19e Eeuwse Franse bronzen vuurvergulde strijdwagen pendulette met zakhorloge uurwerk. Circa 1820. Afmeting: 18,5 x 18 x 7 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Junghans mysterieuze pendule. Jugendstil. Circa 1900. Gepolychromeerd compositie metaal. Wijzerplaat beschadigd, verder goed. Afmeting: 53 cm.
Prachtige Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met zeer goede originele vergulding. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 39,5 x 30 x 9,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse staande klok van mahoniehout. Achtdaags-uurwerk, seconden + datum aanduiding. Afmeting: H 240 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met bronzen ornamenten/montuur. 19e Eeuw. Craquelé wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten gesneden black forest pendule met fijn uitgewerkte figuren, edelhert/wolven. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 54 x 56 x 23 cm. In goede staat.
Vuurvergulde bronzen Louis Seize pendule met zakhorloge uurwerk, onder glazen stolp. Vigier Paris. Circa 1800. Functie niet getest. klok is samengesteld Afmeting: 28 - 41 cm. In goede staat.
Oude zaagklok naar 18e eeuwse voorbeeld. Op houten plaquette met emaille wijzerplaat. Door gewicht van uurwerk zakt de klok al lopend op zaagtanden naar beneden. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Achtdaags-stil uurwerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antieke vergulde Franse reiswekker van messing. R & C Paris. Circa 1900. Afmeting: 12,5 x 6,5 x 8 cm. In goede staat.
Oude Franse lantaarnklok van messing. John Smith London. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse pendulette van brons, met spillegang horloge uurwerk met snek. Glaasje mist. Verder in goede staat. Afmeting: 23 x 17 x 8 cm.