This website uses cookies

57. Juliveiling 2023

Auction on Thursday, July 6, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Twee Chinese dekselvazen, H 25 cm.
Result: 1.200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung dekselvazen met tuin/vlinder decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Opdenhoff, Strandgezicht
Result: 1.171 EUR

George Wilhelm Opdenhoff. 1807 - 1873. Strandgezicht met figuren en vissersboten. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 50 x B 69 cm. In matige staat.

5-Delig Rozenburg kaststel
Result: 1.150 EUR

Aquarel Jozef Israel
Result: 1.100 EUR

Aquarel Josef Israels, 1824-1934, was op expositie Groninger museum 1961, Parkpaviljoen met figuren. Aquarel op papier. 12x23cm. In goede staat

Twee kang xi vaasjes, H 17,5 cm.
Result: 1.100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi pijpvazen met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Chinese waterpot Ø 5,9 cm.
Result: 1.100 EUR

Chinees porseleinen waterpot met geel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,8 x Ø 5,9 cm. In goede staat.

Zilveren fruitschaal op voet
Result: 1.000 EUR

Klaas Bernink, Bouwconstructie
Result: 1.000 EUR

Klaas Bernink, 1966. 1913 - 1996. Titel: Bouwconstructie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Eethoek, 6 stoelen + tafel
Result: 1.000 EUR

Antieke Mechelse eikenhouten eethoek met dolfijn-tafel. Grote dolfijnen. Zes stoelen met ranken. Afmeting: 76 x 133 x 100 cm. / 110 x 50 x 48 cm./ 134 x 70 x 66 cm. In goede staat.

Meissen presenteertablet
Result: 1.000 EUR

Apothekerspot
Result: 1.000 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot. Floraal, vogels guirlandes decor. C. Hamech. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Chinese kom met draken decor Ø 27,8 cm.
Result: 1.000 EUR

Chinees porseleinen schaal met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 27,8 cm. In goede staat.

Chinese vaas (van lampenvoet)
Result: 1.000 EUR

Oude Chinese gemerkte porseleinen lampenvoet met draken in hemeldecor, oude lampenvoet geweest boorgat in de bodem verder in goede staat 33x23øcm.

Chinese dekselvaas, H 20 cm.
Result: 1.000 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kang xi dekselvaas met floraal decor + bodemmerk. Eén haarlijn bovenrand, onderrand stuk af. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 45,8 cm.
Result: 1.000 EUR

Chinees porseleinen familie verte vaas met figuren in landschap/floraal/vlinder decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 45,8 cm. In goede staat.

Grote celadon schotel Ø 49,5 cm.
Result: 1.000 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen celadon schotel met draak decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 49,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 28 cm.
Result: 960 EUR

Chinees porseleinen familie rose vaas met floraal emaille decor. Fijn uitgewerkt. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Antieke piëta
Result: 950 EUR

Grote antieke houtgesneden gepolychromeerde piëta. 19e Eeuw of ouder. Mooie patina. Afmeting: 47 x 65 x 10 cm. In goede staat.

2x Chinees celadon porselein
Result: 950 EUR

Twee delen Chinees celadon porselein. 1x Beker, craquelé glazuur. 1x Vaas, craquelé glazuur. Afmeting: 6 - 20 cm. In goede staat.

5-Delig zilveren servies
Result: 900 EUR

Twee massief houten armleunstoelen
Result: 900 EUR

Twee grote massief houten armleunstoelen in Zuid Amerikaanse stijl met maya tekens. 20e Eeuw. Afmeting: 122 x 54 x 65 cm. In goede staat.

Dikwandige Chinese schotel Ø 37 cm.
Result: 900 EUR

Dikwandige Chinees porseleinen schotel met kylin decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 28,5 cm.
Result: 900 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met theeglazuur + bodemmerk. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

Imari kraankan op zilveren voet
Result: 900 EUR

Uiterst zeldzame 18e eeuwse Japanse imari porseleinen kraantjeskan met zilveren monturen met oude restauratie. zilver is gemerkt jaarletter O uit 1873.. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.