Antieke Duitse blikken Ernst Plank Laterna Magica met extra kijkglaasjes. Circa 1920. Nagenoeg onbespeeld in originele doos. Afmeting: 9 x 24 x 7 cm. In goede staat.
Bijzonder groot en antiek Duits kinderfornuis van metaal. Circa 1900. Met originele pannen en twee branders. Schoorsteen mist. Mogelijk Märklin of Bing. Afmeting: 70 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Groot lot oud/antiek blikken spoorweg speelgoed. Engeland + Duitsland. Onder andere: K.B.N. + Rico + Hornby + ongemerkt. Circa 21 delen. Bespeeld. Afmeting: 9 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse porseleinen pop. Gemerkt A.G.B. Circa 1920. Met slaap-ogen, mohair haar en baby lichaam. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Heubach/Köppelsdorf pop. Nr. 320/2. Met slaap-ogen, echt haar en baby lichaam. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Heubach Köppelsdorf pop met baby-lichaam, slaap-ogen en mohair pruik. Nr. 320/7. Circa 1930. Twee vingers missen. Afmeting: 56 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Heubach Köppelsdorf pop, met gelede lichaam, slaap-ogen en echt haar pruik. Nr. 320/2. Circa 1930. Aantal vingers beschadigd. Afmeting: 57 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse, jaren zestig blikken politieauto. Electrisch. Mercedes Benz 230 SE. ICHIKO. Afmeting: 27 cm. In zeer goede staat.
Gerestaureerd jugendstil 8-pits kinderfornuis van gietijzer. Engeland. Circa 1900. Chroom. Gemerkt Favorite. Afmeting: 70 x 44 x 30 cm. In goede staat.
Antiek Frans kinderfornuis van gietijzer + koper. Frankrijk. Gerestaureerd. Genummerd. Circa 1900. Afmeting: 75 x 48 x 25 cm. In goede staat.
Acht-delig kinderservies van terracotta. Afmeting: 4 - 9,5 cm. In goede staat.
Acht-delig antiek Japans porseleinen satsuma kinderservies op lakwerk tablet. Circa 1920. Afmeting: 5 - 13 cm. In goede staat.
Twee antieke kinderfornuizen. Circa 1910 - 1920. Professioneel gerestaureerd. 1x Blik met klauwpoten + pannen. 1x Gietijzer. Afmeting: 27 x 30 x 22 cm./17 x 25 x 16 cm. In goede staat.
Antiek Engels kinderfornuis. Buck's Junior. Circa 1900. Jugendstil. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 70 x 40 x 31 cm. In goede staat.