Naar D.A.C. Artz. Boereninterieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
3x Hollandse School. Circa 1900. 2x Stadsgezichten met figuren. 1x Riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 10 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Havengezicht met ophaalbrug. Olieverf op karton. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Druiventros op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Keramieken schaal met appels op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. Stilleven. Roemer met citroen op zilveren tablet. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Roemer met oesters, citroen en brood. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Fransisco Laporta. 1850 - 1914. Impressionistisch dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 30 cm. In goede staat.
Ant. Vijftigschild. 1902 - 1981. Heuvelachtig dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Pointillistisch riviergezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Hendrik Fleurbaay. 1896 - 1975. Rotterdams havengezicht met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 75 cm. In goede staat.
G. Wiegman. 1875 - 1964. Rotterdamse haven met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Twee geschilderde grote portretten naar Frans Hals. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 85 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.
Grote litho in de stijl van Roy Lichtenstein. Vrouw in bad. Litho op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.
Jan Kelderman. Hollands grachtengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
J. Enneking. Tweede helft 20e eeuw. Wintergezicht met windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting; H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Man met wijnglas. Enkele restauraties. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 54 cm. In redelijke staat.
Hans Sam. Duitse School. Circa 1910. 17e Eeuws figuur met wijnglas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 25 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Venplassen Buurse. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 37 x B 50 cm. In goede staat.
Frans Baayens. 1896 - 1970. Riviergezicht Lutterzand Twente. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
W.J. Dingemans. 1921 - 2001. Paardenkar op Rotterdamse kade bij Maasbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 57 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Indonesische School '81. Balinese man. Olieverf op linnen. Afmeting: H 21 x B 17 cm. In goede staat.
J. Saulson of J. Paulson. Circa 1900. Man met hoed, baard en cape. Aquarel op papier. Afmeting: H 56 x B 36 cm. In goede staat.
C.J. Snoeyerbosch. 1891 - 1975. Oude man kijkt naar hemel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Erhard. Circa 1920. Landschap met pluimvee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 27 cm. In goede staat.
Hans Habraken. 21e Eeuw. Mus bij kom met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.
O. Krüger. Duitse School. Titel: Rotkehlchen. Roodborstjes. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 34 cm. In goede staat.
Leo J. Jordaan. 1885 - 1961. Titel: Artiste. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 28 cm. In goede staat.
Gijsbertus Jan Sijthoff. 1867 - 1949. Boeren interieur met handwerkende vrouw en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 55 cm. In goede staat.
Bob Stork Damen. 1900 - 1990. Abstracte compostie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 20e Eeuw. Liggende naakte vrouw. Gouache op papier. Afmeting: H 24 x B 46 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Man met bontmuts en kop soep. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Kees Broos. 20e Eeuw. Hollandse bomschuiten op volle zee. Naar Mesdag. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Gesigneerde humidor. Lemaire Victor Hugo Paris. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 x 28 x 21 cm. In goede staat.
Jan te Wierik, '83. 1954 - 2002. Abstracte figuratieve compositie. Acryl op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
Reint Withaar. 1928 - 2015. Vroeg werk van de schilder. Boerenhuis aan de waterkant. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Jos Engbersen, 2010, Almelo. Keniaanse man met bot en hoed. Hakuna Matata. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Hans Peter Nagtegaal. 1944 - . Houtwal Eursinge 1976. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 62 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Daan Balk? Eenden-familie langs de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Toon Koster. 1913 - 1990. Boeren-interieur met boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 18 cm. In goede staat.
Toon Koster. 1913 - 1990. Riviergezicht bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 18 cm. In goede staat.
Antieke Japanse houtsnede met tekst en signatuur. Landschap met ouder echtpaar. Vouwen. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In redelijke staat.
Twee oude/antieke Japanse houtsnedes op papier. Met signatuur. Afmeting: H 37 x B 25 cm. / H 35 x B 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Zelf Portret rembrand van Rijn, 17e eeuw. Olieverf op karton. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op board. Afmeting: H 31 x B 39 cm. In goede staat.
H. Bergman. 19e Eeuw. Landschap met figuren. Aquarel op papier. Enkele vochtvlekken. Afmeting: ca. H 30 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.
Acht antieke Hollandse gravures. Divers. Mahonie/notenhouten lijsten. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 18 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
John Bevort. 1917 - 1996. Amsterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Guillaume Theodor Lo-A-Njoe. 1937 - . Abstracte compositie. Acryl op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Zes achter-glas-schilderijen. Divers. Religieus. Katholiek. Afmeting: 20 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Oosters/Perzisch schilderij met figuren en tekst. Gouache op papier. Afmeting: H 56 x B 68 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Oosterse gouache met figuren voorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 27 x B 65 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Oosterse gouache met figuren en tekst. Afmeting: H 28 x B 67 cm. In goede staat.
Antieke Perzische gouache met goden en martelingen. 19e Eeuw. Gouache op papier. Vouw. Afmeting: H 28 x B 67 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse oosterse gouache met figuren en tekst. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 76 cm. In goede staat.
Japans tweeluik. Tsukioka Kogyo 1869. Print uitgegeven door Tokio Diakokuyasei in 1899. Yo + Uba. De geesten van de dennenboom. Houtsnedes op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
Gesigneerd W. Heekelaar. 20e Eeuw. Riviergezicht met zeilboten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Twee werken van A. Egter van Wissekerke. 1872 - 1969. Twee stillevens. Lantaarn + tinnen kan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 31 cm. / H 25 x B 34 cm. In goede staat.
Willem Kerseboom. 1948. Landschap Bali, 2015. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Cornelis de Bruin. 1870 - 1940. Hollands riviergezicht met platbodem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Eugenio Zampighi. 1859 - 1944. Musicerend Zuid-Tirools ouder paar. Titel: der neueste Walzer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 46 cm. In goede staat.
Jan Schaeffer. Pendant. 19223 - 2018 Rotterdam. 2x Hollands landschap. Boerderij met boerin aan waterkant. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
Fernand Toussaint. 1873 - 1955. Havengezicht met zeilboten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
H. Roidot. 1877 - 1960. Riviergezicht. Belgische School. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19,5 x B 31,5 cm. In goede staat.
Henk Welther. Pseudoniem Jan Knikker. Stadsgezicht St. Nicolaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1900. Hollands riviergezicht met molen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Tuin met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
Bart Peizel, 1930. 1887 - 1974. Stilleven met fruitschaal, glazen pot en inktpot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Eerste helft 20e eeuw. Havengezicht met veel schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 97 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Kippen bij voederbak. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 22 x B 30 cm. In goede staat.
J.B. Duyvendak. 1911. Jongen met viool en tamboerijn. Olieverf op paneel. Craquelé. Afmeting: H 26 x B 20 cm. In redelijke staat.
Jan v.d. Horst. 21e Eeuw. Geschilderde kopie naar Renoir. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Jan van der Horst. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht met figuur en ezels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
Groot werk van Jan v.d. Horst. Tweede helft 20e eeuw. Geschilderde kopie naar Renoir. Olieverf op linnen. Afmeting: H 150 x B 195 cm. In goede staat.
Betsy Dom - van Gelder. 1885 - 1936. Vaas met gele rozen. Afmeting: H 62 x B 54 cm. In goede staat.
Betsy Dom - van Gelderen. 1885 - 1936. Steengoed vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 64 cm. In goede staat.
Tien werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities op papier. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: H 41 x B 31 cm. In goede staat.
Folkert Haanstra jr. 1920 - 1985. Titel: Tuin, 1983. Gouache op papier. Afmeting: H 38 x B 28 cm. In goede staat.
Joop Kropff. 1892 - 1979. Chinese vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Boerderij in de sneeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 21,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Groot stilleven met fruit. Olieverf op linnen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Pand a de L' isle 1995. Surrealistische voorstelling met ganzen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
W.J. Beijnen. Circa 1930. Rotterdamse kade met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Jan Kelderman. 1914 - 1990. Stadsgezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
van Noort. Zomers strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
Seeman. 19e Eeuw. Duits berglandschap met figuren. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 74 x B 102 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Duitse handingekleurde gravures. 16e Eeuw. 1x Mont Brison slacht. 1x Slacht Maastricht. Door Frans Hoogenburgh. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In redelijk/goede staat.
Jacob Akkersdijk. 1815 - 1862. Interieur met figuren bij haardplaats. Oudere restauratie. Afmeting: H 41 x B 31 cm. In redelijk/goede staat.
Andreas Schelfhout '45. 1787 - 1870. Hollands havengezicht met platbodems en figuren. Potlood op papier. Afmeting: H 15 x B 22 cm. In goede staat.
Willem Roelofs. 1822 - 1897. Twee studie tekeningen van Willem Roelofs. Front + verso met koeien voorstellingen. Potlood op papier. Afmeting: H 11 x B 18 cm. In goede staat.
Sam Schellink. 1876 - 1958. Landschap met wilde orchidee. Aquarel op papier. Afmeting: H 53 x B 39 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Hollandse haven met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 43 x B 31 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Circa 1950. Rijstveld met figuren bij avond. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.
Paul.2.1955. Vliegdekschip HMS Eagle. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 32 cm. In goede staat.
W. Ruiter. 20e Eeuw. Wintergezicht met houtvesters en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.