18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen familie verte deksel met bloesemtak decor. Glazuurschade knop. Afmeting: 13 x Ø 18 cm. In goede staat.
Drie vroege antieke Chinees porseleinen kommen met floraal/dieren decor. Eén met bodemmerk. Haarscheuren + chips. Afmeting: Ø 15,5 - Ø 17 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuwse Japans porseleinen Arita vaas met floraal decor. Bovenrand haarlijnen + chip. Afmeting: H 31,5 cm. In redelijke staat.
Oude Japanse Ando Whireless cloisonné vaas met floraal decor + plated rand. Kleur: groen. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Chinese yixing trekpot. Noten/vleermuis/vruchten decor. Tuit gelijmd, chip deksel. Afmeting: 7 x 12 x Ø 8 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Onder andere; Vier queng lung schotels met floraal decor, haarlijnen. Eén roombord, queng lung, minimale chip. Eén deksel, 19e eeuw, figuren in tuin...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung melkkannen. Divers decor, landschap/kostbaarheden. Haarlijn + één gelijmd. Afmeting: 10 - 11,5 cm. In redelijke staat.
Antieke Japanse of Chinese porseleinen vaas met tuin/vogel decor. Circa 1880. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen celadon pijpvazen. 20e Eeuw. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees wit-marmeren presse papier in de vorm van een foo-hond. Afmeting: 6 x 5 x 6 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen rijstkommen met deksel. Zotjes decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 11,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Japanse aardewerken Shigaraki kom met gouden lijnenspel. Gemerkt. Afmeting: H 11 x Ø 25 cm. In goede staat.
Twee Chinese snuffbottles. 1x Agaat met karaktertekens. 1x Hoorn, met draken decor. Afmeting: H 6 - 8 cm. In goede staat.
Chinese celadon vaas met craquelé glazuur, op houten console. 20e Eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse porseleinen borden/schalen. Landschap/paradijsvogel decor. Bovenmerken. Afmeting: 25 - 31 cm. In goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Divers. Twee borden gelijmd. Twee borden haarlijn. Afmeting: Ø 16 - 24 cm. In matig/redelijke staat.
Vijf maal China. Geschilderd op zijde. Enkele signaturen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 35 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen Kantonese familie rose borden met floraal/vogel/insecten/goud decor. Afmeting: Ø 18,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen familie rose bord met floraal decor. Chips + haarlijnen. Afmeting: Ø 25 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen familie noir tafellamp met figuur in landschap/goud decor. Met houten console. 20e Eeuw. Afmeting: (vaas) H 43 cm. Afmeting: (met console) H 88 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen bibilot vaasjes. Minimale chips. Afmeting: H 4 - 5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse bronzen cloisonné vazen met floraal decor. Afmeting: H 21 - 24 cm. In goede staat.
Chinese spekstenen boeddha + drie bronzen Hindoeïstische figuren. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 4,5 - 14 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Twee Kantonese vazen met krijger decor + bodemmerk, goed. Eén Imari vaas, gelijmd. Afmeting: 19 - 23,5 cm. In redelijk/goede staat.