18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose kom met haven decor. Afmeting: 7,5xø15,5cm. Haarlijn. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen imari schenkkan met floraal/goud decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met floraal/emaille/goud decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Japans porseleinen Imari kwispedoor met floraal/goud decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 10 x Ø 17 cm. In goede staat.
Drie grote 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/floraal decor. Afmeting: Ø 27 - 28 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose dekselterrine met floraal/blauw/goud decor. Afmeting: H 22 x Ø 24 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen dekselschaal met floraal decor. Afmeting: H 23 x Ø 25 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinese familie rose vleesschalen met tuin/goud decor. Afmeting: 27 x 17 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari dekselterrine. Floraal/perzik/goud decor. Afmeting: H 28 x Ø 24 cm. In goede staat.
Vier zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kaarskandelaren. Floraal/goud decor. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Japans porseleinen schotel met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 55,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen cheng lung schenkkan met kustplaats/figuren decor. Iets randschade, verder in goede staat. Afmeting: H 24 cm.
Twee vier-delige Chinees porseleinen theesets. Landschap/floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 26 cm. In goede staat.
Grote Oosterse oude/antieke vergulde boeddha in lotushouding. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselschaal met kylins, tekst + bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 27 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschalen met landschap decor. Afmeting: 25 x 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen blauw/witte penselenvaas met rondom tekst + houtgestoken console. Afmeting: H 16 x Ø 19 cm. In goede staat.