Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung dekselvazen met tuin/vlinder decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
George Wilhelm Opdenhoff. 1807 - 1873. Strandgezicht met figuren en vissersboten. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 50 x B 69 cm. In matige staat.
Aquarel Josef Israels, 1824-1934, was op expositie Groninger museum 1961, Parkpaviljoen met figuren. Aquarel op papier. 12x23cm. In goede staat
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi pijpvazen met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen waterpot met geel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,8 x Ø 5,9 cm. In goede staat.
Klaas Bernink, 1966. 1913 - 1996. Titel: Bouwconstructie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Antieke Mechelse eikenhouten eethoek met dolfijn-tafel. Grote dolfijnen. Zes stoelen met ranken. Afmeting: 76 x 133 x 100 cm. / 110 x 50 x 48 cm./ 134 x 70 x 66 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot. Floraal, vogels guirlandes decor. C. Hamech. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 27,8 cm. In goede staat.
Oude Chinese gemerkte porseleinen lampenvoet met draken in hemeldecor, oude lampenvoet geweest boorgat in de bodem verder in goede staat 33x23øcm.
Zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kang xi dekselvaas met floraal decor + bodemmerk. Eén haarlijn bovenrand, onderrand stuk af. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen familie verte vaas met figuren in landschap/floraal/vlinder decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 45,8 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen celadon schotel met draak decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 49,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose vaas met floraal emaille decor. Fijn uitgewerkt. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Grote antieke houtgesneden gepolychromeerde piëta. 19e Eeuw of ouder. Mooie patina. Afmeting: 47 x 65 x 10 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees celadon porselein. 1x Beker, craquelé glazuur. 1x Vaas, craquelé glazuur. Afmeting: 6 - 20 cm. In goede staat.
Twee grote massief houten armleunstoelen in Zuid Amerikaanse stijl met maya tekens. 20e Eeuw. Afmeting: 122 x 54 x 65 cm. In goede staat.
Dikwandige Chinees porseleinen schotel met kylin decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met theeglazuur + bodemmerk. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Uiterst zeldzame 18e eeuwse Japanse imari porseleinen kraantjeskan met zilveren monturen met oude restauratie. zilver is gemerkt jaarletter O uit 1873.. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.