W.A. Knip. 1883 - 1967. Hollands havengezicht met ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Luce. Circa 1900. Mogelijk Maximilian Luce. 1858 - 1941. UV getest. Impressionistisch landschap met industrie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 27 cm. In goede staat.
Han Veneman. 1939 - 1991 (Almelo). Expressieve figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 100 cm. In goede staat.
G.J. Delfgaauw. 1882 - 1947. Rotterdams havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
4x Ida Bagus Madé Terang. 1915 - 1999. Indonesische School. Traditionele dans voorstellingen. Gemengde techniek op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
P. Renard. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Jan Knikker. 1889 - 1957. Riviergezicht met ophaalbrug, figuur en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 52 cm. In goede staat.
Tom Wesselman. Nr. 7/199. Vrouwelijk naakt. Lithografie op papier. Afmeting: H 77 x B 57 cm. In goede staat.
Eugène Brands. 1913 - 2002. Ontspoorde paddestoel. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Mogelijk Alfred Stademan. Wintergezicht met veel figuren. Bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 58 cm. In goede staat.
Rolf Dieter Meyer-Wiegand. 1929 - 2006. Düsseldorfer Schule. Figuren in het park. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
Rolf Dieter Meyer-Wiegand. 1929 - 2006. Düsseldorfer Schule. Meisje met dieren in het park. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 18 x B 15 cm. In goede staat.
Willem Cornelis Rip. 1856 - 1922. Landschap met koeien bij drenkplaats. Aquarel op papier. Afmeting: H 46 x B 33 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Titel: het oude lampje (1939). Blaker. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Fred Arends. 1949 - . Hollandse ijspret met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Atelier Floris Arntzenius. 1864 - 1925. Stilleven met porseleinen figuur. Aquarel op papier., met echtheidsverklaring kleindochter. Afmeting: H 27 x B 37 cm. In goede staat.
Lucebert. 1963. Expressieve figurenvoorstelling. Olieverf op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
3x A. v.d. Bergh. Hollandse School. Portretten op koper. In originele lijst. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.
Andries Verleur. 1876 - 1953. Landschap met schapen en herder. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 48 x B 65 cm. In goede staat.
Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Vordense beek met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 76 cm. In goede staat.
18e Eeuwse pendant. Duitse School. Ongesigneerd. Twee karikaturen van Duitse officieren, rond 1780. Olieverf op papier. Marouflé. Afmeting: H 17 x B 13 cm. In goede staat.
Vincent Igor Ilinsky. Oekraïne. 1966 - Kharkiv. Jazz zangers met pianist. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
C. Verschuur. Pseudoniem Cor Bouter. 1888 - 1966. Landarbeider met hooiwagen, paarden en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
Wim v.d. Anker. 1911 - 1992. Hollands riviergezicht met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 51 cm. In goede staat.