Acht delen 18e eeuwse Chinees porselein. Onder andere; queng lung, familie rose. Chips en/of haarlijn/gelijmd. Twee kopjes + één schotel gaaf. Afmeting: 6 - 22 cm. In matig/redelijk/goede staat.
Twee delen antiek Japans/Chinees porselein. 1x Grote gemberpot met landschap decor. 1x Japanse schaal met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 16 - 22 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpot met figuren decor + teksten. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen schotels. 18e - 19e Eeuw. Onder andere twee keer kang xi, vogels in tuin decor, één gelijmd en één goed. Eén keer tuin decor, haarlijn. Eén keer Japan, figuren bij kade + bode...
Antieke Chinese godheid van zwart natuursteen. Godheid met perzik. 20e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Oude/antieke Tibetaanse tangka met goud decor. Diverse godheden. Mooie kwaliteit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.
Twee delen oud/antiek Chinees brons. 1x Vergulde bronzen boeddha op lotusbloem, 2-delig. 1x Bronzen paard (vliegend), groene patina. Afmeting: 20 - 29 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees porselein. 1x Maanvaas, 19e eeuw, hals gelijmd. 1x Kom met karper/steur decor, bodemmerk, 18e - 19e eeuw, gelijmd, randschade. Afmeting: 18 - 22 cm. In redelijke staat.
Acht delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: zeven kopjes met peterselie decor, bodemmerken, onder andere kang xi, twee kopjes beschadigd. Eén dekselpotje met floraal decor. Afmeting: ...
Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit; Twee queng lung roomborden, beiden met haarlijn en chips. Eén kop + schotel, capucijne, één chip. Eén schotel, haarlijn. Afmeting: 7,5 - 16 cm. I...
Vijf delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Imari kom met tuin/goud decor, haarlijnen. Drie kop + schotels met tuin/goud decor, haarlijn en/of chip. Eén bord, haarlijn + chips. Afmeti...
Zeldzame Chinees porseleinen familie rose cup met deksel. Cassis-kleurig glazuur, met binnenin vissen/goud decor. Zéér gedetailleerd. Zes tekens bodemmerk. Enkele chips onderrand cup. Afmeting: H 9,7 ...
Grote Chinees porseleinen Familie Rose voorraadpot met figuren decor + tekst. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose diepe schotels. Floraal decor. Drie schotels goed. Twee schotels haarlijn. Eén schotel minimale chips. Afmeting: Ø 16,7 cm. In redelijk/goede staat.
Zes diverse Chinese schotels. 18e - 19e Eeuw. Twee schotels goed. Eén schotel beschadigd. Eén schotel haarlijnen. Twee schotels minimale chip. Afmeting: Ø 10 - Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen schaal met blauw craquelé glazuur en geritste tekst in goud. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 31,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen tulpenvaas met theeglazuur + bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Japans Satsuma porselein. trekpot met tuin/goud decor + bodemmerk, pootje gelijmd + haarlijn. Twee kommen met figuren/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 11 - 13 cm. In redelijk/goede ...
Chinees porseleinen celadon vaas met blauw craquelé glazuur + floraal reliëf decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenpot met rondom tekst + signatuur. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.
Lot Chinees/Japans porselein. Onder andere; gemberpot met dubbele blauwe ring en prunus decor. Japans bord met decor van vogel bij pioenrozen, vier tekens bodemmerk, randschade. Afmeting: 15 - 16 cm. ...
Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 19,8 cm., In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 21 x Ø 19,8 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpotten met floraal/feniks/goud decor. Eén vaas goed. Twee vazen haarscheuren + dekselschade. Afmeting: H 38 - 40 cm. In matig/goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen. Floraal/insecten decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Chinees/Frans porselein. Twee familie rose kommen, 18e eeuw, één kom gelijmd. Twee Franse kop + schotels met floraal decor, 19e eeuw. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bloempot met rondom figuren in berglandschap decor. Afmeting: H 17 x Ø 25 cm. In goede staat.
Zeven antieke Chinees + Japans porseleinen schotels. 3x Japans Imari met bodemmerk, goed. 4x Chinees kang xi, één haarlijn. Afmeting: Ø 11,5 - Ø 13 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi kopjes met peterselie decor. Met bodemmerk. Eén kopje goed. Eén kopje minimale chips. Twee kopjes haarlijnen + chips. Afmeting: 5 - 8,5 cm. In redelijk/goed...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met emaille tuin decor + goud. Beiden chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Zeven Chinees porseleinen schotels. Divers. Kang xi bodemmerken. Vijf schotels gaaf. Eén schotel gelijmd. Eén schotel haarlijn. Afmeting: Ø 10 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Chinees familie rose porselein. Divers. Met theeglazuur, floraal/kraanvogel decor, één keer haarlijn. 18e Eeuw. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen antiek Chinees porselein. Divers. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie schotels, waarvan één gelijmd, één chip, één goed. Twee cups, één met herten decor + Imari, goed. Eén kleine rolvaas, g...
Zes delen antiek Chinees porselein. Divers. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Vier kopjes, 1x kang xi, haarlijn, 1x familie rose, chip + haarlijn. Andere twee goed. Twee schotels met kraanvogel decor, ...
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen bord met zotjes/draken decor + vier tekens bodemmerk. Eén minimale schilfer + één randrestauratie. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen divers Chinees Kantonees porselein. Bestaande uit: drie gemberpotten, drie vazen. Twee vazen gelijmd, rest goed. Afmeting: 11 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen oud/antiek Tibetaans handwerk. Onder andere tangka. Afmeting: 70 - 86 cm. In goede staat.
Vijf delen Chinees porselein. Divers. 1x Meiping drakenvaas met zes tekens bodemmerk, goed. 1x Kantonese dekselvaas, beschadigd. 2x Schotels, divers, goed. 1x Drakenvaas met vier tekens bodemmerk, goe...
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met paradijsvogel decor + groen craquelé glazuur. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Drie delen China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee dekseldozen met porselein. Eén tableau met parelmoer. Afmeting: 12 - 31,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse octagonale schotel met tuin/vogel decor. Zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: 29,3 x 29 cm. In goede staat.
Oostere bronzen boeddha figuur in lotushouding. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Grote kom met kraanvogel decor + bodemmerk. En drie diverse borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 22 - 37 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang xi kop en schotels. 4x Kang xi kop en schotels met tuin decor + bodemmerk. Twee schotels goed. Twee schotels haarlijn/chip. Eén kopje chip. Drie kopjes haarlijn...
Chinees porseleinen schaal in lotusbloem- vorm met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 19,2 cm. In goede staat.
Oud Chinees harmonica boek met tien schilderijen. Met signatuur. Diverse voorstellingen. Afmeting: 60 x 30 x 5,5 cm. In goede staat.
Chinese dikwandige porseleinen schaal met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 11,7 x Ø 27,8 cm. In goede staat.