Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Queng Lung. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijke staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met peterselie decor. Vier tekens bodemmerk. Twee kopjes haarlijn. Drie kopjes chips. Afmeting: 8,5 x 15,5 cm. In matig/redelijke staat.
Chinees porseleinen kom met gebroken wit craquelé glazuur. Afmeting: H 5 x Ø 14,6 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen dekselvazen met prunus decor. Eén vaas haarlijn, twee goed. Afmeting: H 17 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Zes Chinees porseleinen familie verte cups met draken/karakterteken decor. Afmeting: H 4 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Acht delen 19e eeuws Chinees porselein. Familie verte/Kantonees. Divers. Twee borden, vier schotels, tazza, dekseldoos. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws Japans Kutani porselein. 1x Kastkom, floraal/goud decor. 1x Theepot, floraal/vogel/goud decor, oor gelijmd. Afmeting: 14 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung borden. Divers. Tuin + pagode in tuin decor. Beide borden haarlijn + chips. Afmeting: Ø 13 - 14 cm. In redelijke staat.
Oude Tibetaanse thangka. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: H 71 x B 46 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 1x Roombord met tuin/goud decor, goed. 1x Familie Rose met floraal/goud decor, haarlijnen + chips. Afmeting: 16 x Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen antiek Japans porselein. Eerste helft 20e eeuw. Diverse decors. Bestaande uit drie borden + één schaal. Afmeting: 19 - 36 cm. In goede staat.
Vier Japans porseleinen kop en schotels met coulissen decor. 19e Eeuw. Eén schotel gelijmd, rest goed. Afmeting: 6 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose bord met floraal/goud emaille decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.