18e Eeuwse Hollandse porseleinkast van notenhout. Barok. Met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 210 x 160x 50 cm. In goede staat.
Prachtige louis seize chiffoniere met intarsia en floraal/vazen decor (ook aan de zijkanten). Met origineel ringbeslag. Circa 1800. Afmeting: 165 x 102 x 45 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten bakwaaier kabinet met openslaande knieën. Louis Quinze. Circa 1760. In ongerestaureerde originele staat. Afmeting: 240 x 200 x 58 cm. In redelijke staat.
Zeldzaam 19e eeuws Hollands louis seize miniatuur kabinet van mahoniehout. Met intarsia, origineel beslag, sleutel + slot. Afmeting: 49 x 34 x 12 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten chaise longue met lichtbruine velours stoffering. Stoffering in goede staat. Louise Philippe. Circa 1860. Afmeting: 115 x 160 x 75 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bijzettafel met bronzen versieringen en etages. Afmeting: H 76 x Ø 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse houtgestoken hocker met Oriëntaals kind. Kleine beschadiging. Afmeting: H 51 x Ø 39 cm. In goede staat.
18e Eeuws mahoniehouten schrijfsecretaire/kabinet met glas-opstand. Louis quinze. Circa 1760. Handgepolitoerd. Afmeting: 245 x 130 x 75 cm. In goede gerestaureerde staat
19e Eeuwse Franse bijzettafel met intarsia, bronzen versiering en afneembaar dekselblad. Afmeting: 70 x 57 x 40 cm. In goede staat.
Zeer grote vergulde halspiegel met engelen, fruitmand en ranken. 19e Eeuw. Afmeting: 187 x 102 cm. In goede originele staat.
Twee-delig 18e eeuws eikenhouten tinbuffet. Duitsland. Met drie deuren en lades. Eén deel achterwand mist. Afmeting: 205 x 170 x 50 cm. In goede staat.
18 Eeuws mahoniehouten barok secretaire met bronzen beslag. Holland. Louis quinze. Oudere restauratie. Afmeting: 105 x 56 x 105 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse mahoniehouten chiffoniere met zes lades. Laat biedermeier. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 159 x 103 x 49 cm.
Antieke Duitse notenhouten gründerzeit buffetkast met volle zuilen en snekken. Historisme. Circa 1880. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 151 x 67 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Mechelse eikenhouten eethoek met dolfijn-tafel. Grote dolfijnen. Zes stoelen met ranken. Afmeting: 76 x 133 x 100 cm. / 110 x 50 x 48 cm./ 134 x 70 x 66 cm. In goede staat.
Aparte wortelnoten Willem III secretaire met gebogen front en zijkanten. Mooi binnenleven. Circa 1860. Enkele krimpnaden. Afmeting: 157 x 105 x 45 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten historisme gründerzeit pronk vertico met volle zuilen en houtgestoken panelen. Circa 1880. Afmeting: 169 x 97 x 58 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Duitse eikenhouten Bergische vitrine opzetkast met snijwerk panelen. Twee-delig. Afmeting: 217 x 170 x 48 cm. In goede staat.