Negen stuks 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi kopjes met floraal decor + bodemmerk. Vier kopjes goed, vijf kopjes chip of chips. Afmeting: 5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon sung soepschaal met metalen omranding + tekst op de bodem. Afmeting: H 8,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Chinees bronzen boeddha figuur, zittende op een lotusbloem. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met feniks en floraal decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung kaarskandelaar met landschap/pagode decor. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen blauw-witte kom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 15,3 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung visschaal met vergiet en onderschaal. Floraal decor. Afmeting: 42,5 x 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen stemkom met reliëf draken/krijger in landschap decor. Afmeting: H 11,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Zeven 19e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met paradijsvogel in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen waterschaal met vijver/vissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,2 x Ø 17 cm.
Chinees porseleinen celadon sung meiping vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte vaas met rondom figuren in landschap/spelende zotjes decor. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose schotel met bloemvaas/goud decor. Emaille verf. Afmeting: Ø 32,7 cm. Eén minimale chip. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi vaas met hengsels. Met geisha's in tuin decor. Bovenkant gerestaureerd. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen stemkom met reliëf van draak in de wolken decor. Afmeting: H 12 x Ø 14 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselkommen met floraal decor. Eén chip binnenrand. Afmeting: H 15 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen stemcup met draken in golven decor. Met bodemmerk + zes tekens. Afmeting: H 10,3 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bloempot met lichtblauw glazuur en ribbels. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 19,5 x Ø 25 cm. In goede staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees porselein, young cheng. Familie rose, floraal/goud decor. Grote diepe schaal + tablet. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Bijzonder Chinees porseleinen Familie Rose bord met hoge omranding. Voorzien van fijne figuren beschildering en goud decor. Afmeting: H 4,2 x Ø 20,2 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen pijpvazen met blauw-groen glazuur. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 20 - 23,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Gerestaureerde haarlijn + chip. Afmeting: Ø 40 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Verte dekselvazen met figuren in berglandschap decor. Enkele minimale haarlijnen + deksel restauratie. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen oorvaas. Met bodemmerk. Eén oor beschadigd. Afmeting: H 27 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon maanvaas/pelgrimvaas met bodemmerk en zegel. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met wijsheren decor + verso kraanvogels + zes tekens bodemmerk. Eén minimale schilfer. Afmeting: Ø 26,3 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen familie verte vleesschaal met bloemvaas decor. Afmeting: 22,5 x 30,5 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi kop en schotels met tuin/peterselie decor. Bodemmerk. Gecontourneerde omranding. Vier schotels goed. Twee schotels beschadigd. Kopjes in goede staat. Minimal...
Twee Chinees porseleinen borden. 1x Geisha's bij watervogels + verso insecten. 1x Wapen met goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen familie rose porseleinen kop en schotels met mandarijn decor. Circa 1800. Afmeting: 5,5 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met blauw glazuur en rondom voorzien van tekst in goudkleur. Met bodemmerk. Met houtgestoken console. Afmeting: H 16 x Ø 19 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees Imari porseleinen dekselterrine met floraal/goud decor. Afmeting: 26 x 27 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met rondom krijgers in landschap decor. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met figuren/bamboe voorstelling + bodemmerk. Republiek stijl. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. 1x Penselenpot met papegaai decor + bodemmerk. 1x Vaas met bloesemtak decor + bodemmerk. 1x Republiek drinkbeker + bodemmerk. 1x Kop + schotel, floraal decor + bodemmerk...
Grote diepe Chinees porseleinen schotel met baars/krab/steur/karper decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 6,3 x Ø 32,6 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met figuren in interieur + goud decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen kastkommen met figuren in landschap/peterselie decor. 18e - 19e Eeuw. Met kang xi bodemmerk. Eén kom twee chips rand. Eén kom goed. Afmeting: H 12 x Ø 21 cm. In redelijk...
18e Eeuws Chinees porseleinen queng lung warmhoudschaal met dubbelwandige schenktuit. Landschap/pagode/figuren decor. Afmeting: 5,5 x 28 x 23,5 cm.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 17 x Ø 19,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met blauw glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 18,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met vleermuis/perzikboom decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 15,5 cm. In goede staat.
Chinees hardhouten gestoken figuur. Chinese godheid met zeer lange wenkbrauwen. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot. Vierkant, met figuren in tuin decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.