This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

55. Januariveiling 2023

Auction on Thursday, January 12, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

2x Antiek China
Result: 100 EUR

Twee delen antiek China. 1x Lakstempel met tijger van natuursteen. 1x Geisha met kind van speksteen. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede staat.

Vijf delen Chinees porselein
Result: 100 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein. 18e Eeuw. Queng lung. Bestaande uit: Kom, gelijmd. Tazza, haarscheur. Bord, gelijmd. Bord, haarscheur. Bord, gelijmd + chip. Afmeting: 20 - 23 cm. In matige staat.

Vier Chinese borden Ø 23- 24 cm.
Result: 100 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Haarscheuren. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees Imari (5x)
Result: 100 EUR

Vijf delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Imari kom met tuin/goud decor, haarlijnen. Drie kop + schotels met tuin/goud decor, haarlijn en/of chip. Eén bord, haarlijn + chips. Afmeti...

Lot ChineesJapans porselein (7x)
Result: 100 EUR

Zeven antieke Chinees + Japans porseleinen schotels. 3x Japans Imari met bodemmerk, goed. 4x Chinees kang xi, één haarlijn. Afmeting: Ø 11,5 - Ø 13 cm. In goede staat.

Zes delen Chinees Kanton (divers)
Result: 100 EUR

Zes delen divers Chinees Kantonees porselein. Bestaande uit: drie gemberpotten, drie vazen. Twee vazen gelijmd, rest goed. Afmeting: 11 - 44 cm. In redelijk/goede staat.

Drie delen Chinees (divers)
Result: 100 EUR

Drie delen China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee dekseldozen met porselein. Eén tableau met parelmoer. Afmeting: 12 - 31,5 cm. In goede staat.

Vier delen antiek Japans Imari
Result: 100 EUR

Vier delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Grote kom met kraanvogel decor + bodemmerk. En drie diverse borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 22 - 37 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Result: 100 EUR

Zes delen Chinees porselein. Bestaande uit; Twee gemberpotten + vier kommen. 19e Eeuw. Afmeting: 11, 5 - 12,5 cm. In goede staat.

Zes antieke Chinese schotels Ø 12 - Ø 16,5 cm.
Result: 100 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen schotels. Divers. 1x 18e Eeuw. 5x 19e Eeuw. Eén schotel haarlijn + chip. Rest goed. Bodemmerken. Afmeting: Ø 12 - Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

Oud/antiek Chinees bronzen beeld
Result: 100 EUR

Oud/antiek Chinees bronzen beeld. Zonder sokkel. Krijger. Deel van arm mist. Afmeting: H 23 cm. In redelijke staat.

Twee delen China
Result: 100 EUR

Twee delen China. 19e Eeuw of ouder. 1x Antieke bronzen vaas. 1x Waterkom, zonder deksel, met draken decor. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 31 cm.
Result: 90 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen familie verte kang xi schotel met vogel/bloemen decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 31 cm. In redelijke staat.

Antieke Chinees/Kantonese dekselpot
Result: 90 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Kantonese dekselpot met vogels in tuin decor + bodemmerk. Chip deksel + randschades. Afmeting: 34 x 24 cm. In redelijke staat.

Japanse of Chinese beker
Result: 90 EUR

Antieke Japanse of Chinees porseleinen beker met oren. Bloemvaas decor. Bodemmerk. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Grote Chinese dekselpot , H 25 cm.
Result: 90 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met paradijsvogel decor + groen craquelé glazuur. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Drie Chinese diepe schotels
Result: 90 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen octagonale diepe schotels met kraanvogel/floraal decor. Afmeting: 4 x 15 x 15 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 58,5 cm.
Result: 90 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + draak/feniks decor. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 58,5 cm. In matige staat.

17e - 18e Eeuws Chinees bord Ø 23,2 cm.
Result: 90 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met orchidee en vlinder decor. Haarlijn/schilfers. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 23 cm.
Result: 80 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met tuin/goud decor. Haarscheur. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.

2x Chinese borden Ø 22,7 cm.
Result: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord enkele chips. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Vier Chinese schotels Ø 12,6 cm.
Result: 80 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Met bodemmerk F. Floraal decor. Haarlijnen. Afmeting: Ø 12,6 cm. In redelijke staat.

Twee antieke kraagvazen, 1900
Result: 80 EUR

Twee antieke keramieken kraagvazen met chinoiserie/goud decor. Circa 1900. Twee chips onderkant vazen. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Japans lakwerk + cloisonné vaas
Result: 80 EUR

Vijf oude/antieke Japanse lakwerk dienbladen + bronzen vaas met cloisonné. Afmeting: 23 - 40 cm. In goede staat.