Willem Kerseboom. 1948. Landschap Bali, 2015. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Oosterse gouache met figuren en tekst. Afmeting: H 28 x B 67 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Oosterse gouache met figuren voorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 27 x B 65 cm. In goede staat.
19e Eeuws Oosters/Perzisch schilderij met figuren en tekst. Gouache op papier. Afmeting: H 56 x B 68 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op board. Afmeting: H 31 x B 39 cm. In goede staat.
Leo J. Jordaan. 1885 - 1961. Titel: Artiste. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 28 cm. In goede staat.
Frans Baayens. 1896 - 1970. Riviergezicht Lutterzand Twente. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Wim Heinecke. 1895 - 1978. Stadspoort Vianen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
P. Renard. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Jan Heininck. 1980. Rots met waterval en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Kruik met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Theo van Oorschot. 1910 - 1989. Bosgezicht met schuur. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Circa 1950. Rijstveld met figuren bij avond. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.
Jan van der Horst. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht met figuur en ezels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
Jan v.d. Horst. 21e Eeuw. Geschilderde kopie naar Renoir. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Antieke Japanse houtsnede met tekst en signatuur. Landschap met ouder echtpaar. Vouwen. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In redelijke staat.
J. Enneking. Tweede helft 20e eeuw. Wintergezicht met windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting; H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Pointillistisch riviergezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Havengezicht met ophaalbrug. Olieverf op karton. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
Lucas Bauer. Circa 1940 - 1950. Boerderij bij bomenpartij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met huis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In redelijke staat.
P.G.F. van Herwaarden. Circa 1930. Boerenschuur met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse oosterse gouache met figuren en tekst. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 76 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 20e Eeuw. Liggende naakte vrouw. Gouache op papier. Afmeting: H 24 x B 46 cm. In goede staat.