19e Eeuwse Japanse/Chinese bronzen knobbelvaas met draak + bodemmerk. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Kleine antieke Oosterse ghendi schenkkan van porselein. Met vergulde armaturen, floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 13,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pijpvaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met wit glazuur + floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Lot antieke Chinees porseleinen kop + schotels.Tuin decor, kang xi bodemmerk. Eén kopje goed, twee kopjes haarlijn + chips. Vijf schotels, waarvan drie schotels goed, twee schotels beschadigd. Afmetin...
Chinees porseleinen pelgrimvaas met vijver/karper decor + tekst. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met berglandschap decor. Met bodemmerk (konijn). Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen meiping vaas met granaatappel decor. Oxyde-rood. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 34,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselpot met zotjes in tuin decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,3 x Ø 13,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen waterpot met floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 6 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen cup met zeldzaam glazuur. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 2,7 x Ø 5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenhouder. Familie rose met godheid + bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 4,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met perzik/vleermuis decor. Afmeting: H 9 x Ø 18,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen potje met ophang-oog voor bevestiging. Floraal/tekst decor. Afmeting: H 7 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen familie verte kom met draken decor + verso vruchten decor. Enkele chips. Afmeting: H 8 x Ø 23,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oorvaas met paars glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met mandarijn eenden in vijver decor, met rondom figuren en goud decor. Verso rood glazuur. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Zes delen Chinees porselein. Bestaande uit; Twee gemberpotten + vier kommen. 19e Eeuw. Afmeting: 11, 5 - 12,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen lampenvoet met compositie metalen voet. Feniks/draken decor. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met symbolen/karakter tekens + bodemmerken. Afmeting: H 5 x Ø 9 cm. In goede staat.
Twee zeldzame Chinees porseleinen schotels met figuren decor, front + verso. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 11,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met decor van diverse vissen. Met bodemmerk. Afmeting: H 31,5 x Ø 32 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose/familie-wapen bord met engelen/kroon en goud decor. Eén minimale haarlijn. Afmeting: Ø 23,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met wit glazuur + floraal decor. Afmeting: H 22 x Ø 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon maanvaas/pelgrimvaas met bodemmerk en zegel. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Oud Chinees geld + aandeel Chinese government 25.000.000 sterling. Acht delen. Afmeting: 14 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Verte borden. Figuren bij pergola/goud decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 15,3 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen plaquette van porselein. Figuren bij rots/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: 38 x 24 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen theepot met landschap/pagode decor. Queng lung. Afmeting: 13 x 18 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met wit craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Vijf-delig Japans Imari porseleinen kaststel. 19e Eeuw. Landschap/floraal/goud decor. Eén deksel chip. Eén vaas chip. Afmeting: H 16 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Chinees spekstenen figuur. Haan op pioenroos. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen penselenvazen met kylin/figuren + tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 - 29 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met figuren in tuin/geisha met kinderen decor. Vier tekens bodemmerk + dubbele blauwe bodemring. Eén vaas twee chips. Eén vaas goed. Afmeting: H 22 cm. In red...
Chinees porseleinen vaas met craquelé glazuur en bloesemtak decor. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse bronzen wierookbranders met foo-honden. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.
Lot antiek Japans eierschaal porselein. Vier koppen + vier schotels + drie deksels. Floraal decor. Bodemmerk. Circa 1900. Eén kopje haarlijn, drie goed. Eén schotel haarlijn, drie goed. Deksels goed. ...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung vazen met landschap/pagode decor. Chips + restauratie. In matig/redelijke staat. Afmeting: H 16,5 cm.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung vazen met landschap/pagode decor. Haarlijnen in bovenrand + chips bovenrand. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.
Twee kleine Chinees porseleinen dekselvazen. 18e - 19e Eeuw. Met vaas/figuren decor. 1x Randschade + chips deksel. Afmeting: H 13 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met landschap/tekst decor. Minimale schilfer. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Zware Chinese wierookbrander van brons met olifanten koppen en patina. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen cheng lung vergiet met lekschaal. Floraal decor. Minimale randgrit. Afmeting: Ø 19 - Ø 22,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. 2x Zotjes met vogels decor, één haarlijn. 2x Zotjes met vliegjes/peterselie decor. Afmeting: Ø 8,5 - 9 cm. In goede staat.
Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: drie kopjes met geisha/landschap decor. En vier schotels met vier tekens bodemmerk. Afmeting: 7 - Ø 12,5 cm. In goede staat.