This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

55. Januariveiling 2023

Auction on Thursday, January 12, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Lot Chinees porselein (6x)
Starting price 100 EUR

Zes delen antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Onder andere; Vier queng lung schotels met floraal decor, haarlijnen. Eén roombord, queng lung, minimale chip. Eén deksel, 19e eeuw, figuren in tuin...

Zeldzame Chinese trekpot
Starting price 100 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Chinese yixing trekpot. Noten/vleermuis/vruchten decor. Tuit gelijmd, chip deksel. Afmeting: 7 x 12 x Ø 8 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse Ando cloisonné vaas
Starting price 100 EUR

Oude Japanse Ando Whireless cloisonné vaas met floraal decor + plated rand. Kleur: groen. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Japanse Arita vaas, H 31,5 cm.
Starting price 100 EUR

17e - 18e Eeuwse Japans porseleinen Arita vaas met floraal decor. Bovenrand haarlijnen + chip. Afmeting: H 31,5 cm. In redelijke staat.

Drie Chinese kommen Ø 15,5 - Ø 17 cm.
Starting price 100 EUR

Drie vroege antieke Chinees porseleinen kommen met floraal/dieren decor. Eén met bodemmerk. Haarscheuren + chips. Afmeting: Ø 15,5 - Ø 17 cm. In redelijke staat.

Chinees deksel Ø 18 cm.
Starting price 100 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen familie verte deksel met bloesemtak decor. Glazuurschade knop. Afmeting: 13 x Ø 18 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Starting price 100 EUR

Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Vier koppen + één schotel. Amsterdams bont decor. Drie kopjes goed, één kopje beschadigd. Schotel gelijmd. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 35 cm.
Starting price 100 EUR

Octagonale Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas. Optocht met zotjes decor. Bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

2 Grote imari schotels
Starting price 100 EUR

Twee grote antieke Japanse Imari porseleinen schotels. 1x Paradijsvogel/kraanvogel/goud decor, afmeting: Ø 45 cm, randschade. 1x Floraal/patrijzen/goud decor, afmeting: Ø 31 cm, goed. In redelijk/goed...

Lot antiek Japans porselein
Starting price 100 EUR

Lot antiek Japans porselein. Onder andere; zes bekers + schotels, met bodemmerk, goed. En een kakiemon dekselkom, haarlijn deksel + chip kom. Afmeting: 8 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom Ø 23,5 cm.
Starting price 100 EUR

Kantonese Chinees porseleinen drakenkom met craquelé glazuur. Afmeting: H 8 x Ø 23,5 cm. In goede staat.

Chinese sculptuur van speksteen
Starting price 100 EUR

Antieke spekstenen Chinese quan yin met waaier. Achterzijde mist stukje. Afmeting: H 35 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese kop en schotels
Starting price 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose kop en schotels met floraal decor. Twee schotels gerestaureerd. Eén kopje haarlijn, ander kopje goed. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijke staat.

TweeJapanse vazen, H 37 cm.
Starting price 100 EUR

Twee grote antieke Japanse Imari porseleinen vazen met figuren/floraal decor. Circa 1900. Met bodemmerk. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas, H 14 cm.
Starting price 100 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met floraal decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Chinese theepot
Starting price 100 EUR

Oude/antieke Chinese yixing theepot met bamboe decor. Afmeting: 9 x 18,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

4x Antieke Chinese bibilot vaasjes
Starting price 100 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen bibilot vaasjes. Afmeting: ca. 4 - 5 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse Imari dekselpot Ø 9 cm.
Starting price 100 EUR

Vroeg 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpot met floraal/goud decor. Eén chip binnenrand. Afmeting: H 11 x Ø 9 cm. In goede staat.

Twee Chinese schenkkannen
Starting price 100 EUR

Twee Chinese natuurstenen rituele schenkkannen met draken. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

Japanse schaal Ø 35 cm.
Starting price 100 EUR

Grote antieke Japanse terracotta schaal. 19e Eeuw. Afmeting: H 13 x Ø 35 cm. In goede staat.

Drie Chinese borden Ø 23 - 26,5 cm.
Starting price 120 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Twee Imari borden met floraal/goud decor, één bord chips + één bord haarlijn + chips. En een familie rose bord, haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 23 - 26,5 cm...

Lot Chinees porselein
Starting price 120 EUR

Lot Chinees porseleinen familie rose kop en schotels. Floraal/paradijsvogel decor. Vier cups + twee schotels. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.

Drie Chinese kommen Ø 20 - Ø 27 cm.
Starting price 120 EUR

Drie antieke Chinees/Japans porseleinen kommen. 1x Familie noir met paradijsvogels/floraal/goud decor, gelijmd. 1x Imari, goud/floraal, gerestaureerd. 1x Imari, 18e eeuw, haarlijnen + chip. Afmeting: ...

Grote Japanse Imari sierschotel Ø 46 cm.
Starting price 120 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotel. Floraal/paradijsvogel/goud decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 46 cm. In redelijke staat.