Antiek Frans bronzen figuur. Door Hippolyte Moreau. 1832 - 1927. Titel: Cosette. Meisje draag houten emmer. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Bronzen buste op zwart marmeren sokkel. Art deco stijl. Naar Modigliani. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Antiek Frans samac figuur. Gesigneerd Aug. Moreau. Meisje met engel. Circa 1900. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Antieke Duitse houtgestoken gepolychromeerde Madonna. Barok. Circa 1800. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Twee bronzen soldaten op marmeren basement. Arabische + Franse soldaat. Verguld + verzilverd/plated. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 - 26 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur op zwart marmeren basement. Naakte dame met mooie proporties. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Antieke bronzen boekensteun met kat, zon en ster. Circa 1910. Ongesigneerd. Afmeting: 15 x 10 x 8 cm. In goede staat.
Twee antiek vergulde Franse bronzen figuren. Bustes op console. Nar + koning, met kindergezichten. Circa 1880. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Groot lot diverse tinnen soldaten et cetera. Frankrijk. Oud/antiek. H.S.P. France. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees bronzen figuur staande op lotusbloem. Twee-delig. Gedetailleerd. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Groot 18e - 19e eeuws eikenhout gestoken ridderfiguur met wapenschild. Polychromie. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Alphonse de Tombay. 1843 - 1918. Groot antiek Frans terracotta figuur. Biddende vrouw. Afmeting: H 102 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse bronzen leeuw. Gesigneerd. Afmeting: 11 x 15,5 x 7 cm. In goede staat.
Bronzen kubistische olifant op zwart marmeren basement. Art deco stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 24 x 16,5 cm. In goede staat.
Bronzen uil in art deco stijl op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd Fernandes. Echter, 21e eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Bijzonder grote antieke Jugendstil damesbuste van terracotta met polychromie. Circa 1900. Gesigneerd P. Philippe. Minimale chip. Afmeting: 45 x 62 x 21 cm. In goede staat.
Bronzen beeldengroep. Twee honden met golfclubs. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 x 20 x 10 cm. In goede staat.
Koud beschilderd oosters bronzen figuur. Weense-stijl. Arabier met ramskop op tijgervel. Gesigneerd Margub. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 16 x 11 cm. In goede staat.
Bronzen paard op zwart marmeren basement. Naar Degas. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 29 x 10 cm. In goede staat.
Bronzen Beethoven buste op marmeren sokkel. Eerste helft 20e Eeuw. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Groot modern smeedijzeren kunstwerk met glas, door Harry Spannenburg (Almelo). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 140 x 80 x 8 cm. In goede staat.
Bronzen Hermes op rots. 19e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Grote Art Deco bronzen goudfazant. Circa 1925. Afmeting: 26 x 46 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke Weense bronzen vogels. Genummerd. Circa 1900. Eén poot gebroken. Afmeting: 4,5 - 6 cm. In redelijk/goede staat.