marcolini periode. Afmeting: Ø 24,3 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Moorcroft vaas van keramiek met granaatappel decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Antieke Franse Sevres porseleinen potpourri dekselpot met floraal goud decor. Bodemmerk + tekst. Afmeting: H 19 x Ø 17 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence borden met figuren. Eén bord gekramt (haarlijn), randglazuur schade. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Twee vazen met chinoiserie decor, gemerkt van Duyn. Eén vaas met visser in landschap, gemerkt V.B. Enkele chip. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
Twee delen 18e eeuws Delfts fayence. 1x Schenkkan met tinnen deksel, floaal decor + bodemmerk W.V.K. 5. 1x Groot bord + bodemmerk, bloemvaas decor. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.
Vier antieke polychrome Duitse Jugendstil tegels met zwanen decor. Circa 1900. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Lot antiek serviesgoed met chinoiserie decor en goudrand. Circa 1900. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.
Drie Herend bloempotten van porselein. Floraal/vogels/insecten en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 15,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands fayence 6-pas tegeltableau met schapen voorstelling. Minimale chip rand. Afmeting: 38 x 26 cm. In goede staat.
Vier tegeltableaus met diverse spelende kinderen decor. Holland. Circa 1900. Enkele beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Hollands 6-pas polychrome tegeltableau met afbeelding van man en paard in landschap. Eén tegel gelijmd. Afmeting: 39 x 26 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws 3-pas tegeltableau met pauw decor. Middelste tegel gescheurd. Afmeting: 41 x 13 cm. In redelijke staat.
Antieke Hollandse Porceleyne Fles Delftse fayence oorkruik met Perzisch decor. Door Leon Senf. Circa 1925. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Vijf-delig 19e eeuws Delfts fayence kaststel, gemerkt de Klaauw. En twee porseleinen dekselvazen. Eén vaas randschade. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Negen oude/antieke diverse Hollandse fayence borden. 18e - 19e en 20e Eeuw. Afmeting: Ø 17 -28 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Vier antieke polychrome Jugendstil tegels met vogel op tak decor. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Vier delen Herend porselein. Floraal/goud decor. Bestaande uit: kandelaar, twee bloempotten, bonboniere. Afmeting: 9,5 - 23,5 cm. In goede staat.
Duitse bisquit porseleinen Karl Ens papegaai. 20e Eeuw. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Lot van twaalf antieke Hollandse waterlandschap tegels. Circa 1880. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke Duitse keramieken bloempotten. Gemerkt LWP + wapen. Een bloempot haarlijn + chip bodemrand. Afmeting: H 21 x Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Duitse porseleinen figuren. 1x Man met duif. 1x Vrouw met rozen. Passau. Tweede helft 19e eeuw. Eén vinger beschadigd en enkele chips aan groene bosschage. Afmeting: H 15 - 16 cm. In redelijk/goe...
Duitse Meissen porseleinen schotel met goudrand en rote rose decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Delftse polychrome fayence knobbelvaas met chinoiserie decor. 19e Eeuw. Gemerkt A.P.K. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse porseleinen figuren, waaronder twee van Höchst, bloemenmeisjes. 1765 - 1778. Enkele beschadiging bloemen. Plus twee bloemenmeisjes (klein), gemerkt met anker, mogelijk Bow England ...
18e Eeuws Engels porseleinen theeservies. Worchester. Gemerkt met halve maan. Bestaande uit: grote kom, theekan, melkkan en twee kopjes + drie schotels. Eén kopje haarlijn + roos dekselkan chip, rest ...
Drie delen antiek Hollands polychrome fayence Makkum. Twee schalen + één kaarskandelaar. Floraal. Afmeting: 12 x 28 x 32 cm. / H 21,5 cm. (kandelaar). In goede staat.
Lot tegels, 20 stuks. 18e - 19e Eeuw. Divers. Onder andere; landschap decor. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Delftse fayence schotel met stadsgezicht Haagse Poort Delft. Gemerkt H. Afmeting: Ø 32 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse fayence schotel met chinoiserie tuin decor. Chips. Afmeting: Ø 35,5 cm. In redelijk/goede staat.
Uitgebreid Boch boerenbont ontbijtservies met floraal decor. Circa 40-delig. Detergent proof. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 30 cm. In goede staat.
Twee antieke Delftse fayence Porceleyne Fles wandborden. Landschap decor. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Drie moderne vazen van aardewerk met bodemmerken. Diverse glazuren. 1x Blauw glazuur + waaier vormen, atelier Du Bol Doré. 1x Bronskleurige vaas, v.d. Vaart, nr. 11. 1x Bolvaas, gemerkt A.S. Afmeting:...
Twee delen handbeschilderd Duits porselein. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. 1x Opengewerkt bord Stadt Meissen + schilder S. Rohn, goed. 1x Plaue Schierholz schaal met opgewerkte rozen, minimale chip. Af...
Antieke Duitse Stadt Meissen porseleinen saladeschaal met bestek (Zwiebelmuster). Met originele messing omranding. Circa 1920. Afmeting: 11 x Ø 25 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Engelse Staffordshire honden van keramiek. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Zeven diverse oude Duitse Hümmel figuren. 20e Eeuw. Eén maal bakfout. Eén maal chip lampenvoet, rest goed. Afmeting: H 9 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Porceleyne Fles Delft polychrome Fayence tegel met zwaan decor. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 12 x Ø 23 cm. In goede staat.
Zeven delen Delfts fayence Porceleyne Fles. Onder andere; theebussen, dekseldoos, plaquette, fles. 20e Eeuw. Afmeting: H 10 - 29 cm. In goede staat.
Drie-delig Delfts fayence polychrome Porceleyne Fles kaststel. 20e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 26 - 41 cm. Met certificaat van echtheid. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Hollandse wandtegels met olifant, dromedaris en eenhoorn decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Drie diverse 18e eeuwse Hollandse Fayence borden met floraal decor. Randschades. Afmeting: Ø 24 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen modern keramiek. Dunwandig. 1x Geplooide schaal met stempelmerk. 1x Smalle vaas J. Moki '89. Afmeting: 23 - 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse keramieken knobbelvaas met chinoiserie/goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Prachtige grote antieke Delftse Fayence wandschotel met gelobte omranding en floraal decor. Circa 1920. Afmeting: Ø 48 cm. In goede staat.
Twee Spaanse porseleinen figuren. 1x Rex Valencia, vrouw met kruik. 1x Nao Spain, ballerina. Afmeting: 16 - 28 cm. In goede staat.
Zeer grote Hollandse Gouda platelen vaas met floraal decor. Decor: Chrysantheme. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Hollands art deco platelen olielamp? Circa 1930. Arabische vormgeving. Afmeting: 15 x Ø 18 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence plooischotel met floraal decor. Haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
6-Pas antiek Hollands tegeltableau met afbeelding van 17e eeuwse driemaster. Afmeting: 37 x 25 cm. In goede staat.
Drie 17e eeuwse Hollandse fayence wandtegels met bloemvaas decor. Randschades. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Delftse fayence tegel in eikenhouten lijst. Veerpont met figuren. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
Antieke Royal Limoges porseleinen vaas met putti/goud decor. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Delftse vazen met floraal decor. Circa 1900. Eén vaas chip onderrand. Afmeting: H 38 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Hollandse fayence borden. 2x Makkum, circa 1900. 1x Delfts bont, circa 1800. Afmeting: 22 - 35 cm. In goede staat.
Vier delen Spaans Lladro porselein. 20e Eeuw. Twee ganzen, jongen met voetbal, en een lampenvoet. Afmeting: 10,5 - 32 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse porseleinen Frankenthal figuren. Circa 1920 - 1930. 1x Edelman met tortelduif, chips aan bladeren boomstronk. 1x Jongeman met bloemen, goed. Afmeting: H 14 - 26 cm. In redelijk/goe...
Klein 11-delig Duits Fürstenberg porseleinen mocca-servies met rozen decor. Handgeschilderd + goud. In goede staat.
Antieke porseleinen plaquette. Figuren in herberg. Onduidelijk gemerkt. Circa 1880. Afmeting: 31 x 20 cm. In goede staat.
Zes antieke Hollandse Petrus Regout Maastricht kop en schotels. Decor Fancy. Circa 1890. Afmeting: 5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Drie delen antiek fayence. 19e Eeuw. 2x Polychrome, Frankrijk, theebus + zoutnap. En een Makkumer Tichelaar visschaal. Afmeting: 13 - 27 cm. In goede staat.
Groot lot oude/antieke Hollandse tegels. Divers. Verschillende afmetingen, 6 - 12 cm. In goede staat.
Groot lot oude/antieke Hollandse tegels. Divers. Verschillende afmetingen, 6 - 13 cm. In goede staat.
Witte keramieken piedestal. Hectagonaal. 20e Eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Japanse porseleinen vazen met floraal decor. Eén vaas chip. Afmeting: H 8 - 9 cm. In goede staat.
Antiek Royal Sphinxs Delft/Boch keramieken kaststel met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: 31 - 44 cm. In goede staat.
Twee delen Perzisch aardewerk, polychrome, fayence. 1x Vaas met floraal decor + tekens. 1x Bord met Arabische tekens/floraal decor. Afmeting: 23 - 33 cm. In goede staat.
Exclusieve 14-delige Porcelain Paris France toilet-set. Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 45 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 19e eeuwse Franse kop en schotels. Handbeschilderd. 1x Landschap/figuren/goud decor. 1x Kustplaats met figuren/schip decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje gelijmd. Beide schotels goed. Af...
Vier oude/antieke Hollandse platelen bloempotten. 20e Eeuw. Enkele chip en of haarlijn. Afmeting: 18 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen aardewerk. 20e Eeuw. Onder andere; potje Westraven Utrecht, schaal Chris Lanooy (chip), bolvaas (ongemerkt/chip), bruine vaas (gemerkt K.). Afmeting: 9 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Delfts Fayence bord met floraal decor. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: Ø 31 cm. In redelijke staat.
Lot van twaalf oude en antieke Hollandse tegels. Onder andere; Makkum Tichelaar + blauw/wit + mangaan. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee delen Hollands Gouda plateel. 20e Eeuw. 1x Vaas, decor Persian/floraal. 1x Lampenvoet met prunus decor. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 19,5 - 26 cm. In goede staat.
Drie antieke polychrome Friese kerfborden van aardewerk. Circa 1900. Eén bord chip achterkant. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.
Hollands polychrome 6-pas tegeltableau. Afbeelding Hollandse diligence omstreeks 1850. Afmeting: 27 x 40 cm. In goede staat.
Lot antiek polychroom plateel. 1x Bolvaas, floraal, nr. 125. En zes onderzetters, Zuid Holland, Gouda, floraal decor. Afmeting: 8,5 - Ø 10,5 cm. In goede staat.
Lot Art Deco keramiek. Bestaande uit: 3x Goebel, uil + twee houders, circa 1930. En een vaas, plateel, Noord Holland, haarscheur + bodemrand gelijmd. Afmeting: 10 - 22 cm. In redelijk/goede staat.