This website uses cookies

55. Januariveiling 2023

Auction on Thursday, January 12, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

5x Chinees figuur
Starting price 40 EUR

Drie Chinese vazen, H 17 - 22 cm.
Result: 80 EUR

Drie Chinees porseleinen dekselvazen met prunus decor. Eén vaas haarlijn, twee goed. Afmeting: H 17 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 23,5 cm.
Result: 300 EUR

Chinees porseleinen familie rose vaas met keizerlijke figuren in tuin/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

2x Chinese snuffbottle, H 6 - 8 cm.
Starting price 80 EUR

Chinese wanli kraak kom Ø 14,2 cm.
Result: 250 EUR

16e - 17e Eeuwse Chinees porseleinen wanli kraak kom met tuin/vogel decor. Afmeting: H 5 x Ø 14,2 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 29,5 cm.
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met zotjes/perzik decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Chinese cup Ø 9,5 cm.
Result: 300 EUR

Chinees porseleinen cup met geel glazuur, floraal/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 3,5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 22,3 cm.
Result: 250 EUR

Chinees porseleinen schaal met groen glazuur + rondom floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 22,3 cm. In goede staat.

Lot divers, China (8x)
Starting price 150 EUR

Acht delen divers. China. Oud/antiek. Onder andere; drie snuffbottles (jade + achter-glas-schildering). Natuurstenen gordelknoop + vier stukken muntgeld. Afmeting: 2,5 - 12 cm. In goede staat.

Twee Chinese snuffbottles, H 5,5 - 6 cm.
Starting price 200 EUR

Twee oude/antieke Chinese snuffbottles van jade. Eén met kang xi merkteken + salamander decor. Afmeting: H 5,5 - 6 cm. In goede staat.

6x Chinese cups Ø 7,5 cm.
Result: 80 EUR

Zes Chinees porseleinen familie verte cups met draken/karakterteken decor. Afmeting: H 4 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Japanse kom op sokkel Ø 25 cm.
Starting price 80 EUR

5-Delig Samson kaststel, H 12 - 18 cm.
Result: 130 EUR

Vijf-delig Frans porseleinen Samson kaststel. Floraal/goud decor. 19e Eeuw. Bodemmerk. Eén deksel schade. Eén vaas schade, verder goed. Afmeting: H 12 - 18 cm.

Twee Chinese rijstkommen Ø 15 cm.
Starting price 80 EUR

Lot China etc.
Starting price 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.
Result: 250 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemvaas decor. Eén bord minimale chip. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein
Result: 170 EUR

Chinese vaas, H 30,5 cm.
Result: 425 EUR

Chinese blauw-wit porseleinen vaas met floraal decor. Octagonaal. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Drie antieke Chinese vazen
Result: 110 EUR

Lot Chinees porselein (8x)
Result: 275 EUR

Chinees porseleinen schotel Ø 47 cm.
Result: 450 EUR

Chinees porseleinen drakenschotel met floraal/geritst decor. Bodemmerk. Afmeting: Ø 47 cm. In goede staat.

Vier Delftse borden Ø 16 - 17 cm.
Result: 110 EUR

Vier 18e eeuwse Delftse fayence roomborden met chinoiserie decor. Gemerkt met de Bijl. Chips. Afmeting: Ø 16 - 17 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Result: 150 EUR

Chinese vaas, H 22 cm.
Result: 200 EUR

Chinees porseleinen flesvormige drakenvaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Tibetaanse thangka
Result: 70 EUR

Oude Tibetaanse thangka. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: H 71 x B 46 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Result: 700 EUR

Chinese vaas, H 32 cm.
Result: 150 EUR

Chinees porseleinen vaas met geel glazuur en perzik/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinees presse-papier van marmer
Starting price 80 EUR

Drie delen Aziatica
Starting price 40 EUR

3x Antieke Chinese bibilot vaasjes
Starting price 70 EUR

4x Antieke Chinese bibilot vaasjes
Starting price 100 EUR

Oud schrift, Tibet
Result: 120 EUR

Antiek Tibetaans schrift met houten buitenkant. Circa 1900. Afmeting: 14 x 30 x 5 cm. In goede staat.

5x Chinese kommen
Result: 200 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met Amsterdams Bont decor. Twee kommen goed. Grote kom haarlijn. Kleine kom haarlijn. Kleine kom chip. Afmeting: Ø 11 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese borden Ø 21,7 - 22,5 cm.
Result: 100 EUR

Lot Chinees porselein (7x)
Result: 80 EUR

Chinese cup Ø 8,6 cm.
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen cup met bloedrood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 8,6 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 23,5 cm.
Starting price 700 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen schaal met geisha/zotje in tuin decor + swastika's. Geen bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 23,5 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Starting price 120 EUR

Twee delen Chinees porselein met okergeel glazuur. Bestaande uit; Stemkom met draken decor + bodemmerk. En één bord met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 13 x Ø 18,3 cm. In goede staat.

Chinese pot Ø 14 cm.
Result: 375 EUR

Chinees porseleinen pot met figuren in landschap/waterval decor. Afmeting: H 11 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese pot, Ø 22 cm.
Result: 800 EUR

Vijf Chinese schotels
Result: 150 EUR

Chinese cup
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen cup. Vierkant. Feniks/floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: 5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Result: 250 EUR

Twee Chinese pijpvazen, H 21,5 cm.
Starting price 80 EUR

Lot porselein (6x)
Starting price 150 EUR

Zes delen oud/antiek Chinees porselein. 1x Octagonale kom, chip. 2x Deksel met foo-hond. 3x Cup. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 4,5 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinees bord Ø 22,5 cm.
Result: 150 EUR

Chinese knobbelvaas, H 30 cm.
Result: 500 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met oxide-rood decor van wolken en kostbaarheden. Met bodemmerk. Afmeting: H 30 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese bloempot Ø 22 cm.
Result: 400 EUR

Chinees drakenbord Ø 28,4 cm.
Starting price 150 EUR

Chinees porseleinen drakenbord. Dikwandig + verso ook draak in omranding. Afmeting: H 6,3 x Ø 28,4 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese trekpot Ø 8 cm.
Result: 375 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal decor + haan tuit. Chip tuit. Haarlijnen. Afmeting: 12 x 15 x Ø 8 cm. In redelijke staat.

Chinese dekseldoos
Result: 100 EUR

Chinese trekpot
Result: 1.000 EUR

Drie Chinese Kantonese vazen, H 40 - 44 cm.
Result: 200 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Eén vaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 40 - 44 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Chinese vazen, H 30 - 45 cm.
Result: 120 EUR

Drie antieke 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met figuren/vogels/floraal/goud decor. Bodemmerken. Alle vazen bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 30 - 45 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese Kantonese vazen, H 45 cm.
Result: 150 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met kostbaarheden/floraal/draak decor. Met bodemmerk. Beide vazen bovenrand restauraties. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.

Chinese drakenvaas, H 34 cm.
Result: 650 EUR

Antieke Japanse Tetsubin waterketel
Result: 160 EUR

Acht antieke Chinese Kantonese vazen, H 13 - 30 cm.
Result: 300 EUR

Acht antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Divers. Met bodemmerk. Zes vazen gaaf. Eén vaas randschade. Eén vaas gerestaureerd. Afmeting: H 13 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees rood kopje Ø 9 cm.
Result: 5.500 EUR

Celadon waterschaal Ø 17 cm.
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen celadon waterschaal met plated/verzilverde omranding. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese vaas(lamp)
Starting price 70 EUR

2x Chinees houtsnijwerk
Result: 600 EUR

Chinese theeglazuur vaas, H 26 cm.
Result: 275 EUR

Chinees porseleinen vaas met theeglazuur, emaille + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 17 cm.
Result: 750 EUR

Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein
Result: 150 EUR

Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Beschadigd. Onder andere; Kang xi + Chine de commande. Vier vazen + één kom. Bodemmerken. Afmeting: 6,5 - 15 cm. In matige staat.

Lot Chinese kop/schotels (27x)
Result: 250 EUR

Chinese bloempot Ø 18 cm.
Starting price 150 EUR

Chinees porseleinen bloempot met draken in wolken decor. Bodemmerk. Afmeting: H 13,5 x Ø 18 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein
Result: 110 EUR

Chinese schotel Ø 41 cm.
Result: 450 EUR

Chinese vaas, H 18 cm.
Result: 650 EUR

Chinese schenkkan Ø 7 cm.
Result: 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose schenkkan met vijver/eenden decor (emaille). Afmeting: 11 x 9 x Ø 7 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (8x)
Result: 80 EUR

Chinese kom Ø 14 cm.
Result: 200 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Craquelé glazuur. Afmeting: H 5 x Ø 14 cm. In goede staat.

Twee zeldzame antieke Chinese vazen, H 24,5 cm.
Starting price 700 EUR

Chinese vaas, H 26 cm.
Result: 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met perzik/granaatappel/vleermuis decor op groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Vier Chinese borden Ø 22 - 26 cm.
Starting price 120 EUR

Chinese tinnen theebus
Result: 160 EUR

Chinese kom Ø 14,6 cm.
Result: 250 EUR

Chinees porseleinen kom met paars glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 14,6 cm. In goede staat.

Chinese schaal
Result: 450 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen familie verte schaal met perzik/vleermuis/goud decor. Verso perzik/vleermuis en groene zee decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 28,5 x 22 cm. In goede staat.

Japanse Imari bloempot + vaas
Result: 100 EUR

Drie Chinese borden Ø 23 - 26 cm.
Result: 100 EUR

Drie Chinese gemberpotten
Result: 150 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.

Vijf Chinese borden Ø 20 - 24 cm.
Result: 130 EUR

Drie Chinese borden Ø 23 cm.
Result: 120 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal. Twee borden chips + haarlijn. Eén bord chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.

Japanse of Chinese beker
Result: 90 EUR

Chinese meiping vaas, H 20,3 cm.
Result: 550 EUR

Twee grote Chinese schotels Ø 37 cm.
Starting price 800 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose schotels met floraal emaille decor. Beiden haarlijn. Afmeting: Ø 37 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Capucijner kommen Ø 12 - 15 cm.
Result: 100 EUR

Lot Chinese tazza's (6x)
Result: 120 EUR

Lot 19e eeuwse Chinees porseleinen tazza's met floraal decor. Afmeting: 9 -11cm. In goede staat.

Lot antieke Chinese tazza's (6x)
Result: 160 EUR

Chinese vaas, H 39 cm.
Result: 450 EUR

Chinese vaas, H 22 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen oor-vaas met draak in wolken decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Japanse Imari dekselpot Ø 9 cm.
Starting price 100 EUR

5-Delig Imari kaststel, H 18 - 26 cm.
Starting price 400 EUR

Chinese dekseldoos Ø 9,7 cm.
Result: 200 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met zotjes decor. Afmeting: H 6 x Ø 9,7 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 27 cm.
Result: 300 EUR

Diepe Chinees porseleinen schotel met godheid + hert decor. Verso figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.