Bijzondere Zuid -Afrikaanse gouden armband, 750/000, handgemaakte bangle met lijnendecor en een schuifmechanisme. 8-16mm. 61x58mm. ca 32,3 gram. In goede staat.
Omega de Ville dameshorloge met een langwerpige kast en een glas met facetrand. Grootte kast 21x45mm. Voorzien van een bruine band, met slijtage. Quarts, werkend. In goede staat.
Hoogwaardige 13 korige barok luit met koffer. Gebouwd naar een voorbeeld van Greiff door dhr. Sebastiàn Nunez, luitbouwer te Utrecht. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen vergulde kaarskandelaar met inktstel. Met figuur en klauwpoten, en glazen reservoir. Empire-stijl. Afmeting: H 47 x Ø 25 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen wanli Ghendi. Floraal decor. Lichte bovenrand restauratie. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Grote Chinese pelgrimvaas met vijf-tenige draak decor. Met bodemmerk. Afmeting: H ca. 39 cm. In goede staat.
Zeer grote en originele Weense bronzen koningsfazant van Franz Bergmann. Met monogram. Polychromie. Afmeting: 54 x 21,5 x 16 cm. In zeer goede staat.
Zeldzaam grote, antieke Hollandse majolica petroleumlamp, drie armig, vier branders. Circa 1880. Afmeting: H 140 x Ø 96 cm. In goede staat.
Twee zeldzaam grote Chinees porseleinen kang xi dekselvazen met draken/floraal decor. 18e - 19e Eeuw. Zes tekens bodemmerk + twee bodemringen. Afmeting: H 35 x Ø 22 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Wucai kom, floraal, met bodemmerk, beschadigd. 1x Familie rose bord met tuin/patrijzen decor, chip. Afmeting: Ø 11 - 15,5 cm.In matig/redelijke staat.
Twee antieke Chinese bronzen cloisonné vazen met floraal decor + bronzen ringen. Beide vazen deuk. Afmeting: H 49 x Ø 29 cm. In redelijke staat.
Chinese pot met figuren/krijger in landschap decor. Afmeting: H 17 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met oren, groen glazuur en swastika's. Met bodemmerk. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Franse Carrara marmeren cassolettes met bronzen armaturen. Louis seize-stijl. Circa 1840. Mooie rijke uitvoering. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Eugeen van Mieghem. 1875 - 1930. Belgische School. Verso vluchtelingen rust. Houtskool op papier. Afmeting: H 25 x B 34 cm. In goede staat.
Bijzonder grote 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspot. Floraal/pauw decor. S. Polych Glaz. Afmeting: H 27,5 x Ø 19 cm. In goede staat.