Zilveren ring, BWG, met een grote ovale kop versierd met bewerking en bezet met een ovale lapis lazuli voorzien van snijwerk. Grootte kop 23x26mm. ø 58. ca 21,8 gram. Band iets gedeukt verder in goede...
Collier van gefacetteerde gitkralen, ø 7mm, met kleine bolletjes ertussen bevestigd aan een zilveren gefacetteerde bolsluiting met lijnbewerking. De ketting is voorzien van een veiligheid. 40 cm. In g...
Silver plated presenteerschaal, Deens, rond model op ronde voet met 2 grepen gemaakt uit een krul met bloemvorm. 22x17x4,5cm. In goede staat.
Drie oude Deense porseleinen figuren. Bing & Grondahl. Twee honden, goed. Schaap, mist oor. Afmeting: 9 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren ankercollier met parel, 925/000, 18 karaat verguld en de parel is voorzien van een rood steentje. Gemerkt Anni Lu. Lengte 40 cm. Nieuw. nieuwprijs € 107,50.
Drie delen Aziatica. Aardewerk. Bestaande uit: 1x Perzische fayence flesvaas, polychrome, 17e - 18e eeuw. Twee Chinees porseleinen dekselpotten, waarvan 1x familie rose + 1x banko ware. Afmeting: 7 -...
Vijf antieke Chinese polychrome porseleinen figuren. Wijsheren. Afmeting: H 12 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen China/Japan. Antiek. Bestaande uit: twee messing knobbelvazen met bodemmerk. Eén bronzen vaas, verzilverd/plated en verguld. Eén porseleinen vaas met paarden decor + bodemmerk. En een tinne...
Majolica piedestal. Jugendstil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 52 x Ø 27 cm. In goede staat
Grote antieke majolica schaal met zwaan. Circa 1920. Genummerd. Afmeting: Ø 37,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse bloempotten. Keramiek/majolica. Circa 1900. Alleen genummerd. Afmeting: 20 - 29 cm. In goede staat.
Oud Perzisch bidkleed met vogel decor. Rood. Belutsch. Afmeting: 146 x 80 cm. In goede staat.
Mooie spiegel met geëtst decor van opvliegende eenden. Tweede helft 20e eeuw. Geprofileerd frame van naaldhout. Afmeting: H 138 x B 68 cm. In goede staat.
Twee kunststof/bakeliet wekkers. 50-er Jaren. Blauwe wekker licht beschadigd zijkant. Afmeting: 10 - 11 cm.
Twee delen blikken speelgoed. 50er - 60er Jaren. 1x Skibaan in doos, Rusland. 1x Future car, Frankrijk. Afmeting: 34 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten barometer met plated wijzerplaat en Hollands opschrift. Eén krimpnaad. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Twee glas-in-lood vensters/raamhangers. Gebrandschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 45 cm. In goede staat.
Twee delen Hollands tin. Circa 1920. Art Deco. 1x Trompet-vormige vaas, ongemerkt. 1x Granaat-vormige vaas, Daalderop Holland. Afmeting: H 20 - 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oude blikken seinlamp met drie kleuren glas, op telescoop standaard. Afmeting: H 115 cm. In goede staat.
Drie antieke mahoniehouten/noten dekseldozen. Onder andere t.b.v. tabak. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
2x J. Andrion. Twee dorpsgezichten met kerktorens. Aquarellen op papier. Afmeting: H 22 x B 16 cm. / H 22 x B 32 cm. In goede staat.
Freek. Tweede helft 20e eeuw. Havik en vlaamse gaai. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
W. Ruiter. 20e Eeuw. Wintergezicht met houtvesters en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 925/000, met grote rond gefacetteerde donker paarse stenen en 3 zilveren bollen. gemerkt: Oubaha. breedte 25 mm. lengte 21 cm. ca 45 gram. Nieuw